Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wandale usiłowali odbić kompana z rąk policji

Utworzony przez kraśniczanin, 1 marca 2012 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze twoich oszukanczych działan i pustych stwierdzen.
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę.
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie uprzejmie proszę o ignorowanie internowego trolla o nicku Marysieńka, gdyż jak sami widzicie, dyskusja z nim nie ma najmniejszego sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!! [/quote] Po wielu róznych tematach nie zauwazyłam odmniennosci swojego zdania od wszystkich pozostałych, które by dawały te twoje 99%. A wmawiać naiwnym, że to ja pisuję pod wieloma róznymi nickami to sobie możesz/ możecie.Jakby nikt nie wiedział jak z taką jednogłosnoscią bywa w realu i po różnych tematach forumowych. A dla wszystkich przemawiających na forum tym jednym głosem musisz/musicie sprowadzac rozmowy na inny tor i bawic sie w nachalne sugerowanie, bo bez tego ani rusz. Nie ma czym konkretnym przekonac, to trzeba uciekać sie chamskich, prostackich wybiegów. [quote name='Gość' timestamp='1332621949' post='614082'] Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
To dla ciebie madrą twoją dyskusją było wysuwanie przez siebie jakichs tez ze zdan wyrwanych z kontekstu, które dla własnych potrzeb uznałeś za prawdą oczywistą., bo bez takiego zabiegu nic nie jesteś w stanie udowodnic? I komprpomituję sie, w twoich zasadach sztuki erystycznej, a nigdzie więcej. I jak ktos chce moze wierzyc antymarysiencei i innym, których sie nie da wykluczyc , ze nie sa nim samym, to niech wierzy i pozwola mu robic z siebie idiotę ulegającego jego manipulacjom. Ale biedny ten Krasnik, nic dobrego mu to nie wróży, a szczególnie jego społeczenstwu, jesli az tylu filozofów sie dorobił, którzy bez względu na nic,prawdę na fałszu muszą budować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...prawda zawsze boli,ale też zwycięża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie proszę wszystkich userów o nieodpisywanie na posty internetowego trolla, ukrywającego się pod nickiem "Marysieńka". Teraz coraz częściej będzie dyskutować sama ze sobą, reszta to tylko kwestia czasu - proszę się tylko uzbroić w cierpliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...