Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

1 marca 2012 r.
11:58
Edytuj ten wpis

Wandale usiłowali odbić kompana z rąk policji

Autor: Zdjęcie autora er
0 66 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Czwartkowy wieczór kilku nastolatków spędziło w dzielnicy fabrycznej Kraśnika na przewracaniu śmietników. Jeden z nich wszedł również na maskę zaparkowanego samochodu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Widział to przechodzący tamtędy policjant po służbie. Zawiadomił dyżurnego komendy. Zanim przyjechał radiowóz podszedł do wandali. Krzyknął "policja”.

- Po chwili jeden z nich znalazł się w jego rękach – mówi Janusz Majewski, z policji w Kraśniku. – Koledzy zatrzymanego próbowali odbić go z rąk policjanta. Doszło do szarpaniny.

Dwóch nastolatków uciekło zanim jeszcze dojechał patrol. Trzeci został zatrzymany. Był pijany. Będzie odpowiadał za niszczenie mienia i napaść na policjanta.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antymarysieńka / 25 marca 2012 o 20:11
0
Tradycyjnie proszę wszystkich userów o nieodpisywanie na posty internetowego trolla, ukrywającego się pod nickiem "Marysieńka". Teraz coraz częściej będzie dyskutować sama ze sobą, reszta to tylko kwestia czasu - proszę się tylko uzbroić w cierpliwość
Avatar
gość / 25 marca 2012 o 20:00
0
...prawda zawsze boli,ale też zwycięża...
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2012 o 18:39
0
[quote name='obcy' timestamp='1332614113' post='614042']
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[/quote]
Po wielu róznych tematach nie zauwazyłam odmniennosci swojego zdania od wszystkich pozostałych, które by dawały te twoje 99%. A wmawiać naiwnym, że to ja pisuję pod wieloma róznymi nickami to sobie możesz/ możecie.Jakby nikt nie wiedział jak z taką jednogłosnoscią bywa w realu i po różnych tematach forumowych. A dla wszystkich przemawiających na forum tym jednym głosem musisz/musicie sprowadzac rozmowy na inny tor i bawic sie w nachalne sugerowanie, bo bez tego ani rusz. Nie ma czym konkretnym przekonac, to trzeba uciekać sie chamskich, prostackich wybiegów.

[quote name='Gość' timestamp='1332621949' post='614082']
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
[/quote]
To dla ciebie madrą twoją dyskusją było wysuwanie przez siebie jakichs tez ze zdan wyrwanych z kontekstu, które dla własnych potrzeb uznałeś za prawdą oczywistą., bo bez takiego zabiegu nic nie jesteś w stanie udowodnic? I komprpomituję sie, w twoich zasadach sztuki erystycznej, a nigdzie więcej.
I jak ktos chce moze wierzyc antymarysiencei i innym, których sie nie da wykluczyc , ze nie sa nim samym, to niech wierzy i pozwola mu robic z siebie idiotę ulegającego jego manipulacjom.
Ale biedny ten Krasnik, nic dobrego mu to nie wróży, a szczególnie jego społeczenstwu, jesli az tylu filozofów sie dorobił, którzy bez względu na nic,prawdę na fałszu muszą budować.
[quote name='obcy' timestamp='1332614113' post='614042']
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[/quote]
Po wielu róznych tematach nie zauwazyłam odmniennos... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 24 marca 2012 o 22:49
0
Tradycyjnie uprzejmie proszę o ignorowanie internowego trolla o nicku Marysieńka, gdyż jak sami widzicie, dyskusja z nim nie ma najmniejszego sensu.
Avatar
Gość / 24 marca 2012 o 21:45
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. [/quote]
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. [/quote]
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post ... rozwiń
Avatar
obcy / 24 marca 2012 o 19:35
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze twoich oszukanczych działan i pustych stwierdzen.
[/quote]
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 marca 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1332566798' post='613884']
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
[/quote]
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze twoich oszukanczych działan i pustych stwierdzen.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1332566798' post='613884']
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
[/quote]
Nie wziąłes pod uwag... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 24 marca 2012 o 06:26
0
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
Avatar
Marysieńka / 23 marca 2012 o 20:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1332520768' post='613730']
Taak? a to?

