Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba być urzędnikiem ,żeby za topolę śmiecia ,który zagraża ludziom i mieniu dać taką karę .Taki urzędnik jest zagrożeniem dla ewentualnych interesantów i powinien byc zwolniony .Tak jak wielu niby to urzędników gminnych ,którzy siedzą w urzędach .Nie wiedzą po co ich ktoś przyjął .Mnie np rozczula takie obiegowe powiedzenie ;wójt sprzyja biznesmenów ?.Co to oznacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już trzeci z kolei temat o tym samym wydarzeniu. Ludzie - zakładając nowy temat poświęccie chociaż sekundę, by zerknąć na forum, czy taki temat już nie istnieje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jaki wolny kraj, nawet pieprzonego drzewa nie można ściąć, oto chodziło cholernej solidarności, aby człowiek nie miał prawa nic zrobić, teraz nie posadzę żadnego drzewa na swoich hektarach, bo później dopier***ą mi taką karę, że pozostanie mi tylko sznurek i się powiesić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On powinien dostac te 18 tys.zl nagrody,za to, ze wycial to szkodliwe i nieprzychylne dla zycia i zdrowia ludzkiego drzewo. Powinno sie nakazac w jak najszybszym terminie te nieprzyjazne drzewa w calej Polsce usunac, ktore komuna wprowadzila tak samo jak to ruskie ziele, BARSZCZ Sosnowskiego,ktore zagraza ludzkiemu zyciu.Mamy glupi wymiar sprawiedliwosci, ktory nie PO-siada wiedzy na temat, a jeszcze glupszych tzw. bieglych, ktorzy nie maja kwalifikacji, a spelniaja role bieglych tylko dlatego, zeby im wcisnac PO znajomosci duze pieniadze do ich wielkich i przepastnych kieszeni. www/aferyibezprawie.org
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o proszę jaki wolny kraj, nawet pieprzonego drzewa nie można ściąć, oto chodziło cholernej solidarności, aby człowiek nie miał prawa nic zrobić, teraz nie posadzę żadnego drzewa na swoich hektarach, bo później dopier***ą mi taką karę, że pozostanie mi tylko sznurek i się powiesić
jezeli jestes tak ograniczony umyslowo i nie wiesz, ze rzadzi dalej PO-stkomuna, PO-lszewia,PO-stUBecja, WSIoki i agentura ?!, to chociaz nie ublizaj Solidaruchom, bo to nie oni pastwia sie nad prostym Polakiem tylko NOCNA ZMIANA PO-wiazana z tymi zbrodniarzami, ktorych chroni Jaruzel,Kiszczak, Michnik Stefan), a moze ty jestes forumowym slugusem z Platformy Obywatelskiej i wykonujesz na forum to co ci karza, tj przepisujesz sms-y, ktore ci przysylaja, dla robienia zametu i manipulacji o oczerniania solidaruchow ? bolek to nie solidarnosc, to kapus - kolaborancie. //rzeczywistosc.blox.pl/2011/09/400-afer-za-rzadow-tuska.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D r o g i urzędniku. Może należało p r z e d wydaniem decyzji o nałożeniu kary rozpoznać i uwzględnić okoliczności, które - jak wynika z zamieszczonych informacji, mogły być związane z ratowaniem życia lub zdrowia. "Przyjazny urząd" to również przyjazny, odważny urzędnik, który nawet w sytuacji nietypowej potrafi działać - w granicach prawa oczywiście - dla dobra Klienta. Ciekawe byłoby poznanie treści uzasadnienia decyzji o nałożeniu kary . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy WYBORY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy WYBORY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie, kiedy wybory? urzedasom chodzilo o to zeby kobieta zmarla i nie pobierala renty/emerytury zus by sie cieszyl. w pl urzedasy sie ciesza gday sie normalnego nie powodzi bo rosnal w sile i mysla ze sa Bogiem. ALe pamietajcie ze czym mniej ludzi tym wasze pensje sa nie pewne , czym mnie zadowolnych mieszkanców tym wieksze ryzyko ze wam sie cos moze stac, chodzac po ulicy, w pracy w domu wiec urzedasy uwazajcie jak i gdzie podejmujecie decyzje. przeciez sami sobie byscie nie wbili gola jesli by chodzilo w takim przyppadku waszej rodziny. nie pozdrawiam urzedasow i oby wam zycie dalo w kosc, zycze wam tego bo nie zaslugujecie na dobroc od ludzi.