Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Weekendowy rozkład to jakiś żart". Spięcie w sprawie kursów autobusów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 czerwca 2017 r. o 09:14 Powrót do artykułu
a jak jest ta dobra sprawa? bo idzie się pogubić? zwykłe pieniactwo ... dla jednych autobusów za mało, dla drugich autobusów za dużo. To właśnie wszyscy poplecznicy Maksia, których tatusiowym mercem wozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie o to chodzi że w weekendy za mało, a na tygodniu za dużo :D logika się komuś kłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maks Baratko, wielbiciel MPK i Mercedesów, jakie on ma doświadczenie, żeby decydować o tym, jak funkcjonuje komunikacja w mieście? Bo jest "wielbicielem" autobusów? Dobre, jak powiem, że kocham całe miasto, to mam prawo w nim rządzić? Śmieszne, żeby jakikolwiek prezes firmy słuchał gówniarza, co tylko kasę rodziców potrafi wydawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten chłopaczek, co tak dba o wygodę dojazdu z dworca, nie skieruje uwag do PKP, dlaczego co chwila zmienia się ich rozkład jazdy? Bo by go wyśmiali, a tu wydaje mu się, że ktokolwiek będzie go słuchał, że on będzie decydował co mają robić prezes mpk, burmistrz, radni itd.... Niedługo problem się skończy, bo pociągi z lublina na południe przestaną kursować z powodu remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No właśnie o to chodzi że w weekendy za mało,  a na tygodniu za dużo :D logika się komuś kłania.
W weekendy za mało, a na tygodniu za dużo, bo tak zadecydował pan Bratko! I jego trzeba się słuchać, a kto się sprzeciwia, tego trzeba na facebooku opisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzedni prezes włączał do konsultacji jakiegoś dzieciaka, a mnie nie włączał, skandal, czuję się pominięty i urażony. A w czym ja jestem gorszy od tego dziecka, dłużej jestem pasażerem autobusów niż on żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A morze zamiast roskladow sie czepiac to o kierowcach warto wspomniec bo dla mnie kilku sie nie nadaje do tej pracy z ich podejsciem do ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali, wszystkie komentarze z tego samego komputera... A kto naprawdę jest ciekawy jak władzę sprawuje nowy prezes niech popyta kierowców w MPK. To dopiero daje zupełnie inny obraz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku kierowców podobno się do PiSu zapisało ze strachu przed utratą pracy. Nie wiem tak słyszałem. Jeśli to prawda to gorzej niż za P.Cz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kilku kierowców podobno się do PiSu zapisało ze strachu przed utratą pracy. Nie wiem tak słyszałem. Jeśli to prawda to gorzej niż za P.Cz.
 Ło, człowieku bez legitymacji takiej dziś to strach pójść do publicznego szaletu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez wiadomo ze kierowcom zawsze zle i dobrego slowa nie powiedza. Chociaz znam kilku osobiscie i bardzo sobie cheala prace w mpk i sa mili dla ludzi a kilku to szkoda gadac bo nie ma w slowniku ludzi kulturalnych slow ktorymi morzna ich okreslic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaz kursów autobusów jest więcej i tak częściej jeżdżę busami.A to dlatego , ze jak nie zdąży sie na aurtobus goniący jeden drugiego, to potem długo długo nic, az w końcu podjeżdza bus.No ale myślę, ze wszystkojest do dopracowania. Po pierwszych zmianach był problem z dojazdem do pracy na dworzec na drugą zmianę. jeden autobus był za wczesnie, a drugi za późno, ale z czasem zostało to naprawione. To i tutaj może coś sie zmieni. A powodem braku jakichkolwiek uwag/skarg telefonicznych czy meilowych jest niewiara w skóranie czegokolwiek. Ludzie już tak przyzwyczaili sie do arogancji i leceważenia przez tych wyzej postawionych, że juz wolą kląć niz zawracac sobie tym głowę. i jakby co plus za rozkład w internecie. Wydaje sie bardziej czytelny niz poprzedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrzu, Mirku... ostawiłeś się gorszymi lewusami niż P. Cz. Masz szanse przejść do historii jako najgorszy burmistrza. Od dłuższego czasu pracujesz na ten tytuł wytrwale. A gdzie realizacja słów, które często jako radny mówiłeś do P. Cz. : "trzeba być mądrym mądrością innych ludzi". Ograniczyłeś się do porad Pawlosa, Skokowskiego i... no kogo jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymm.... ostatni komentarz wczoraj o 15:30, dziś cisza. Dziwny zbieg okoliczności, że akurat w tych godzinach kończy się praca w biurze MPK i Urzędzie Miasta. W sobotę mają tam wolne i komentarzy też niema. Przypadek? A co do kursów MPK to racja. Nie ma czym dojechać na pociąg. Sam doświadczyłem tego wiele razy. Albo jedzie się na styk i można nie zdążyć albo czekaj na tym zapyziałym dworcu 40 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy Maksiu jeździsz pociągami? Przecież ciągle się wozisz tatusiowymi Mercedesami. Powinni Cię wysłać do pracy do fabryki to nauczył byś się szacunku do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ból dupy o mercedesy wiecznie żywy :) :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o ból dupy o mercedesy, tylko śmieszne kiedy dzieciaczek zajmujący się z nudów prowadzeniem fanpagea o autobusach i drugiego o śmiesznych/dziwnych zdarzeniach w mieście chce decydować o tym kiedy i jak będziemy jeździć. Dlaczego pani redaktor nie zapyta ludzi na przystankach, co im się nie podoba w mpk, oni jeżdżą autobusami i mają jedyne prawo mieć do nich uwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat jako kierowca już mam dosyć słuchania skarg i lamentów ludzi pod moim adresem że rozkład nie taki że to że tamto, ciągle obrywa się nam, ludzie rzucają tekstami "czego tak ch*wo jeździta". Ja nie jestem nic winny dostaje rozkład i mam to jeździć a góra powinna zrobić żeby rozkład był taki jak należy. Jaki iloraz inteligencji trzeba mieć żeby wydrukować rozkład jazdy dla kierowcy gdzie o 13:35 jest odjazd a 13:39 przyjazd? Przecież to ze startu już mam opóźnienie nawet jak o czasie jadę ! I potem ja się muszę przed ludźmi tłumaczyć i wysłuchiwać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxio na mpk patrzy z perspektywy młodego człowieka. Kiedys tez tak było.i pamiętam jak nie dał złego słowa na mpk napisac,  wszystko było takie cacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie autobus troszeczkę opóźni lepij to nizby miał byc przed czasem. Ale jak np.starujac z dworca ma sie 8 min. opóźnienia zaraz na następnym przystanku, to juz chyba wina kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...