Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
45 mln zł, bo taki jest przelicznik tych euro, które możemy dostać. Jeżeli ich nie dostaniemy, z własnej kieszeni pan wyłoży? Bez przesady? No z przesadą? Walczymy o dwie rzeczy. Walczymy o ludzi. I walczymy o pieniądze. Apeluję byśmy zmienili nasze stanowisko. Ostatnio w ogóle nie głosowałem, bo ja w ideologiczne rzeczy się nie zapędzam, bo moim zadaniem jest zadbać, by mieszkaniec szedł równym chodnikiem, miał fajną drogę, miał gdzie mieszkać, dzieci miały wyremontowane szkoły. Ale w następnym głosowaniu trzeba być wyrazistym. Albo tak, albo nie. Nie możesz być ciepły. Musisz być albo zimny albo gorący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Rodzinie zagraża przemoc i bieda” Poseł Joanna Mucha, Koalicja Obywatelska: „Przysłuc***ę się Państwa sesji i widzę, że pochylacie się z wielką troską nad losem mieszkańców Kraśnika. Ale gdy doszliśmy do punktu, gdy rozmawiamy o tej uchwale, to wzajemnie przestaliśmy się rozumieć. Mówicie państwo, że to nie jest uchwała, która by kogokolwiek dyskryminowała. Domyślam się, że nie reprezentujecie społeczności LGBT. Proponuję, żeby stwierdzenie czy ona kogoś dyskryminuje, jednak znalazło się w rękach i ustach osób, których ona dotyczy. Może zapytajmy te osoby, czy czują się bardziej zagrożone, czy są częściej wyśmiewane? To nie jest tak, że ataki pojawiają się natychmiast. To jest proces, który został opisany w historii wiele razy. Najpierw obraża się i dyskryminuje słowami. Potem różnymi stopniowanymi formami przemocy. A potem osoby trafiają do komór gazowych. Państwo, swoją uchwałą, postawiliście pierwszy krok na tej drodze. Jeden z moich przedmówców mówił, że trzeba zrozumieć, że są inni ludzie. No właśnie, spróbujcie przyjąć do wiadomości, że są ludzie, którzy czują inaczej, kochają inaczej. Ale w żaden sposób nie może mieć to wpływu na to, jak są traktowani. Drugi argument stanowi, że to nie jest uchwała o ludziach, tylko o ideologii. Powiem wprost, to słowo, to wytrych. Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. Ona została stworzona na Kremlu, po to, żeby takie narody jak nasz podzielić. Pamiętacie, żeby sześć, dziesięć, dwadzieścia lat temu, taki diabeł jak LGBT nam zagrażał? Ja go nie pamiętam. Ktoś próbuje nami manipulować. Czy na prawdę chcemy się temu poddawać?
W jaki sposób to, że żyją w Kraśniku osoby LGBT zagraża rodzinie? Ja powiem, co jej zagraża – alkoholizm, przemoc, bieda”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Trzeba odłożyć kalkulacje na bok” Poseł Michał Krawczyk, PO: „Są takie momenty w życiu samorządowców, kiedy czysta kalkulacja powinna być odłożona na bok. Takim momentem jest sytuacja, gdy rozmawiamy o wartościach, gdy nasze decyzje dotyczą szacunku do drugiego człowieka, niezbywalnej ludzkiej godności, prawa każdego z nas do szczęścia, wolności, wybrania własnej drogi życia. Nie dyskutujemy dziś tylko o tym, czy rada ma uchylić uchwałę. Dyskutujemy o wartościach, które przez kilkaset lat leżały u podstaw otwartej, tolerancyjnej, szanującej każdego człowieka Rzeczpospolitej. I macie rację, że ona jest uchwałą symboliczną. Ale nasz świat jest oparty na symbolach. Ta uchwała stawia poza wspólnotą znaczną część mieszkańców miasta, którzy wspólnie z wami dzielą troski i obawy, sukcesy i niepowodzenia. A tą uchwałą mówicie, że nie ma dla nich miejsca. Bo jak inaczej zinterpretować stwierdzenie, że jakieś terytorium jest od czegoś i kogoś wolne? To znaczy, że nie ma dla tego kogoś miejsca”.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Radni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej za działania na niekorzyść finansową Gminy Kraśnik. Ideologia ideologią, ale gdy w portfelu się nie zgadza, to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko radni z Krasnika ale rowniez z innych gmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku, jak i w każdym innym miejscu w Polsce jest miejsce dla wszystkich mieszkańców, ale bez szczególnych przywilejów dla LGBT i szantażu. Brawo. Pieniądze są potrzebne do egzystencji, ale nie za wszelką cenę.
Jakich to przywilejów domagają się ludzie LGBT? Konkretnie poproszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO Kraśnik tak trzymać. Zboczeńcy nie będą mówić co normalni ludzie mają robić. Zboczeńcy nie są normalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAVO Kraśnik tak trzymać. Zboczeńcy nie będą mówić co normalni ludzie mają robić. Zboczeńcy nie są normalni.
Naprawdę przestaniesz słuchać księży???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesunięcie postów ideologów LGBT w dół VVV
Jeśli już, to w górę, matołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moderator może wreszcie zareagować na idiotę o nicku KOT89 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesunięcie postów ideologów LGBT w dół VVV
Jakim ty musisz być biednym człowieczkiem... Najpierw mnie irytowałeś, teraz ci współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać homofobiczna doktryna Kremla wygrywa w Kraśniku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA dla Kraśnika!!!    Nie sprzedali się, nawet za 10 mln euro!    Ale sorosowe pieski dalej szczekają! Będą szukać na Was innych metod i haków. Komunizm NWO w natarciu coraz silniej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWA dla Kraśnika!!!    Nie sprzedali się, nawet za 10 mln euro!    Ale sorosowe pieski dalej szczekają! Będą szukać na Was innych metod i haków. Komunizm NWO w natarciu coraz silniej.
Ty się sprzedałeś za 500+, więc zamilcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SODOMA - przypomnę wszystkim, była "miastem bez homofobii"... i jak to się dalej u nich potoczyło ?! Brawo dla KRASNIKA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SODOMA - przypomnę wszystkim, była "miastem bez homofobii"... i jak to się dalej u nich potoczyło ?! Brawo dla KRASNIKA !!
A ty wciąż z tymi bajkami religijnymi wyjeżdżasz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOT89 napisał wielokrotnie: Przesunięcie postów ideologów LGBT w dół VVV
  A więc KOT89 jest idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Nieradko jest pedałem, a wyglądał na normalnego mężczyznę a nie takiego co używa tłoka w rurze wydechowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Nieradko jest pedałem, a wyglądał na normalnego mężczyznę a nie takiego co używa tłoka w rurze wydechowej.
Prymitywizm ocen jest bardzo charakterystyczny dla niewykształconych przedstawicieli PiSiego elektoratu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...