Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnicy pisali, co dokładnie robią w pracy

Utworzony przez MT, 30 marca 2012 r. o 07:31 Powrót do artykułu
Rada Miasta jako pracodawca Mirosława W, chyba też ma prawo do otrzymywania takich sprawozdań? Jeśli tak to jako mieszkaniec chce by wszyscy bez wyjątku je wypełniali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodarczyk Co się dzieję z naszą strefą gospodarczą ? Obiecał Pan zająć się nią osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasto taki burmistrz .Z pana Włodarczyka to ani włodzaż ani lekarz, a Stawiarski robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sierżant zastępca niech żyje, niech żyje , niech się wódki napije, napije hej!!!!!!!!!! a sierżant zastępca niech żyje niech żyje, niech się wódki napije , napije........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadałem sobie troche czasu i dotarłem do pytania w sprawie. I...? "Czy prawdą jest, że pracownicy kierowanego przez pana urzędu muszą wypełniać ankiety dziennego wykonywania obowiązków w poszczególnych godzinach pracy? Jeśli tak, to proszę o kopię takiej ankiety wypełnionej przez pana np. z dnia 10.02.2012 r. Proszę ponadto o kopię takiej ankiety pańskiego zastępcy Stawiarskiego Jarosława - najlepiej z tego samego dnia - tyle że interesują mnie te normalne godziny pracy od 800 do 1600 mimo, że jak pan to mówi - Stawiarski pracuje od rana do nocy." I popieram takie pytania. Niech dadzą przykład solidnej pracy pomysłodawcy ankiet. Słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dosyć tego wariataa, podatki w górę, za przedszkole stówka więcej co miesiąc, żłobka nie zrobił, i jak tu żyć w tym kraśniku? A miał młodych zatrzymać w mieście. To burmistrz i miasto dla emerytów i rencistów, a nie młodych. Za Czubka było mi tu lepiej, a teraz mnie mdli na myśl, że jeszcze rok tu muszę kwitnąć. Mam nadzieję że zmieni się burmistrz i będzie szansa na powrót do kraśnika, bo na razie-ani pracy godziwej, ani perspektyw, a wszystko kosztuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sesje UM są żenujace nasi radni to tylko siedza i podnosza rece nie wiedzac o co chodzi a sam burmistrz nie umie odpowiedziec na proste pytania zenada.............te nagrania zostanal wyslane do wyższych wladz aby mogly poogladac te komedie hehehehehehe A mialo byc lepiej! Rzetelnie,uczciwie bez kolesiów i co??????????// jak jest?????/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olka napisał:
Sesje UM są żenujace nasi radni to tylko siedza i podnosza rece nie wiedzac o co chodzi a sam burmistrz nie umie odpowiedziec na proste pytania zenada.............te nagrania zostanal wyslane do wyższych wladz aby mogly poogladac te komedie hehehehehehe A mialo byc lepiej! Rzetelnie,uczciwie bez kolesiów i co??????????// jak jest?????/
Nie jest prawdą, że radni tylko siedzą i podnoszą ręce! Oni jeszcze załatwiają sobie i swoim rodzinom pracę oraz inkasują diety, tj. nieopodatkowaną pensję za bycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...