Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

9 grudnia 2010 r.
9:49
Edytuj ten wpis

Znaleziono ciało zamordowanej 14-latki. Karol D. aresztowany (wideo)

0 428 A A

Policjanci z Kraśnika odnaleźli zwłoki zaginionej 14-letniej Kamili. Dziewczyna została zamordowana przez swojego znajomego, 18-letniego Karola D. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zbrodni. Został aresztowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
14-latka wyszła z domu 7 listopada przed południem. Policjanci szukali dziewczyny. Informowali, że może poruszać się wraz z kolegą srebrnym volkswagenem golfem. Okazało się, że świadkowie błędnie zapamiętali markę samochodu.

- Policjanci sprawdzali z kim 14-latka ostatnio się kontaktowała, do kogo dzwoniła - mówi Janusz Majewski, rzecznik policji w Kraśniku. - Ustalili, że wsiadła do samochodu swego znajomego, 18-letniego Karola D.

Wczoraj policjanci przywieźli 18-latka na przesłuchanie. W komendzie mężczyzna przyznał się do zbrodni. Potem pokazał gdzie ukrył zwłoki. Ciało dziewczyny leżało na polach, w pobliżu miejscowości Rudnik Drugi, w gminie Zakrzówek.



Chłopak powiedział, że Kamila wsiadła do jego samochodu. Pojechał z nią w pobliże miejsca zbrodni. Udusił nastolatkę na tylnym siedzeniu samochodu. Potem przejechał jeszcze 100 metrów. Ciało ukrył w zagłębieniu przy miedzy. Przysypał je ziemią.

Policja i prokuratura nie chcą ujawniać motywów zbrodni.

Dziś w południe Karol D. został przesłuchany w kraśnickiej prokuraturze. Usłyszał dwa zarzuty: zamordowania 14-latki oraz obcowania płciowego z dziewczynką w sierpniu 2010. 18-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Dlaczego 14-letnia Kamila została zamordowana?

W Gimnazjum w Szastarce, do którego chodziła Kamila, szok i poruszenie. – Dla nas wszystkich to wielka tragedia. Do tej pory nie rozumiem jak mogło do czegoś takiego dojść – mówi Piotr Krzysztoń, dyrektor Zespół Szkół w Szastarce.

Poruszenie w szkole wywołało zaginięcie dziewczyny. – Dowiedziałem się o tym od ojca Kamili i już wtedy miałem złe przeczucia. Tyle słyszymy z telewizji o takich zaginięciach i o tym jak się kończą. Tu skończyło się tragicznie – podkreśla dyrektor.

Kamila wyszła z domu w niedzielę 7 listopada. Rodzicom powiedziała, że idzie do koleżanki. Jak się potem okazało, nie była z nią wcale umówiona. Wsiadła do samochodu zabójcy i razem z nim odjechała.

Jak ustaliliśmy, w ciągu trzech dni przed zaginięciem wykonała rozmowy telefoniczne których lista dała 80 stron bilingów.

– Kamila lubiła się trzymać z chłopakami. Lubiła z nimi jeździć, bardzo dużo rozmawiała przez telefon, ale nam nie zdradzała szczegółów - mówi Małgosia, koleżanka Kamili z klasy. – Normalna dziewczyna. Jak każda z nas – dodaje Agata, inna z uczennic.

– Była zawsze uśmiechnięta, bardzo otwarta i ufna. Być może to ją zgubiło – zastanawia się dyrektor. – Ale w szkole nie sprawiała żadnych problemów wychowawczych. Czasem przysypiała na lekcjach, czasem się spóźniała, ale generalnie była dobrą uczennicą.

W Brzozówce, rodzinnej miejscowości Kamili o tragedii wiedzą już wszyscy. Ale nikt nie chce na ten temat rozmawiać.


