Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek pozywa za tablicę „Strefa wolna od LGBT”

Utworzony przez KOT89, 27 września 2020 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Gmina najpierw uchwala obrzydliwą i idiotyczną uchwałę a potem staszą sądem chłopaka który wytyka im probę wykluczania ludzi ze swojej społecxnosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej udvpić się niż Kraśnik i Puławy to się chyba nie da. Wprowadzili uchwałę, są w Atlasie Nienawiści, odwiedził ich Bart, pisali o nich w gazetach. Gmina Zakrzówek powinna oddać dofinansowania unijne za dyskryminację, oraz zapłacić za ekwiwalent reklamowy. Bo ewidentnie pozywając Barta Staszewskiego chcą wybić się na jego rozpoznawalności i rozreklamować, w myśl nawet jak źle mówią, to niech mówią. A o Barcie piszą gazety na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Antarktydy. Pan Wójt to sobie lepiej uważa żeby się nie przelicytować tak jak ta jedenastka wieśniaków z Rady Kraśnika. Wprowadziliście strefę? Wprowadziliście. Dowodem jest wasza uchwała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie może przy jakiej ulicy znajduje się znak o strefie wolnej, w Kraśniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucja RP gwarantuje wszystkim równość wobec prawa bez względu na wyznanie i orientację seksualną. Tymczasem chrześcijanie są prześladowani, a mniejszości seksualne domagają się nadzwyczajnych praw. Natomiast nikt nie upomina się o dyskryminowane kobiety, które ważą więcej niż 55 kg i chcą być modelkami a uniemożliwia im się to! To jest PRAWDZIWY DRAMAT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz biorąc, to większa jest nagonka na normalność, na jakieś wartości niż na gejów. Jak ja kocham swoją żonę, to nie wyprowadzam jej na smyczy na miasto. Obleśne półnagie chłopy same robią sobie odpowiednią promocję wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucja RP gwarantuje wszystkim równość wobec prawa bez względu na wyznanie i orientację seksualną. Tymczasem chrześcijanie są prześladowani, a mniejszości seksualne domagają się nadzwyczajnych praw. Natomiast nikt nie upomina się o dyskryminowane kobiety, które ważą więcej niż 55 kg i chcą być modelkami a uniemożliwia im się to! To jest PRAWDZIWY DRAMAT!
Podaj przykład prześladowania chrześcijan w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie rzecz biorąc, to większa jest nagonka na normalność, na jakieś wartości niż na gejów. Jak ja kocham swoją żonę, to nie wyprowadzam jej  na smyczy na miasto. Obleśne półnagie chłopy same robią sobie odpowiednią promocję wizerunku.
Gdzie widziałeś półnagich chłopów, z których jeden drugiego wyprowadzał na ulicę na smyczy? Na to są paragrafy. Poza tym ja nie widzę nagonki na normalność, za to brak akceptacji dla odmienności ze strony tych rzekomo normalnych - owszem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było nie uchwalać idiotyzmów i nie latać teraz jak idiota po sądach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrością to wójt nie grzeszy, oj nie grzeszy...Tablica jest tylko potwierdzeniem stanu faktycznego, zatwierdzonego stosowną uchwałą. Jest uchwała - jest tablica z informacją. Każdy ma prawo dostępu do informacji. Z wiatrakami chcecie wójcie wojować, za współczesnego Don Kichota robić? A może by tak coś dla dobra gminy, a nie z motyką na słońce, jak goły na rogu stodoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ! Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Kłamliwe? To już prędzej radnych za d*pę za wykluczanie ze społeczności obywateli, za dyskryminację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Masz pełną klawiaturę frazesów o Bogu, szastasz cytatami z Biblii, bronisz chrześcijan, a nie potrafisz okazać miłosierdzia osobom LGBT? Taka jest twoja wiara? To ci nakazuje twoja religia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał w poniedziałek byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Sąd ten uznał go winnym poświadczenia nieprawdy w fakturach za rzekome usługi informatyczne na kwotę 121 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Masz pełną klawiaturę frazesów o Bogu, szastasz cytatami z Biblii, bronisz chrześcijan, a nie potrafisz okazać miłosierdzia osobom LGBT? Taka jest twoja wiara? To ci nakazuje twoja religia?
 "Pewnego dnia powiedział mi Jezus, że spuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być – jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz napełnił, przeszył mi serce". Faustyna Kowalska 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na karę roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał w poniedziałek byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Sąd ten uznał go winnym poświadczenia nieprawdy w fakturach za rzekome usługi informatyczne na kwotę 121 tys. zł.
A co to ma wspólnego z Zakrzówkiem i LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Masz pełną klawiaturę frazesów o Bogu, szastasz cytatami z Biblii, bronisz chrześcijan, a nie potrafisz okazać miłosierdzia osobom LGBT? Taka jest twoja wiara? To ci nakazuje twoja religia?
"Pewnego dnia powiedział mi Jezus, że spuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być – jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz napełnił, przeszył mi serce". Faustyna Kowalska
A co to ma wspólnego z Zakrzówkiem i LGBT? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....sprecyzuj tę wypowiedź, ponieważ nadal i wciąż nie wiem z kim takie prowadzisz rozmowy! Z owym Jezuskiem, czy też na końcu wspomnianą Faustynką? Rozumiem, że człowiek ma prawo do intelektualnego ubóstwa, ale po co epatować tym otaczającą nas rzeczywistość? ***** ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Kłamliwe? To już prędzej radnych za d*pę za wykluczanie ze społeczności obywateli, za dyskryminację.
 Łżesz! Podaj konkretny przykład na dyskryminację kogokolwiek w Zakrzówku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO !  Za d*pę kłamliwe lewactwo, solidny wyrok, przepadek mienia i w pasiaki - tym razem już nie tęczowe :)
Kłamliwe? To już prędzej radnych za d*pę za wykluczanie ze społeczności obywateli, za dyskryminację.
Łżesz! Podaj konkretny przykład na dyskryminację kogokolwiek w Zakrzówku.
Ty pierwszy napisałeś o prześladowaniach, więc podaj przykłady. To raz. A dwa - uchwała dyskryminuje mniejszości seksualne. Czekasz, aż ktoś tam kogoś ukamienuje? I trzy - piszesz o rzekomych prześladowaniach chrześcijan, a nie potrafisz okazać miłosierdzia osobom LGBT? Taka jest twoja wiara? To ci nakazuje twoja religia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chwal się, że umiesz liczyć do trzech, tylko podaj konkrety. Ja, leszczu, ze swoją religią się nie obnoszę, więc wara ci od tego. Odpowiadaj na pytanie. Konkret! Dawaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...