Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo 14-letniej Kamili. Dziś sekcja zwłok

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2010 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Jego matka jest prokuratorem. Ciekawe czy dostanie 8 lat (minimalna kara za morderstwo) czy więcej. Może zrobią z niego bidulka, który działał w afekcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła rodzinka niema co!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos nie chce mi sie wierzyc ze na takiej wsi mieszka prokurator,hehe. i akurat jego matka nim jest. nonsens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jego matka jest prokuratorem. Ciekawe czy dostanie 8 lat (minimalna kara za morderstwo) czy więcej. Może zrobią z niego bidulka, który działał w afekcie.
ona pracuje w prokuraturze ale nie jest prokuratorem ależ te ploty szybko się namnażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roberta flek napisał:
jakos nie chce mi sie wierzyc ze na takiej wsi mieszka prokurator,hehe. i akurat jego matka nim jest. nonsens.
A co Ty myslisz ze na wsi to tylko są rolniki w gumiakach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za samo obcowanie plciowe z maloletnia ma przeje***e w ciupie, a za zabojstwo dziecka tymbardziej wiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jego matka nie była żadnym prokuratorem.dlaczego piszecie "odsiedzi tyle i tyle"itp.sąd wymierzy mu karę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~olll~ masz rację szybko się rozchodza.nie wiedzą a już piszą ile odsiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jest zwykłym ławnikiem. jak mialam praktyki w sądzie i w szkole jednoczesnie, to pani, która w szkole była woźna, była jednoczesnie ławnikiem w sądzie. więc jak pracuje w sądzie to nie od razu musi byc prokuratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działanie rutynowe, żaden news !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roberta flek napisał:
jakos nie chce mi sie wierzyc ze na takiej wsi mieszka prokurator,hehe. i akurat jego matka nim jest. nonsens.
posluchaj pajacu skoro nie masz pojecia o tej wsi to sie niepotrzebnie nie wypowiadaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy niemacie nic do roboty dajcie spokuj tym rodzinom to ich rodzice niesa temu winni oni nie kazali im tego robic ciekawe czy w waszych rodzinach sa sami geniusze jak by ich bili by byl krzyk ze sa bici a krutko sie trzyma dzieci tez zrobia wyskoki ze trudno sobie wyobrazic teraz trzeba tylko sie pomodlic zeby tym rodzicom ulzyc moze matkaz nieba przytuli ich i da im ukojenie bo to tragedja dla tych rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
ludzie czy niemacie nic do roboty dajcie spokuj tym rodzinom to ich rodzice niesa temu winni oni nie kazali im tego robic ciekawe czy w waszych rodzinach sa sami geniusze jak by ich bili by byl krzyk ze sa bici a krutko sie trzyma dzieci tez zrobia wyskoki ze trudno sobie wyobrazic teraz trzeba tylko sie pomodlic zeby tym rodzicom ulzyc moze matkaz nieba przytuli ich i da im ukojenie bo to tragedja dla tych rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tą rodzinę i to bardzo dobrze. Nie mogę w to uwierzyć zeby karol ją zabił ale wszystko na to wskazuje. Żal mi tej dziewczyny jak i jej rodziny. Ale jest mi też żal jego znam go z dlobrej strony i jestem w szoku. Tak cieżko jest w to uwierzyć że mógł sie do takich rzeczy posunąć. Swoją drogą ona tez nie była lepsza krążą plotki że była z nim w ciąży to znaczy że nie była św. nawet wypowiedź dyrektora szkoły sama mówi za siebie. Nie bronię Mordercy !!! Ale w takich okolicznościach chłopak pewnie stracił panowanie nad sobą. A co do jego mamy to nie jest prokuratorem. Pracownik sądu. Zabił to teraz musi ponieść karę za to co zrobił. Ale i tak go nie można przekreślać. Jednym słowem to ludzka TRAGEDIA ale dlaczego do tego doszło to tylko wie jedna osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anita napisał:
znam tą rodzinę i to bardzo dobrze. Nie mogę w to uwierzyć zeby karol ją zabił ale wszystko na to wskazuje. Żal mi tej dziewczyny jak i jej rodziny. Ale jest mi też żal jego znam go z dlobrej strony i jestem w szoku. Tak cieżko jest w to uwierzyć że mógł sie do takich rzeczy posunąć. Swoją drogą ona tez nie była lepsza krążą plotki że była z nim w ciąży to znaczy że nie była św. nawet wypowiedź dyrektora szkoły sama mówi za siebie. Nie bronię Mordercy !!! Ale w takich okolicznościach chłopak pewnie stracił panowanie nad sobą. A co do jego mamy to nie jest prokuratorem. Pracownik sądu. Zabił to teraz musi ponieść karę za to co zrobił. Ale i tak go nie można przekreślać. Jednym słowem to ludzka TRAGEDIA ale dlaczego do tego doszło to tylko wie jedna osoba.