Sama sobie zaprzeczasz.

Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Może warto, żebyś się i ty zapoznała z nimi?
[/quote]
Nigdzie sobie nie zaprzeczam.Bo owszem krytykuję, ale nie to co mi zarzucasz. Czyli nie krytykuję policjanta za to, że zareagował na akt wandalizmu, tylko , ze z jego reakcji robi sie bohaterski wyczyn. A pomijając celowo pewne zdania nigdy tego nie zauwazysz, bo jak sie tnie cytaty, to trzeba wiedziec jak to robić, i nie robi sie tego , gdy jedno zdanie wynika z drugiego , gdy w tej wypowiedzi stanowią jedną całośc - kontekst.
A niestosowanie się do nietykiety to mamy w twoim przypadku, a co daje duze prawdopodobienstwo, że ty i antymarysienka jesteście jedną osobą. Cały czas prowadzisz nieuczciwą dyskusję, stosując zasady erystyki według Schopenhauera, która uczy tak poprowadzić dyskusję, żeby swojego rozmówce wyprowadzić w pole, zmanipulować nim i innymi, żeby przekazywany fałsz wydawał im sie prawdą, a przez to pokazac, że ma sie racje, a której tak naprawdę sie nie ma.
Ale cóz poradzić jak jakis filozofek musi sie dowartościowac i w ten sposób zaspakajac swoją prózność.
[quote name='Gość' timestamp='1332520768' post='613730']
Taak? a to?

Sama sobie zaprzeczasz.

Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Moż... rozwiń
Avatar
Gość / 23 marca 2012 o 17:39
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332408194' post='613047']
W sumie to nie wiem do czego ci potrzebna była przytoczona definicja krytyki, gdyz ja nie zaprzeczam, ze ja prowadzę.
[/quote]
Taak? a to?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331709232' post='609647']
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek słowem dopuściła sie jakiejkolwiek krytyki policjanta, że zareagował na chuliganski wybryk. A jesli przeoczyłam ten fakt, to możesz mi tu przytoczyc konkretny fragment. [/quote]
Sama sobie zaprzeczasz.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331884846' post='610549']
I w co ty sie bawisz? w wyrywanie zdan z kontekstu? [/quote]
Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Może warto, żebyś się i ty zapoznała z nimi?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332408194' post='613047']
W sumie to nie wiem do czego ci potrzebna była przytoczona definicja krytyki, gdyz ja nie zaprzeczam, ze ja prowadzę.
[/quote]
Taak? a to?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331709232' post='609647']
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek słowem dopuściła sie jakiejkolwiek krytyki policjanta, że zareagował na chuliganski wybryk. A jesli przeoczyłam ten fakt, to możesz mi tu przytoczyc konkretny fragment.... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 25 marca 2012 o 20:11
0
Tradycyjnie proszę wszystkich userów o nieodpisywanie na posty internetowego trolla, ukrywającego się pod nickiem "Marysieńka". Teraz coraz częściej będzie dyskutować sama ze sobą, reszta to tylko kwestia czasu - proszę się tylko uzbroić w cierpliwość
Avatar
gość / 25 marca 2012 o 20:00
0
...prawda zawsze boli,ale też zwycięża...
Avatar
Marysieńka / 25 marca 2012 o 18:39
0
[quote name='obcy' timestamp='1332614113' post='614042']
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[/quote]
Po wielu róznych tematach nie zauwazyłam odmniennosci swojego zdania od wszystkich pozostałych, które by dawały te twoje 99%. A wmawiać naiwnym, że to ja pisuję pod wieloma róznymi nickami to sobie możesz/ możecie.Jakby nikt nie wiedział jak z taką jednogłosnoscią bywa w realu i po różnych tematach forumowych. A dla wszystkich przemawiających na forum tym jednym głosem musisz/musicie sprowadzac rozmowy na inny tor i bawic sie w nachalne sugerowanie, bo bez tego ani rusz. Nie ma czym konkretnym przekonac, to trzeba uciekać sie chamskich, prostackich wybiegów.

