Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
taaak, a jak wcześniej inne gminy postarały się o dofinansowanie z UE i dostały także nowe samochody (we wrześniu 2010), to dziennikarze DW jakoś nic nie napisali... a sprzęt dużo lepszy od tych tutaj przedstawionych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej to pewnie przysłużył się Filipczak Buahahahaha Ta gmina to w ogóle nie bardzo wie co to środki unijne. W gminie pracują całe rodziny. Jak rodzina Ch. Mąż i żona na kierowniczych stanowiskach zarabiają ze 100.000 rocznie a i jeszcze synową wsadzili. Na razie na staż ale kwestia czasu jak etat się znajdzie. Wójt ma 4 lata przed sobą, nie ma jak w rodzinie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uudild manner napisał:
nie ma jak w rodzinie.....
Co fakt to fakt, pracuje jeszcze córka brata wójta, pracuje matka R. pracuje w gminie a jej syn jest informatykiem w opiece, chrześnica wójta jest sekretarką w szkole. ja też chcę tam pracować, wójcie, wujku mój załatw robotę. Kompetencje przecież nie są istotne, w końcu synowa państwa Ch kilka razy podchodziła do matury. Ja zdałem za pierwszym razem. to duży plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kej napisał:
taaak, a jak wcześniej inne gminy postarały się o dofinansowanie z UE i dostały także nowe samochody (we wrześniu 2010), to dziennikarze DW jakoś nic nie napisali... a sprzęt dużo lepszy od tych tutaj przedstawionych...
A co to za gminy?? Bo ja jakoś o lepszym sprzecie nigdzie nie słyszałem... Zreszta MAN TGM 13.290 od Stolarczyka jest najlepszym tego typu samochodem w swojej klasie... A co do pozostałych komentarzy to szkoda sie wypowiadać bo takie słowa po przegranych wyborach to normalka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ ,goscieradowiak chyba nie dorosles jeszcze i brak ci rozsadku;;;przegraliscie i to boli Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
HEJ ,goscieradowiak chyba nie dorosles jeszcze i brak ci rozsadku;;;przegraliscie i to boli Was
przegranym jest wójt i jego wyborcy bo będą to kolejne zmarnowane 4 lata. Gościeradów jest gminą która najgorzej sobie radzi jeśli chodzi o pozyskiwanie funduszy. Wójt Filipczak jest ze wszystkimi na pieńku od starostwa po urząd marszałkowski. Nie umie się z nikim dogadać jeśli chodzi o kluczowe dla gminy inwestycje realizowane wspólnie np z powiatem. W końcu to PISior a tacy ludzie wolą wojować i mącić zamiast robić coś pożytecznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościeradowiak napisał:
Co fakt to fakt, pracuje jeszcze córka brata wójta, pracuje matka R. pracuje w gminie a jej syn jest informatykiem w opiece, chrześnica wójta jest sekretarką w szkole. ja też chcę tam pracować, wójcie, wujku mój załatw robotę. Kompetencje przecież nie są istotne, w końcu synowa państwa Ch kilka razy podchodziła do matury. Ja zdałem za pierwszym razem. to duży plus.
BYŁAM NA STAŻU W GMINIE, O GŁUPI STAŻ TRZEBA BYŁO SIĘ NACHODZIĆ I NAPROSIĆ AŻ NOGI BOLAŁY, BĘDĄC NA STAŻU PRZEJRZAŁAM NA OCZY, BO Z ETATAMI JEST TAK JAK PISZĄ I JAK SIĘ SŁYSZY. JA ODCZUŁAM TO NA WŁASNEJ SKÓRZE. NIC, ŻE MASZ STUDIA, MOŻESZ NAWET MIEĆ DOKTORAT I TAK NIE MA TO ZNACZENIA. JEST ZA TO PRACA DLA OSÓB KTÓRE MIAŁY PROBLEMY ZE ZDANIEM MATURY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
HEJ ,goscieradowiak chyba nie dorosles jeszcze i brak ci rozsadku;;;przegraliscie i to boli Was
