Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Kraśniku rozpoczyna się walka o fotel burmistrza. Kto wystartuje w wyborach?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2018 r. o 11:59 Powrót do artykułu
undefined napisał:
tylko chłopoki z ZSL zapewniom wam  krasniczoki dobrobyt i dostatek.
 Jak pójdą ze stołków krowy i świnie chodować lub kury, gnój wyrzucać, orać i sadzić kartofle to będziesz miał rację. Powiedz im "co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś, na wieś wrócisz!" No i tym z Lublina, a zwłaszcza takiemu jednemu co kraśnickiego pupila chce windować na siłę, wyrwać z zawodu i do pilityki wsadzić (właściwie i tak go nigdy w pracy nie ma już teraz). Wiecie o kogo chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
undefined napisał:
tylko chłopoki z ZSL zapewniom wam  krasniczoki dobrobyt i dostatek.
Jak pójdą ze stołków krowy i świnie chodować lub kury, gnój wyrzucać, orać i sadzić kartofle to będziesz miał rację. Powiedz im "co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś, na wieś wrócisz!" No i tym z Lublina, a zwłaszcza takiemu jednemu co kraśnickiego pupila chce windować na siłę, wyrwać z zawodu i do pilityki wsadzić (właściwie i tak go nigdy w pracy nie ma już teraz). Wiecie o kogo chodzi?
 Sorry, biję się w klatę i to mocno "hodować się pisze" ! Jasne, ale plama! I powinno być "polityki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jedno wiem że platformiarze i arbuzy/psl/ okradli emerytów z pieniędzy z OFF.Gdzie te pieniądze są czy PIS nam przywróci.Tuskowina obiecał wczasy pod palmami sam uciekł a nas zostawił .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patryjota napisał:
Ale hucpa ! Jaja sobie robicie czy co? Ten co tak tego Karola by chciał widzieć na jakimś eksponowanym stołku, to powinien dostac od niego z liścia, bo mu taką przysługę zrobił, że z niego ludzie będą żartować. Nie znam gościa, pewnie ma jakieś predyspozycje działacza, ale ....nie dokończę. Dlatego w Polsce jest jak jest, że ludzie patrzą przez pryzmat "koryta", że hołdują Nikodemom Dyzmom. Żeby rządzić, trzeba mieć oprócz chęci wykształcenie, wiadomości z dziedziny ekonomii, finansów,prawa, politologii, socjologii, zarządzania oraz praktykę. A u nas w Polsce nauczyciel historii viceministrem sportu, lekarz burmistrzem, nauczycielka viceburmistrzem, i o zgrozo! elektryk był prezydentem, no i miał kupę doradców, którzy Polskę wyprowadzili na manowce, a ludziskom kazali się cieszyć, że będą mieli paszport w szufladzie i wolność. A co to za wolność bezrobotnego, bezdomnego i bez perspektyw? A gdzie są Polskie banki, przemysł, rolnictwo, wojsko, w czyich rękach handel, rynki zbytu etc.? Ludzie, rządzenie to nie urządzenie się i koryto, to wielka odpowiedzialność i .....mądrość. A ja nie widzę w Kraśniku oprócz 1 osoby, takiej skromnej i cichej i z kompetencjami nikogo innego na kandydata. Ta osoba nie robi szumu wokół siebie, nie funduje kiełbasy i piwa, nie okleja miasta swoją podobizną i nie zawiera podejrzanych sojuszy z hucpiarzami i nie funduje moherom herbatek i pączków, bo jest za dumna na kupowanie klakierów, nie obnosi się ze swoimi przekonaniami i sympatiami politycznymi. Dlaczego? Bo klakierzy potem namolnie przychodzą i osaczają, chcąc dowodów wdzięczności, posady dla synka lub córki albo kuzynów, mieszkania, zleceń bez przetargów, załatwiania spraw wbrew prawu, itd. I rola decydenta  sprowadza się potem do pionka, bo kolekcjonują na niego haki, robią podstępy, nagrywają, podsuwają kompromitujące pomysły i jest potem marionetką, często w matni. A więc klakierzy z tego podwórka wstydźcie się swojego dyletanctwa (ignorancji) i prostactwa i dokształćcie znacznie.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naćpali się, czy nachlali i zaczęli się wybierać? Dajcie szansę młodemu, cha, cha, cha, ale dobre! Co za klasa i obycie ! A startujcie w wyborach na cieci na osiedlu lub posadki w wc, super fuchy! Politycy jak baby z magla lub ławeczki pod blokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A co z obecnym burmistrzem Mirosławem Włodarczykiem, który dwukrotnie startował z poparciem PiS? – Podobno Włodarczyk ma być lokomotywą Prawa i Sprawiedliwości w walce o powiat – spekuluje jeden z lokalnych działaczy. – Jeśli PiS odebrałoby władzę w powiecie PSL-owi, Włodarczyk miałby zostać starostą." Powyższy cytat to ciężki chleb do zgryzienia... oczywiście mało prawdopodobne lecz całkiem dobry pomysł by w końcu ktoś ruszył z zewnątrz nie tylko PIS ale również PSL. Obstawianie stanowisk pracy ludźmi niekompetentnymi w urzędach staje się w Kraśniku już chore! Chore jest dla mnie podejście do klienta - szacunek do klienta jak zarówno do pracy jest nagany, nie wspomnę o czasie oczekiwania ! Dziwny znany przebieg zatrudniania osób, organizowania konkursów na stanowiska oraz ich formuła nie jasno sprecyzowana ogłoszenia wyniku konkursu jest mało powiedziane ŚMIESZNA! W Kraśniku nie liczy się doświadczenie, wiek czy wykształcenie. (tekst większości ludzi) W Kraśniku liczy się "znajomość" z władzami, reszta nie ważne... Możesz być bez kwalifikacji, doświadczenia - to wszystko zrobi się w trakcie, zdążysz się wykształcić. Dla mojej osoby takie ludzie -pracownicy prac państwowych itp. są marionetkami, nic nie umieją zdziałać sami, wchodzą w tyłek by mieć "dobrze" dla siebie nie patrzą na innych ... Dzisiejsza ludzka mentalność - liczę się ja nie inni bez żadnego względu. Ciekawa jestem czy takie osoby znajdą pracę i poradzą sobie jak kiedyś ta pętelka pęknie? Obawiam się że NIE, takie osoby nie będą wstanie same cokolwiek sami zdziałać, bo jedynie co umieją to przytaknąć na wszystko bez względu czy źle czy dobrze. Uwaga! Pewnie nie wszyscy ale większość właśnie tak prosperuje w Kraśniku! Większa część ludzi boi się wypowiedzieć swojego zdania, boi się o własny stołek. Chore! Czyste zero! Pewnie za chwilę usłyszę falę hejtów - wal śmiało nie boje się. PS: Uświadamiam Ciebie tylko jestem bezpartyjna, na polityce się nie znam, piszę tylko to co widziałam oraz doznałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kos - beznadzieja, Maj- jeszcze gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurek i Wilk proszę :D
  Oooo tak :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...