Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

Utworzony przez noz sie otwiera, 9 grudnia 2010 r. o 10:17 Powrót do artykułu
Niech Sąd zajmie się sądzeniem tego chłopca . Na pewno żałuje swojego postępu i będzie musiał żyć z poczuciem winy do końca życia. Strasznej zbrodni dokonał ale ludzie on ma dopiero 18 lat to jeszcze przecież dziecko. Piszecie że dziewczyna spodziewała się dziecka a sama nim jeszcze była. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej niech odpoczywa w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem karę za morderstwo, ale za seks z nią? Nie mówię o gwałcie, tylko o seksie w sierpniu 2010 roku. To głupota. Przecież nic się jej nie stało wtedy, sama się musiała zgodzić, karanie za takie zachowania jest deb***izmem. No, ale to i tak nie zmieni wyroku dla tego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
PANIE DYREKTORZE KRZYSZTOŃ skoro Pan nie wie to ja Panu powiem .Może będą to słowa ordynarne bez zbędnych "ą" i "ę" ale zawierające całą prawdę. Otóż zamiast gównażerię uczyć pacierza to wy ich uczycie pozycji seksualnych, zamiast uczyć historii to wy skupiacie się na Kamastutrze. Te wasze programy nauczania doprowadziły do tego,że rodzice stracili autorytet u własnych dzieci. Bo jak go mają mieć skoro "stare mohery" łażą do kościoła= do jakiejś tam Madonny a one wiedzą ,że Madonna jest jedna i mieszka z Jesusem w Nowym Yorku. Tą swoją metodyką uczyniliście jeszcze nie dojrzałe dzieci klientami sex shopów i wszelakiego rodzaju ćpalni. Wiesz Panie Dyrektor czemu zginęła ? bo zbyt wolno ściągała majtki a jemu już sperma ciekła -Pan Starowicz pewnie nie może się ze mną nie zgodzić ?...a,że będę ordynarny to już na wstępie zapowiedziałem... bo jak do was z Bożej łaski nauczyciele inaczej dotrzeć skoro nic sobie nie robicie z protestów rodzicielskich?. Dzisiaj kiedy to między innymi Pan powinien odpowiedzieć rodzicom dlaczego tak się stało to Pan mówisz "NIE WIEM". A może i Pan nie wiesz dlaczego zostałeś nauczycielem ????
A co ma dyrektor małej szkółki do programu nauczania? Ogarnij się prosty chłopie polski. Jakbyś sam umiał wychowywać dziecko, to nie liczyłbyś, że szkołą zrobi to za Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo jedni mowia ze to wina karola, drudzy ze wina kamili, trzeci ze wina rodzicow a teraz jescze wina dyrektora Krzysztonia : O ciekawe kogo nastepnie obwinicie? Moze DODA? propaguje frywowlny styl zycia przeciez! Tak to wina DODY! btw. Ludzie zastanowcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
PANIE DYREKTORZE KRZYSZTOŃ skoro Pan nie wie to ja Panu powiem .Może będą to słowa ordynarne bez zbędnych "ą" i "ę" ale zawierające całą prawdę. Otóż zamiast gównażerię uczyć pacierza to wy ich uczycie pozycji seksualnych, zamiast uczyć historii to wy skupiacie się na Kamastutrze. Te wasze programy nauczania doprowadziły do tego,że rodzice stracili autorytet u własnych dzieci. Bo jak go mają mieć skoro "stare mohery" łażą do kościoła= do jakiejś tam Madonny a one wiedzą ,że Madonna jest jedna i mieszka z Jesusem w Nowym Yorku. Tą swoją metodyką uczyniliście jeszcze nie dojrzałe dzieci klientami sex shopów i wszelakiego rodzaju ćpalni. Wiesz Panie Dyrektor czemu zginęła ? bo zbyt wolno ściągała majtki a jemu już sperma ciekła -Pan Starowicz pewnie nie może się ze mną nie zgodzić ?...a,że będę ordynarny to już na wstępie zapowiedziałem... bo jak do was z Bożej łaski nauczyciele inaczej dotrzeć skoro nic sobie nie robicie z protestów rodzicielskich?. Dzisiaj kiedy to między innymi Pan powinien odpowiedzieć rodzicom dlaczego tak się stało to Pan mówisz "NIE WIEM". A może i Pan nie wiesz dlaczego zostałeś nauczycielem ????