[quote name='Gość' timestamp='1332621949' post='614082']
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
[/quote]
To dla ciebie madrą twoją dyskusją było wysuwanie przez siebie jakichs tez ze zdan wyrwanych z kontekstu, które dla własnych potrzeb uznałeś za prawdą oczywistą., bo bez takiego zabiegu nic nie jesteś w stanie udowodnic? I komprpomituję sie, w twoich zasadach sztuki erystycznej, a nigdzie więcej.
I jak ktos chce moze wierzyc antymarysiencei i innym, których sie nie da wykluczyc , ze nie sa nim samym, to niech wierzy i pozwola mu robic z siebie idiotę ulegającego jego manipulacjom.
Ale biedny ten Krasnik, nic dobrego mu to nie wróży, a szczególnie jego społeczenstwu, jesli az tylu filozofów sie dorobił, którzy bez względu na nic,prawdę na fałszu muszą budować.
[quote name='obcy' timestamp='1332614113' post='614042']
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[/quote]
Po wielu róznych tematach nie zauwazyłam odmniennos... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 24 marca 2012 o 22:49
0
Tradycyjnie uprzejmie proszę o ignorowanie internowego trolla o nicku Marysieńka, gdyż jak sami widzicie, dyskusja z nim nie ma najmniejszego sensu.
Avatar
Gość / 24 marca 2012 o 21:45
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. [/quote]
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post - i nie dlatego, ze się z tobą zgadzam, ale dlatego, że Antymarysieńka ma rację.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. [/quote]
Mylisz się. Ja np. zacząłem z tobą dyskutować,bo wcześniej ciebie nie znałem , a nie zgadzałem się z twoim zdaniem w tym temacie. Teraz już wiem, że to nie miało sensu, ponieważ twoje komentarze w ogóle niczego nie wnoszą mądrego, a ty odpisując na kolejne posty jeszcze bardziej się kompromitujesz.To jest mój ostatni post ... rozwiń
Avatar
obcy / 24 marca 2012 o 19:35
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze twoich oszukanczych działan i pustych stwierdzen.
[/quote]
Nie tylko niektorzy, ale wiekszosc tz.99% nie chce z toba dyskutowac na forum. Beszczelnie przyklejasz sie do kazdego narzucajac swoje racje. "Antymarysienka" nie mosi wystepowac pod kilkoma nikami i nie moze nam niczego zakazac, on tyko prosi!!! Idz kobito do psychiatry, a jego stwierdzenie o twojej chorobie pusta nie bedzie, tylko nie MANIPULUJ!!!
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332590888' post='613965']
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 marca 2012 o 13:08
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1332566798' post='613884']
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
[/quote]
Nie wziąłes pod uwage, ze niektórzy nie mają potrzeby ze mną dyskutowac, gdyz zgadzają się z tym co piszę. A jak sam występujesz pod kilkoma nickami, to i możesz sobie zakazywac. Tylko coś ci trudno wytrzymac, coby nie zaspakajac własnej próznosci i nie pokazywać innym jaki to jestes wspaniały i mądry, oraz udawadniać sobie poprzez prostackie stwierdzenia, jaką to posiadłes umiejętnosc manipulowania innymi. Tylko, że to wszystko mieści sie w wymiarze twoich oszukanczych działan i pustych stwierdzen.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1332566798' post='613884']
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
[/quote]
Nie wziąłes pod uwag... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 24 marca 2012 o 06:26
0
Prosiłem wielokrotnie - nie dysktujmy z tą troglodytką, trollem internetowym ! Żadna dyskusja z nią prowadzona nie ma najmniejszego sensu, i jako żywo - równie dobrze (i z identycznym efektem) możemy sobie podyskutować z radiem lub telewizorem. Czy ktoś kiedykolwiek był w stanie przegadać człowieka z upośledzeniem umysłowym ? Ignorujmy ją całkowicie, a niedługo się stąd sama wyniesie
Avatar
Marysieńka / 23 marca 2012 o 20:40
0
[quote name='Gość' timestamp='1332520768' post='613730']
Taak? a to?