Wyświetl większą mapę
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 428

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 9 sierpnia 2011 r. o 22:35
0
do czego to dochodzi na tym świecie?!
Avatar
Daniel / 8 sierpnia 2011 r. o 16:19
0
A tak właściwie to wiadomo coś kiedy stanie przed sądem? Czy może już stanął?
Avatar
aLEK / 26 lipca 2011 r. o 22:30
0
[quote name='dudek' timestamp='1292282461' post='405136']
a moze to akurat mama jest za to odpowiedzialna, bo jak sie o tym dowiedziala to jej sie tak slabo zrobilo ze potrzebowala soli trzezwäcych, bo co tam w tamtym czasie robila karetka u dziuröwny bylej... a moze PANi ZURAWSKi moglaby sobie ulzyc... moze teaz do nich wszystkich MORDERCY ryczec... bo nie jednego ta chora familija wykonczyla. a praca baski w sädzie to ubliza nam wszystkim bo to co robi to SAMOSÄD i KUREWSTWO. i tylko dzieci zal.
[/quote]
TU SIĘ ZGADZAM W 1000% ,POSTAĆ URZĘDNICZKI DZIADOSZ W SĄDZIE KRAŚNICKIM PSUJE TYLKO WIZERUNEK TEJ INSTYTUCJI I PRZYNOSI WSTYD RESZCIE PRACOWNIKÓW,MOŻE KTOS SIĘ DOMYSLI I COŚ Z TYM WKRÓTCE ZROBI ,BO TO JEST BARDZO ŚMIESZNE ŻEBY MATKA MORDERCY DO TEJ PORY PRACOWAŁA I NIKT NIE RACZYŁ WYCIĄGNĄĆ Z TEGO ŻADNYCH KONSEKWENCJI
[quote name='dudek' timestamp='1292282461' post='405136']
a moze to akurat mama jest za to odpowiedzialna, bo jak sie o tym dowiedziala to jej sie tak slabo zrobilo ze potrzebowala soli trzezwäcych, bo co tam w tamtym czasie robila karetka u dziuröwny bylej... a moze PANi ZURAWSKi moglaby sobie ulzyc... moze teaz do nich wszystkich MORDERCY ryczec... bo nie jednego ta chora familija wykonczyla. a praca baski w sädzie to ubliza nam wszystkim bo to co robi to SAMOSÄD i KUREWSTWO. i tylko dzieci zal.
[/quote]... rozwiń
Avatar
lucyna / 1 lipca 2011 r. o 13:14
0
do wszystkich zainteresowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem mama Kamili mam dosc obelg i nieslusznego osadzania mnie i mojej rodziny.nie znacie nas nic o nas nie wiecie nie macie prawa nas osadzac takie prawo posiada tylko Bog.Dajcie nam spokoj!!!!
Avatar
lucyna / 1 lipca 2011 r. o 13:06
0
[quote name='stah' timestamp='1291987861' post='402828']
Wiem ,że o zmarłych ludziach się źle nie mówi, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Miała lat 14 a przypuszczam,że puszczała się z połową powiatu, ja wiem tylko o 14 chłopcach w tym Karolem,nie wiem co w jej główce siedziało, nie wiem gdzie byli rodzice, ale pewnie ojciec pod sklepe a mama szukała pracy po tym jak ją zwolili za kradzież w szpitalu (była salową). No siostry też bachora nie upilowali bo jedna rozbiła rodzine i wychowuje dziecko z jakimś starym capem, a druga zajmuje się rocznym, jest samotną matką, proszę jaki piękny przykład. Chciała być tak samo fajna jak jej rodzina. Myślała,że jak zajdzie w ciążę to co?? Będzie szcześliwą 14-letnią mamą bez szkoły?? Ale starała się, od pierwszego razu w ciąże się nie zachodzi, musiała mieć niezłą praktykę. Tylko chłopców w tym wieku?? A Karol pomyślał łatwa, prosta w budowie to czego miał nie skorzystać... Tak pomyśleli też inni i też korzystali.
Gdyby mnie jakaś mała prostytutka chciała wrobić w bachora w wieku 18lat bez matury i studiów też bym pewnie tak zrobił, bo ikt nie chce mieć pasożyta na utrzymaniu! Ale pozbyłeś się pasożyta ale odpowiadasz za człowieka, niestety.
Nie żałuje ani jej ani jego, sama sobie zapracowała na tą śmierć a on na więzienie. To on i jego przyszłość stali się ofiarą tej małej spryciuli... Wszędzie mówią o marderstwie 14letniej dziewczynki, niech nie zmianiają faktów, to była 14-letnia ku***.
NO i oczywiście tych pozostałych którzy ją pieprzyli też powinno się oskarżyć o sex z nieletnią, rodziców za nieodpowiednie sprawowanie opieki, bo skoro była w ciąży to był 3 miesiąc, a oni nie zauważyli?? Gdzie byli?? (a pod sklepem)