Szkoła dziś nie ma żadnych instrumentów egzekwowania poprawnego zachowania a bachory rozpuszczone są przez równie głupich jak one same rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psiutka napisał:
Nigdy w to nie uwierzę,że mógł zrobić coś takiego, przyjaźnie się z nim od czasów podstawówki. Nie zauważyłam żeby zachowywał się inaczej, był najnormalniejszym przyjacielem jakim zawsze był... Możecie mówić co chcecie, możecie go osądzać, mogą wstawiać takie zdjęcia. Nie wiem skąd wiedział gdzie jest jej ciało, nie wiem dlaczego tam pojechał. Ale wiem jedno on nie jest mordercą i dopóki sam mi tego nie powie prosto w oczy to nie uwierzę!
Noooo może jak wyjdzie z więzienia to cię zaprosi na tylne siedzonko -warto poczekać bo takie przeżycie ma sie tylko raz w życiu ..... Normalnie bym ci tego nie życzył ale skoro sama tego oczekujesz to czemu niby mam cie wyprowadzać z błędu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
PANIE DYREKTORZE KRZYSZTOŃ skoro Pan nie wie to ja Panu powiem .Może będą to słowa ordynarne bez zbędnych "ą" i "ę" ale zawierające całą prawdę. Otóż zamiast gównażerię uczyć pacierza to wy ich uczycie pozycji seksualnych, zamiast uczyć historii to wy skupiacie się na Kamastutrze. Te wasze programy nauczania doprowadziły do tego,że rodzice stracili autorytet u własnych dzieci. Bo jak go mają mieć skoro "stare mohery" łażą do kościoła= do jakiejś tam Madonny a one wiedzą ,że Madonna jest jedna i mieszka z Jesusem w Nowym Yorku. Tą swoją metodyką uczyniliście jeszcze nie dojrzałe dzieci klientami sex shopów i wszelakiego rodzaju ćpalni. Wiesz Panie Dyrektor czemu zginęła ? bo zbyt wolno ściągała majtki a jemu już sperma ciekła -Pan Starowicz pewnie nie może się ze mną nie zgodzić ?...a,że będę ordynarny to już na wstępie zapowiedziałem... bo jak do was z Bożej łaski nauczyciele inaczej dotrzeć skoro nic sobie nie robicie z protestów rodzicielskich?. Dzisiaj kiedy to między innymi Pan powinien odpowiedzieć rodzicom dlaczego tak się stało to Pan mówisz "NIE WIEM". A może i Pan nie wiesz dlaczego zostałeś nauczycielem ????
I żeby o antykoncepcjii nie uczyli. I żeby nic nie było. Ciemny polski chłop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaa napisał:
jak nazywa sie ten frajer? dawac jego ryj. ale widze ze jakas ciota z niego, we więźniu mu naje.bią przynajmniej
A ty taki kozak że ho ho, przez internet cwany, ty i inni tutaj komentujący, a w oczy bałbyś się mu spojrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto są efekty wychowania w stylu "róbta co chceta". Niech żyje wolność, wolność i swoboda, niech żyje zabawa i dziewczyna młoda - z tą różnicą że dziewczyna już nie żyje. Zero odpowiedzialności i myślenia i takie są skutki. A rodzice tej małolaty też nie powinni na każde życzenie puszczać jej z domu. I pozwalać non stop bajać na komórce. Ja to bym się wnerwił w takiej sytuacji - bo to przecież nie ona płaciła rachunki za te rozmowy. No cóż bezstresowe wychowanie. Teraz to nawet gówniarzowi skóry przetrzepać nie można bo zaraz podniesie sie krzyk że to przestępstwo i szarganie "godności" młodego człowieka i takie tam ble ble. Praca od młodych lat i rozsądna dyscyplina to najlepszy przepis wychowawczy. ale obecnie zupełnie niemodny i nienowoczesny, nie trendy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Noooo może jak wyjdzie z więzienia to cię zaprosi na tylne siedzonko -warto poczekać bo takie przeżycie ma sie tylko raz w życiu ..... Normalnie bym ci tego nie życzył ale skoro sama tego oczekujesz to czemu niby mam cie wyprowadzać z błędu ?