tak, żałujcie teraz wszytstkich, tej dziewczyny co dawala dupy a miala dopiero 14 lat, tego goscia - mordercę i pedofila i ich rodziców. Przestancie farmazonic, ze to nie bylawina rodziców, bo to oni wychowali takiego potwora. ledwo 18 skonczyl a juz samochód mu kupilo i wozil sie nim po calej wsi i jak piszą w artykule dymal tą dziewuche od lata tego roku. jego rodzice nie wiedzieli o tym ze kręci sie kolo tego dziecka? no bez jaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo talionu dla zwyrodnialcow http://bezzmian.redblog.poranny.pl/2009/08/20/prawo-talionu-dla-zwyrodnialcow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina zaróno tego chlopaka jaki i dziewczyny to patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrzcie jacy idealni jak by bylo tak idealnie to gdzie byliscie wczesniej zeby temu zapobiec czy te rodziny wiedzialy ze sie spotykaja dzieci tak umia klamac ze glowa mala wszyscy wiedza o wszystkim tylko najblissi dopiero dowiaduja sie ostatni a ten co ma 18 i 14 lat to taki maja rozum jak 2 latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anita napisał:
znam tą rodzinę i to bardzo dobrze. Nie mogę w to uwierzyć zeby karol ją zabił ale wszystko na to wskazuje. Żal mi tej dziewczyny jak i jej rodziny. Ale jest mi też żal jego znam go z dlobrej strony i jestem w szoku. Tak cieżko jest w to uwierzyć że mógł sie do takich rzeczy posunąć. Swoją drogą ona tez nie była lepsza krążą plotki że była z nim w ciąży to znaczy że nie była św. nawet wypowiedź dyrektora szkoły sama mówi za siebie. Nie bronię Mordercy !!! Ale w takich okolicznościach chłopak pewnie stracił panowanie nad sobą. A co do jego mamy to nie jest prokuratorem. Pracownik sądu. Zabił to teraz musi ponieść karę za to co zrobił. Ale i tak go nie można przekreślać. Jednym słowem to ludzka TRAGEDIA ale dlaczego do tego doszło to tylko wie jedna osoba.
no tak ona nie była święta bo zaszła z nim w ciąże, a on jest święty bo zapewne wcale jej w tym nie pomógł tak ? i jeszcze ją zamorodował według mnie można go przekreślić, ja po prostu brzydzę się takimi osobami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
tak, żałujcie teraz wszytstkich, tej dziewczyny co dawala dupy a miala dopiero 14 lat, tego goscia - mordercę i pedofila i ich rodziców. Przestancie farmazonic, ze to nie bylawina rodziców, bo to oni wychowali takiego potwora. ledwo 18 skonczyl a juz samochód mu kupilo i wozil sie nim po calej wsi i jak piszą w artykule dymal tą dziewuche od lata tego roku. jego rodzice nie wiedzieli o tym ze kręci sie kolo tego dziecka? no bez jaj.
nikt nie rodzi się złym a obowiązkiem rodziców jest kształtować swoje dzieci, by wyrosly na dobrych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...