A Karol też nie wiem, zamiast powiedzieć małej szmacie,że spoko, wychowam z Tobą dziecko, będę wspaniałym tatą, ( w rzeczywistości pewnie by ja bił, bo małżeństwa z przymusu tak pewnie się kończą, albo miałby drugą rodzinę z którą byłby szczęśliwy a ona z dzieckiem byłaby sama, umilała by sobie czas z innymi chłopcami), tylko zrobimy badania na ustalenie ojcostwa, jeśli dziecko jest moje uznam je, a jeśli ie to Ty pokryjesz koszty badań (bo chyba są kosztowne?). Wtedy małą prostytutka by się przestraszyła bo szanse są jak 1:14 że to Karol jest ojcem i dałaby mu spokój. Ale musiała nieżle chłopaka wkurzyć skoro posuną się do czegoś takiego...



posuchaj deb***u
w szpitalu tyle sie nakradlam ze stac mojego meza siedziec pod sklepem i pic piwo a ja nie musze szukac pracy.a jak mozesz to powiedz mi gdzie jest taki szpital gdzie mozna krasc to zatrudnie sie ponownie bo mi sie juz konczy to co ukradlam wczesniej.masz odwage pisac o mojej rodzinie nie znajac nas powiedz mi to w oczy i podpisz sie nazwiskiem.
[quote name='stah' timestamp='1291987861' post='402828']
Wiem ,że o zmarłych ludziach się źle nie mówi, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Miała lat 14 a przypuszczam,że puszczała się z połową powiatu, ja wiem tylko o 14 chłopcach w tym Karolem,nie wiem co w jej główce siedziało, nie wiem gdzie byli rodzice, ale pewnie ojciec pod sklepe a mama szukała pracy po tym jak ją zwolili za kradzież w szpitalu (była salową). No siostry też bachora nie upilowali bo jedna rozbiła rodzine i wychowuje dziecko z jakimś starym ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 czerwca 2011 r. o 22:49
0
[quote name='enter' timestamp='1291893219' post='401851']
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
[/quote]
mataczenie mamusine tak trzeba było załatwiać żeby świat nie dowiedział się,ale cały świat nawet za Oceanem wie,że dziadosze uchowały zbrodniarza pod własnym dachem,a teraz się modlą o wybawienie syna z pierdla, za późno,tą modlitwę zamienicie na opamiętanie swoje a powiem ,że to jest zapłata od Boga za całokształt waszego życie i nie tylko,to oznaka na dalsze nie błądznie tylko uczciwe życie,ale i tak u was tego nie będzie
[quote name='enter' timestamp='1291893219' post='401851']
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
[/quote]
mataczenie mamusine tak trzeba było załatwiać żeby świat nie dowiedział się,ale cały świat nawet za Oceanem wie,że dziadosze uchowały zbrodniarza pod własnym dachem,a teraz się modlą o wybawienie syna z pierdla, za późno,tą modlitwę zamien... rozwiń
Avatar
andżelo / 15 czerwca 2011 r. o 22:40
0
[quote name='jojo kinder kola' timestamp='1291890717' post='401821']
Wynika z tego że był mieszkańcem gminy Zakrzówek i gminy Szastarka. Ta nasza policja....
A gó...wi łeb ukręcić.
[/quote]
Nie ukręci choć kręci sprawa jak się da,bo sprawa poszła za daleko i wali tymi fekaliami na setki kilometrów.zabiegana załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw choć mało zakłopotana mamusia nie podoła temu smrodowi musi go wąchać jak długie jej życie,chyba uprzykszy sie całej rodzinie żyć pozostaje wycie psa do księżyca albo wycie w obydwie dłonie żeby nikt nie widział.Nie umiała syna wychować zostały jej córki ,które nie są lepsze-rodzina potężna patologia
[quote name='jojo kinder kola' timestamp='1291890717' post='401821']