Znasz go?? Rozmawiałeś z nim chociaż raz?? Poznałeś reputacje tej dziewczyny?? Wiesz coś więcej niż to co przeczytasz na tych stronach internetowych na których są sprzeczne informacje?? Nie. W takim razie się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A ty taki kozak że ho ho, przez internet cwany, ty i inni tutaj komentujący, a w oczy bałbyś się mu spojrzeć
Kozak w necie P I Z D A w swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale nie był z zakszuwka ani z Szastarki tylko z Polichny. a może on po prostu nie panował nad woimi uczuciami ... nie wiedział co robi.. ale zabił no nie wiem ale ja go znam .. to był dobry chłopak miły rozważny a dziś.. czego się dowiaduje jestem załamana..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIeznajoma napisał:
Wcale nie był z zakszuwka ani z Szastarki tylko z Polichny.a może on po prostu nie panował nad woimi uczuciami ...nie wiedział co robi..ale zabił no nie wiem ale ja go znam .. to był dobry chłopak miły rozważny a dziś.. czego się dowiaduje jestem załamana..;/
No rzeczywiscie on nie bylo z "zakszuwka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R napisał:
Znaleźli czy wskazał? Kiedyś MILIcjanci znaleźć mogli bez probelmu tylko bimbrownię. Widać ich następcy także....
Ty palancie, co ty wiesz o pracy policji!!! proponuję ci żebyś zabawił się z kolegą w chowanego i spróbował go znaleźć!!! Pewnie ci się uda, bo sam wyjdzie z kryjówki! Nie masz zielonego pojęcia jaka to jest ciężka praca, nie mówiąc już w takich sytuacjach jak ta, w której się kretynie wypowiadasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oznacza słowo 14-letnia dziewczynka? bo mi się bardziej kojarzy z młodocianą suczą, która szuka jakiegoś dyszla na który chce się nadziać. Nie popieram tu pedofilii, ale chyba co niektórzy wiedzą co dzieje się na przerwach w gimnazjach. W takim razie jak być chłopakiem (czy to 15 czy 18 letnim) i nie zostać pedofilem rżnąc się z taką "dziewczynką" Sprawy zabójstwa tu nie poruszam, to już inna kwestia, prędzej sam się w takiej sytuacji zabił niż kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fox napisał:
Pośrednia przyczyna śmierci - ciemnota i zacofanie obywateli RP indoktrynowanych przez agentów obcego państwa,Watykanu.
Bezpośrednią przyczyną jest bezstresowe wychowanie; zachwycone mamuśki, że córcie w szkole podstawowej mają chłopaków, dumni tatusiowie,że ledwo pełnoletni synio kozaczy rozlatującą się bryką i wozi małoletnie dzi.... A potem zonk i zostaje tylko płacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genek napisał:
Szkoła dziś nie ma żadnych instrumentów egzekwowania poprawnego zachowania a bachory rozpuszczone są przez równie głupich jak one same rodziców.
"Genku" nie zapominaj że szkoła jest instytucją i jako instytucja nie powinna się zgadzać z prostackimi poczynaniami MEN-u. To że ktoś ma interes w tym aby ogłupiać nasze dieci-wnuki to nie znaczy,że my powinniśmy się z tym zgadzać . Pewnie wiesz jak nasi Ojcowie byli dumni z napisu na sztandarach- BÓG HONOR OJCZYZNA i co uczyniono z każej z tych trzech wartości? Pomyśl w ilu procentach winni są takiej sytuacji tacy nauczyciele jak ci o których pisałem. Więc proszę nie usprawiedliwiaj ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkr napisał:
Ty palancie, co ty wiesz o pracy policji!!! proponuję ci żebyś zabawił się z kolegą w chowanego i spróbował go znaleźć!!! Pewnie ci się uda, bo sam wyjdzie z kryjówki! Nie masz zielonego pojęcia jaka to jest ciężka praca, nie mówiąc już w takich sytuacjach jak ta, w której się kretynie wypowiadasz!!!
ooo milicjant z drogóFki kraśnickiej się odezwał, mandaty to wasza kraśnicka specjalność, nieuki do szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIeznajoma napisał:
Wcale nie był z zakszuwka ani z Szastarki tylko z Polichny. a może on po prostu nie panował nad woimi uczuciami ... nie wiedział co robi.. ale zabił no nie wiem ale ja go znam .. to był dobry chłopak miły rozważny a dziś.. czego się dowiaduje jestem załamana..;/
Oj ty "zakszufku" zafajdana chcesz udzielać opinii a co sama reprezentujesz sobą to widać słychać i pewnie czuć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ooo milicjant z drogóFki kraśnickiej się odezwał, mandaty to wasza kraśnicka specjalność, nieuki do szkoły
oooo ten co dostał za niewinność się odezwał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 22

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...