Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 grudnia 2010 r.
9:40
Edytuj ten wpis

Zabójstwo 14-letniej Kamili. Dziś sekcja zwłok

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 35 A A

Dzisiaj w zakładzie medycyny sądowej zostanie przeprowadzona sekcja zwłok 14-letniej Kamili, zamordowanej przez swego znajomego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zwłoki dziewczyny znaleziono w środę na polu w okolicach miejscowości Rudnik Drugi, w gminie Zakrzówek. Miejsce ich ukrycia pokazał policjantom 18-letni Karol D. Chłopak przyznał się do zamordowania dziewczyny. W prokuraturze usłyszał też zarzut obcowania płciowego z nią w sierpniu tego roku.

Chłopak powiedział, że udusił nastolatkę na tylnym siedzeniu samochodu. Potem przejechał jeszcze 100 metrów. Ciało ukrył w zagłębieniu przy miedzy. Przysypał je ziemią.

Nastolatka zaginęła 7 listopada.

Więcej o morderstwie Kamili w naszym wczorajszym artykule: Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Komentarze 35

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
roni / 17 lutego 2011 o 11:10
0
jego rodzina to bezuczuciowcy,sylwestra upojnie spedzali....zamiast skulic glowe
Avatar
jhhjhg / 20 grudnia 2010 o 23:00
0
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/20-grudnia-2010/3607653
Avatar
mxxx / 20 grudnia 2010 o 00:07
0
Co wy możecie wiedzieć o luckich tragediach głupie spekulacje i ploty to są mocne argumety po tragedi bo co ktoś wie lepiej od drugiego jedno proste rozwiązanie życie za życie śmierć za śmierć
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:03
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
mama / 11 grudnia 2010 o 22:10
0
To wielka tragedia dla obu rodzin tych dzieciaków.Nie ma co oceniać rodziców-nikt nie uczy zabijania,tych dzieciaków-nikt nie rodzi się zły przecież..Wychowywanie CZŁOWIEKA to bardzo trudny i żmudny proces a nie zawsze udaje się wpoić te wartości najważniejsze bo...Wy dzieci wiecie i tak najlepiej.Niestety.Zresztą zawsze tak było,jajko mądrzejsze od kury.A to nie jest kolejny etap gry komputerowej,to Zycie Ludzkie na zawsze zniszczone.Idą święta,radosne ale nie dla tych rodzin...
Avatar
paw / 11 grudnia 2010 o 20:54
0
[quote name='kk' timestamp='1291983337' post='402784']
Rodzina zaróno tego chlopaka jaki i dziewczyny to patologia
[/quote]

Nie zgadzam się z Tobą. Mogę się założyć, że nie wiesz nic o tych rodzinach, skoro piszesz takie głupoty! Może sam/a jesteś z patologiczej rodziny.
Avatar
piter / 11 grudnia 2010 o 20:19
0
[quote name='xxxxyxxx' timestamp='1292066421' post='403425']
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kolegi siedzacego z tylu 17- sto letniego Artura[*], obaj uciekli z miejsca wypadku i nie udzielili mu pomoocy.
A zmierzam to tego ze ok. 2 m-ce kierowca wyszedl na wolnosc, a teraz smieje sie z tego pod sklepem. I tutaj wlasnie pomogly PIENIADZE i znajomosci jednego z nich.
I uwierz mi jezeli bedzie chciala matka to tutaj pomoze.
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz ja bardzo dobrze jego mame znam i nie jest prokuratorem nie robcie sobie jaj z tragedi bo nie dotyczy was jak ktos nie wie to morda w kubel nie bulgotac
[quote name='xxxxyxxx' timestamp='1292066421' post='403425']
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kol... rozwiń
Avatar
qwerty / 11 grudnia 2010 o 18:54
0
w Kraśniku to bardzo możliwe, że uniknie odpowiedzialności!!!
Avatar
xxxxyxxx / 11 grudnia 2010 o 12:20
0
[quote name='xxx' timestamp='1292063871' post='403415']
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kolegi siedzacego z tylu 17- sto letniego Artura[*], obaj uciekli z miejsca wypadku i nie udzielili mu pomoocy.
A zmierzam to tego ze ok. 2 m-ce kierowca wyszedl na wolnosc, a teraz smieje sie z tego pod sklepem. I tutaj wlasnie pomogly PIENIADZE i znajomosci jednego z nich.
I uwierz mi jezeli bedzie chciala matka to tutaj pomoze.
[quote name='xxx' timestamp='1292063871' post='403415']
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazd... rozwiń
Avatar
xxx / 11 grudnia 2010 o 11:37
0
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..
Avatar
roni / 17 lutego 2011 o 11:10
0
jego rodzina to bezuczuciowcy,sylwestra upojnie spedzali....zamiast skulic glowe
Avatar
jhhjhg / 20 grudnia 2010 o 23:00
0
http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/20-grudnia-2010/3607653
Avatar
mxxx / 20 grudnia 2010 o 00:07
0
Co wy możecie wiedzieć o luckich tragediach głupie spekulacje i ploty to są mocne argumety po tragedi bo co ktoś wie lepiej od drugiego jedno proste rozwiązanie życie za życie śmierć za śmierć
Avatar
ala / 12 grudnia 2010 o 22:03
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Avatar
mama / 11 grudnia 2010 o 22:10
0
To wielka tragedia dla obu rodzin tych dzieciaków.Nie ma co oceniać rodziców-nikt nie uczy zabijania,tych dzieciaków-nikt nie rodzi się zły przecież..Wychowywanie CZŁOWIEKA to bardzo trudny i żmudny proces a nie zawsze udaje się wpoić te wartości najważniejsze bo...Wy dzieci wiecie i tak najlepiej.Niestety.Zresztą zawsze tak było,jajko mądrzejsze od kury.A to nie jest kolejny etap gry komputerowej,to Zycie Ludzkie na zawsze zniszczone.Idą święta,radosne ale nie dla tych rodzin...
Avatar
paw / 11 grudnia 2010 o 20:54
0
[quote name='kk' timestamp='1291983337' post='402784']
Rodzina zaróno tego chlopaka jaki i dziewczyny to patologia
[/quote]