Wynika z tego że był mieszkańcem gminy Zakrzówek i gminy Szastarka. Ta nasza policja....
A gó...wi łeb ukręcić.
[/quote]
Nie ukręci choć kręci sprawa jak się da,bo sprawa poszła za daleko i wali tymi fekaliami na setki kilometrów.zabiegana załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw choć mało zakłopotana mamusia nie podoła temu smrodowi musi go wąchać jak długie jej życie,chyba uprzykszy sie całej rodzinie żyć pozostaje wycie psa do... rozwiń
Avatar
grings / 8 czerwca 2011 r. o 22:36
0
kolego sympatyczny,
czy ty nie jesteś aby przypadkiem popie.r.d.o.l.o.ny ????
cy ci się w Twojej chorej makówie nie poj.e.b.a.ł.o???
zapraszam na rozmowę w cztery oczy, chcesz? to pogadamy?
Avatar
gring / 8 czerwca 2011 r. o 22:35
0
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę spędzi resztę życia w więzieniu... Miał pecha chłopak, że był jednym z wielu jej alfonsów, a akurat jemu puściły nerwy... Każdy wie że kamilka niejednemu dała d... i wkręcała, że ejst w ciąży. Szantażowała go, to ją sprzątnął w nerwach, proste...
Żyjemy w czasach tanich dziwek, które same się nadstawiają szkoda że mój przyjaciel musi teraz za to zapłacić.
Mam nadzieję, że sąd będzie łagodny i nie da mu więcej jak 12 lat. To dla mnie ważne przyjaciel i dla wielu innych też, był dla mnie jak brat, zawsze można było na niego liczyć, aże nadarzyła się okazja by pobzykać, skorzystał bo to słaby typ był. Ta dziwka ukradła mu w wakacje pieniądze, przypuszczam być może dała mu dupy w zamian za to żeby zapomniał o kradzieży. A potem straszyła że na policje pójdzie... A tak dla ścisłości - on nie ma VW Golfa tylko takie stare Audi A4, podajże z 1995 roku
KAROL TRZYMAJ SIĘ, CHŁOPIE! JESZCZE NIE RAZ WPADNIESZ DO MNIE NA IMPREZĘ!!!
[/quote]
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę... rozwiń
Avatar
grings / 8 czerwca 2011 r. o 22:32
0
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę spędzi resztę życia w więzieniu... Miał pecha chłopak, że był jednym z wielu jej alfonsów, a akurat jemu puściły nerwy... Każdy wie że kamilka niejednemu dała d... i wkręcała, że ejst w ciąży. Szantażowała go, to ją sprzątnął w nerwach, proste...
Żyjemy w czasach tanich dziwek, które same się nadstawiają szkoda że mój przyjaciel musi teraz za to zapłacić.
Mam nadzieję, że sąd będzie łagodny i nie da mu więcej jak 12 lat. To dla mnie ważne przyjaciel i dla wielu innych też, był dla mnie jak brat, zawsze można było na niego liczyć, aże nadarzyła się okazja by pobzykać, skorzystał bo to słaby typ był. Ta dziwka ukradła mu w wakacje pieniądze, przypuszczam być może dała mu dupy w zamian za to żeby zapomniał o kradzieży. A potem straszyła że na policje pójdzie... A tak dla ścisłości - on nie ma VW Golfa tylko takie stare Audi A4, podajże z 1995 roku
KAROL TRZYMAJ SIĘ, CHŁOPIE! JESZCZE NIE RAZ WPADNIESZ DO MNIE NA IMPREZĘ!!!
[/quote]
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę... rozwiń
Avatar
Madzia / 5 maja 2017 r. o 10:49
-1
To jest zwykly normalny chlopak.. ta dziewczyna byla zwykla 14 letnia kur... raz na zabawie widzialam jak robila 6 chlopakow na masce samochodow. Ona nie byla " dziewczynka" . tylko zwykla zdzira.
Avatar
xxx / 9 sierpnia 2011 r. o 22:35
0
do czego to dochodzi na tym świecie?!
Avatar
Daniel / 8 sierpnia 2011 r. o 16:19
0
A tak właściwie to wiadomo coś kiedy stanie przed sądem? Czy może już stanął?
Avatar
aLEK / 26 lipca 2011 r. o 22:30
0
[quote name='dudek' timestamp='1292282461' post='405136']