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe na ile wyceniono drzewa wycięte przy ul. Unickiej i Walecznych i kto zapłaci karę? Czy wiadomo coś na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zauważyliście, że urząd nie był informowany o tym, że ta topola przygniotła jego matkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli była przygnieciona to tylko odłamaną gałęzią lub konarem, a do tego wystarczyło podciąć drzewo. Ale co nie zmienia faktu, że to prawo dotyczące wycięcia drzewa na swojej posesji jest głupie i można miec pretensje jedynie do tych co go ustanawiali i w dalszym ciągu utrzymują jako słuszne. A juz paranoją w ich wydaniu, jest wielkość naliczanej kary za wycięte drzewo, całkowicie nie adekwatne do popełnionego czynu. Urzędnik działał zgodnie z prawem i pewnie gdyby nie pomoc życzliwych, nigdy by nie wiedział o takim wyciętym drzewie.A ze dostał zawiadomienie o popełnionym czynie, to i musiał odpowiednio zareagować. W sumie to każdy moze napisac odwołanie. Tylko inna sprawa, czy urzędy uwzględniają powody dla których takie drzewo było wycięte.Żeby mieć na opał, żeby nie zamarznąć w odczekiwaniu na pozwolenie nie jest dobrym powodem do wycięcia? Nie bo władzy i urzędnikom na panstwowym wikcie z wszelkimi panstwowymi przywilejami nie brakuje pieniędzy i nie zrozumieją innych. Podejrzewam, że i w tym konkretnym przypadku, gdyby sprawa nie nabrała az takiego rozgłosu, dla władzy nie byłby wazny zaden powód. Liczyło by sie jedynie, ilez to natura ucierpiała przez wycięcie jednego drzewa i satysfakcja z pieniędzy jakie zasilą budżet gminy. Człowiek , jego potrzeby jest w tym wszystkim najmniej wazny, a można powiedziec, ze wcale sie nie liczy, to dla jednego drzewa lub dwóch można zrobic z niego łącznie z jego rodzina dziadów zabierając im jeszcze więcej niz mają i niz by mieli do konca swojego życia. Dla jednego drzewa robi się z ludzi większych przestępców niż z morderców, gwałcicieli czy ze złodziei i oszustów Jak doczytałam, że u nas jeszcze istnieje prawo, które pozwala karać za nieprawidłową pielęgnacje drzewa,a na pewno nie jest to jedyne absurdalne prawo, którego człowiek nie jest świadomy, to wychodzi na to,że w tym kraju niektórych praw trzeba sie bardziej bać niż hitlerowców za okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo dotyczace wycinki drzew istnieje nie od wczoraj i trzeba je przestrzegac. problem jest w nieznajomosci prawa. wniosek o wyciecie drzewa niesie za soba koniecznosc zaplaty za wyciete drzewo tylko nie za topole wlasnie. w lesie drzewa sa wycinane i sadzone dlatego nie widze problemu w wycinaniu drzew na wlasnej posesji i przed nia jezeli drzewo jest zagrozeniem dla ludzi i majatku pod warunkiem ponownych nasadzen w uzgodnieniu z urzedem. kiedys nie bylo mozliwosci kupienia pieknych roslin a mozna upiekszyc Polske cala a nie tkwic pod topola tylko dlatego ,ze wielka. dlatego jestem zwolennikiem sadzenia pieknolistnych brzoskwin czyli owocowych oraz bzow, jasminow i innych wysokich krzewow. cisy, sosny i swierki trzeba podcinac od samego posadzenia. jest jeszcze katalpa katalpa, piekne drzewo ,ktorego liscie uzywane sa zamiast sterydow przy autoagresji. widzialam tylko 2 w krasniku. jesienia bede miala swoja katalpe jakie przerazenie sie odczuwa gdy przy wichurze drzewo sie wygina wie tylko ten co przy takim drzewie mieszka. wycinac, podcinac i sadzic nowe. nie mozna byc niewolnikiem rosliny. w moim ogrodku mam lesny klimat bo lubie oddychac nowo wyprodukowanym tlenem ale rosnie to co ja chce aby roslo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...