Nie zgadzam się z Tobą. Mogę się założyć, że nie wiesz nic o tych rodzinach, skoro piszesz takie głupoty! Może sam/a jesteś z patologiczej rodziny.
Avatar
piter / 11 grudnia 2010 o 20:19
0
[quote name='xxxxyxxx' timestamp='1292066421' post='403425']
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kolegi siedzacego z tylu 17- sto letniego Artura[*], obaj uciekli z miejsca wypadku i nie udzielili mu pomoocy.
A zmierzam to tego ze ok. 2 m-ce kierowca wyszedl na wolnosc, a teraz smieje sie z tego pod sklepem. I tutaj wlasnie pomogly PIENIADZE i znajomosci jednego z nich.
I uwierz mi jezeli bedzie chciala matka to tutaj pomoze.
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz ja bardzo dobrze jego mame znam i nie jest prokuratorem nie robcie sobie jaj z tragedi bo nie dotyczy was jak ktos nie wie to morda w kubel nie bulgotac
[quote name='xxxxyxxx' timestamp='1292066421' post='403425']
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kol... rozwiń
Avatar
qwerty / 11 grudnia 2010 o 18:54
0
w Kraśniku to bardzo możliwe, że uniknie odpowiedzialności!!!
Avatar
xxxxyxxx / 11 grudnia 2010 o 12:20
0
[quote name='xxx' timestamp='1292063871' post='403415']
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazdy. W pewnym momencie kierowca stracil panowanie nad kierownica i zaczeli koziolkowac na polu. A skutkiem tego byla smierc trzeciego kolegi siedzacego z tylu 17- sto letniego Artura[*], obaj uciekli z miejsca wypadku i nie udzielili mu pomoocy.
A zmierzam to tego ze ok. 2 m-ce kierowca wyszedl na wolnosc, a teraz smieje sie z tego pod sklepem. I tutaj wlasnie pomogly PIENIADZE i znajomosci jednego z nich.
I uwierz mi jezeli bedzie chciala matka to tutaj pomoze.
[quote name='xxx' timestamp='1292063871' post='403415']
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..
[/quote]
i tutaj sie kolego mylisz w dzisiejszym swiecie liczy sie dwie rzeczy: znajomosci i pieniadze.
Nie wiem czy pamietacie ale ok. 5 -mcy temu byl tragiczny wypadek kolo Chodla. Samochodem jechalo trzech kolegow. Kierowca 19-lat oraz jego pasazer 16-lat byli pod wplywem alkoholu, i zaden z nich nie posiadal prawo jazd... rozwiń
Avatar
xxx / 11 grudnia 2010 o 11:37
0
nic matka jego tu nie zdziała to co że jest prokuratorem... To jest ZABÓJSTWO za bardzo się rozniesło poszło w świat..