a moze to akurat mama jest za to odpowiedzialna, bo jak sie o tym dowiedziala to jej sie tak slabo zrobilo ze potrzebowala soli trzezwäcych, bo co tam w tamtym czasie robila karetka u dziuröwny bylej... a moze PANi ZURAWSKi moglaby sobie ulzyc... moze teaz do nich wszystkich MORDERCY ryczec... bo nie jednego ta chora familija wykonczyla. a praca baski w sädzie to ubliza nam wszystkim bo to co robi to SAMOSÄD i KUREWSTWO. i tylko dzieci zal.
[/quote]
TU SIĘ ZGADZAM W 1000% ,POSTAĆ URZĘDNICZKI DZIADOSZ W SĄDZIE KRAŚNICKIM PSUJE TYLKO WIZERUNEK TEJ INSTYTUCJI I PRZYNOSI WSTYD RESZCIE PRACOWNIKÓW,MOŻE KTOS SIĘ DOMYSLI I COŚ Z TYM WKRÓTCE ZROBI ,BO TO JEST BARDZO ŚMIESZNE ŻEBY MATKA MORDERCY DO TEJ PORY PRACOWAŁA I NIKT NIE RACZYŁ WYCIĄGNĄĆ Z TEGO ŻADNYCH KONSEKWENCJI
[quote name='dudek' timestamp='1292282461' post='405136']
a moze to akurat mama jest za to odpowiedzialna, bo jak sie o tym dowiedziala to jej sie tak slabo zrobilo ze potrzebowala soli trzezwäcych, bo co tam w tamtym czasie robila karetka u dziuröwny bylej... a moze PANi ZURAWSKi moglaby sobie ulzyc... moze teaz do nich wszystkich MORDERCY ryczec... bo nie jednego ta chora familija wykonczyla. a praca baski w sädzie to ubliza nam wszystkim bo to co robi to SAMOSÄD i KUREWSTWO. i tylko dzieci zal.
[/quote]... rozwiń
Avatar
lucyna / 1 lipca 2011 r. o 13:14
0
do wszystkich zainteresowanych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem mama Kamili mam dosc obelg i nieslusznego osadzania mnie i mojej rodziny.nie znacie nas nic o nas nie wiecie nie macie prawa nas osadzac takie prawo posiada tylko Bog.Dajcie nam spokoj!!!!
Avatar
lucyna / 1 lipca 2011 r. o 13:06
0
[quote name='stah' timestamp='1291987861' post='402828']
Wiem ,że o zmarłych ludziach się źle nie mówi, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Miała lat 14 a przypuszczam,że puszczała się z połową powiatu, ja wiem tylko o 14 chłopcach w tym Karolem,nie wiem co w jej główce siedziało, nie wiem gdzie byli rodzice, ale pewnie ojciec pod sklepe a mama szukała pracy po tym jak ją zwolili za kradzież w szpitalu (była salową). No siostry też bachora nie upilowali bo jedna rozbiła rodzine i wychowuje dziecko z jakimś starym capem, a druga zajmuje się rocznym, jest samotną matką, proszę jaki piękny przykład. Chciała być tak samo fajna jak jej rodzina. Myślała,że jak zajdzie w ciążę to co?? Będzie szcześliwą 14-letnią mamą bez szkoły?? Ale starała się, od pierwszego razu w ciąże się nie zachodzi, musiała mieć niezłą praktykę. Tylko chłopców w tym wieku?? A Karol pomyślał łatwa, prosta w budowie to czego miał nie skorzystać... Tak pomyśleli też inni i też korzystali.
Gdyby mnie jakaś mała prostytutka chciała wrobić w bachora w wieku 18lat bez matury i studiów też bym pewnie tak zrobił, bo ikt nie chce mieć pasożyta na utrzymaniu! Ale pozbyłeś się pasożyta ale odpowiadasz za człowieka, niestety.
Nie żałuje ani jej ani jego, sama sobie zapracowała na tą śmierć a on na więzienie. To on i jego przyszłość stali się ofiarą tej małej spryciuli... Wszędzie mówią o marderstwie 14letniej dziewczynki, niech nie zmianiają faktów, to była 14-letnia ku***.
NO i oczywiście tych pozostałych którzy ją pieprzyli też powinno się oskarżyć o sex z nieletnią, rodziców za nieodpowiednie sprawowanie opieki, bo skoro była w ciąży to był 3 miesiąc, a oni nie zauważyli?? Gdzie byli?? (a pod sklepem)