Przegranym to jest właśnie Filipczak, trudno mówić o sukcesie jeżeli przewaga wójta który rządzi którąś z kolei kadencje to tylko 300 głosów a kontrkandydatem jest mało znana osoba. Jeżeli Wójt byłby taki super to cieszyłby się uznaniem mieszkańców i przeszedł bez problemu w pierwszej turze jak to miało miejsce w kilku gminach naszego powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś mi wyjaśnić po co gamoniom z OSP taki sprzęt?Przecież oni potrafią tylko wóde pić.Od gaszenia pożarów jest PSP a OSP może tylko teren zabezpieczać do czego nie potrzeba specjalistycznego sprzętu.OSP to relikt przeszłości który był dobry w latach 50-70-tych.A teraz to jest zjadacz ok.30% budżetu każdej gminy,potencjalna skarbnica głosów oddawanych na wójtów promujących straże (z reguły ci są związani z PSL).Te całe zawody,treningi,zebrania(które i tak zazwyczaj kończą się wielkim piciem) jako żywo przypominają mi zabawę w Wojtka-Strażaka i tylko szkoda że panowie strażacy nie bawią się na własny koszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Tomku zycze Ci zeby Twoj dom stanal w plomieniach a wszystkie zastepy PSP byly akurat na innych wyjazdach... strasznie mnie irytuja glosy ludzi ktorzy nie znaja tematu a pieprza glupoty... Jakbys troche wnikal w tematyke to wiedzialbys ze jednostki nalezace do KSRG sa czesto na miejscu pozaru przed PSP i te minuty potrafia zadecydowac o uratowaniu zycia lub mienia, ludzie sa w wiekszosci nie z przypadku i dobrze wyszkoleni. No i zakladajac ze widziales kiedys pozar lasu powiedz mi, jak sily PSP (przewaznie 3 zalogi wyjazdowe na zmianie) mialyby sobie z nim poradzic, bo ja po prostu tego sobie nie wyobrazam (a uwierz mi troche juz jezdze). Owszem sa jednostki ktore poza zebraniami i zawodami nie jezdza praktycznie nigdzie, ale to nie powod zeby wszystkich wrzucac do jednego worka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
przegranym jest wójt i jego wyborcy bo będą to kolejne zmarnowane 4 lata. Gościeradów jest gminą która najgorzej sobie radzi jeśli chodzi o pozyskiwanie funduszy. Wójt Filipczak jest ze wszystkimi na pieńku od starostwa po urząd marszałkowski. Nie umie się z nikim dogadać jeśli chodzi o kluczowe dla gminy inwestycje realizowane wspólnie np z powiatem. W końcu to PISior a tacy ludzie wolą wojować i mącić zamiast robić coś pożytecznego.
A skąd zdobyłeś takie "rewelacje" o niewykorzystywaniu środków unijnych przez gminę Gościeradów? Były wójt ci powiedział? To go zapytaj, ile on przedakcesyjnych zdobył i na co? To się biedaku dowiedz, a nie pisz bzdur wyssanych z palca. W grudniu, po pierwszej turze wyborów Urząd Marszałkowski prezentował takie dane na konferencji w Kraśniku, z uwzględnieniem gmin powiatu kraśnickiego, to poszukaj tych materiałów, a nie opowiadaj bajek. Dla ciebie "kolejne zmarnowane lata" to: remont budynków szkół oraz ich wyposażenie w meble, sprzęt i środki dydaktyczne, remont budynku OPS, Gminy (który wyglądał jak nora, a nie urząd)GOK-u i biblioteki, budowa sali gimnastycznej w Liśniku i Mniszku, 2 place zabaw dla dzieci, remont większości remiz, budowa od podstaw jednej (w Księżomierzy), chodnika w Liśniku, w Księżomierzy (dofinansowanie w ok. 50%, bo to powiatowa droga),remont ośrodka zdrowia w Gościeradowie, przedszkola w każdej wsi, gdzie jest szkoła (za unijne pieniądze właśnie, znajdź taką gminę w naszym powiecie). A poza tym wiele projektów unijnych z Kapitału Ludzkiego (jeśli wiesz, co to znaczy) przezaczonych na zajęcia dla uczniów w szkołach, a także różne szkolenia dla dorosłych. To oczywiście fragment tego, co zostało zrobione. Jeśli to "zmarnowane lata", to życzę zdrowia jego poprzednikowi, bo jak wyglądała gmina za jego czasów, to dobrze, aby sobie niektórzy przypomnieli, takiego "dziadostwa" nie było w żadnej gminie. Bo jakoś to się dziwnie wszystko szybko zapomina. A co do przynależności, to biedaku nie mów, jeśli nie wiesz, Wójt jest bezpartyjny (startuje z własnego komitetu), no a kolesie z tzw. PSL-u tego przeboleć nie mogą.Szczególnie jego poprzednik. I w tym jest cały problem. A jeśli to, co zostało zrobione nie jest pożyteczne, to znajdź gminę z powiatu kraśnickiego, która zrobiła przez 8 lat tyle, co zrobiono w tej gminie. I ją przedstaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...