Sama sobie zaprzeczasz.

Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Może warto, żebyś się i ty zapoznała z nimi?
[/quote]
Nigdzie sobie nie zaprzeczam.Bo owszem krytykuję, ale nie to co mi zarzucasz. Czyli nie krytykuję policjanta za to, że zareagował na akt wandalizmu, tylko , ze z jego reakcji robi sie bohaterski wyczyn. A pomijając celowo pewne zdania nigdy tego nie zauwazysz, bo jak sie tnie cytaty, to trzeba wiedziec jak to robić, i nie robi sie tego , gdy jedno zdanie wynika z drugiego , gdy w tej wypowiedzi stanowią jedną całośc - kontekst.
A niestosowanie się do nietykiety to mamy w twoim przypadku, a co daje duze prawdopodobienstwo, że ty i antymarysienka jesteście jedną osobą. Cały czas prowadzisz nieuczciwą dyskusję, stosując zasady erystyki według Schopenhauera, która uczy tak poprowadzić dyskusję, żeby swojego rozmówce wyprowadzić w pole, zmanipulować nim i innymi, żeby przekazywany fałsz wydawał im sie prawdą, a przez to pokazac, że ma sie racje, a której tak naprawdę sie nie ma.
Ale cóz poradzić jak jakis filozofek musi sie dowartościowac i w ten sposób zaspakajac swoją prózność.
[quote name='Gość' timestamp='1332520768' post='613730']
Taak? a to?

Sama sobie zaprzeczasz.

Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Moż... rozwiń
Avatar
Gość / 23 marca 2012 o 17:39
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332408194' post='613047']
W sumie to nie wiem do czego ci potrzebna była przytoczona definicja krytyki, gdyz ja nie zaprzeczam, ze ja prowadzę.
[/quote]
Taak? a to?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331709232' post='609647']
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek słowem dopuściła sie jakiejkolwiek krytyki policjanta, że zareagował na chuliganski wybryk. A jesli przeoczyłam ten fakt, to możesz mi tu przytoczyc konkretny fragment. [/quote]
Sama sobie zaprzeczasz.
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331884846' post='610549']
I w co ty sie bawisz? w wyrywanie zdan z kontekstu? [/quote]
Nie, ja przestrzegam reguł netykiety, która między innymi mówi:"Tnij cytaty i cytuj poprawnie.
Odpowiadając na wiadomość nigdy nie cytuj jej w całej okazałości, chyba że jest to absolutnie niezbędne (z reguły nie jest). Gdy cytujesz słowa przedmówcy, odpowiadaj pod każdym akapitem z osobna - cytuj tylko te fragmenty, do których się odnosisz" Może warto, żebyś się i ty zapoznała z nimi?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1332408194' post='613047']
W sumie to nie wiem do czego ci potrzebna była przytoczona definicja krytyki, gdyz ja nie zaprzeczam, ze ja prowadzę.
[/quote]
Taak? a to?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331709232' post='609647']
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek słowem dopuściła sie jakiejkolwiek krytyki policjanta, że zareagował na chuliganski wybryk. A jesli przeoczyłam ten fakt, to możesz mi tu przytoczyc konkretny fragment.... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 78 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 21 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!