A Karol też nie wiem, zamiast powiedzieć małej szmacie,że spoko, wychowam z Tobą dziecko, będę wspaniałym tatą, ( w rzeczywistości pewnie by ja bił, bo małżeństwa z przymusu tak pewnie się kończą, albo miałby drugą rodzinę z którą byłby szczęśliwy a ona z dzieckiem byłaby sama, umilała by sobie czas z innymi chłopcami), tylko zrobimy badania na ustalenie ojcostwa, jeśli dziecko jest moje uznam je, a jeśli ie to Ty pokryjesz koszty badań (bo chyba są kosztowne?). Wtedy małą prostytutka by się przestraszyła bo szanse są jak 1:14 że to Karol jest ojcem i dałaby mu spokój. Ale musiała nieżle chłopaka wkurzyć skoro posuną się do czegoś takiego...



posuchaj deb***u
w szpitalu tyle sie nakradlam ze stac mojego meza siedziec pod sklepem i pic piwo a ja nie musze szukac pracy.a jak mozesz to powiedz mi gdzie jest taki szpital gdzie mozna krasc to zatrudnie sie ponownie bo mi sie juz konczy to co ukradlam wczesniej.masz odwage pisac o mojej rodzinie nie znajac nas powiedz mi to w oczy i podpisz sie nazwiskiem.
[quote name='stah' timestamp='1291987861' post='402828']
Wiem ,że o zmarłych ludziach się źle nie mówi, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Miała lat 14 a przypuszczam,że puszczała się z połową powiatu, ja wiem tylko o 14 chłopcach w tym Karolem,nie wiem co w jej główce siedziało, nie wiem gdzie byli rodzice, ale pewnie ojciec pod sklepe a mama szukała pracy po tym jak ją zwolili za kradzież w szpitalu (była salową). No siostry też bachora nie upilowali bo jedna rozbiła rodzine i wychowuje dziecko z jakimś starym ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 czerwca 2011 r. o 22:49
0
[quote name='enter' timestamp='1291893219' post='401851']
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
[/quote]
mataczenie mamusine tak trzeba było załatwiać żeby świat nie dowiedział się,ale cały świat nawet za Oceanem wie,że dziadosze uchowały zbrodniarza pod własnym dachem,a teraz się modlą o wybawienie syna z pierdla, za późno,tą modlitwę zamienicie na opamiętanie swoje a powiem ,że to jest zapłata od Boga za całokształt waszego życie i nie tylko,to oznaka na dalsze nie błądznie tylko uczciwe życie,ale i tak u was tego nie będzie
[quote name='enter' timestamp='1291893219' post='401851']
Na stronie KPP Lublin morderca to "Karol D." Na stronie "Dziennika Wschodniego" morderca to "Karol B." Juz sam nie wiem w co wierzyc. Ktore zrodlo jest wiarygodniejsze.
[/quote]
mataczenie mamusine tak trzeba było załatwiać żeby świat nie dowiedział się,ale cały świat nawet za Oceanem wie,że dziadosze uchowały zbrodniarza pod własnym dachem,a teraz się modlą o wybawienie syna z pierdla, za późno,tą modlitwę zamien... rozwiń
Avatar
andżelo / 15 czerwca 2011 r. o 22:40
0
[quote name='jojo kinder kola' timestamp='1291890717' post='401821']
Wynika z tego że był mieszkańcem gminy Zakrzówek i gminy Szastarka. Ta nasza policja....
A gó...wi łeb ukręcić.
[/quote]
Nie ukręci choć kręci sprawa jak się da,bo sprawa poszła za daleko i wali tymi fekaliami na setki kilometrów.zabiegana załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw choć mało zakłopotana mamusia nie podoła temu smrodowi musi go wąchać jak długie jej życie,chyba uprzykszy sie całej rodzinie żyć pozostaje wycie psa do księżyca albo wycie w obydwie dłonie żeby nikt nie widział.Nie umiała syna wychować zostały jej córki ,które nie są lepsze-rodzina potężna patologia
[quote name='jojo kinder kola' timestamp='1291890717' post='401821']
Wynika z tego że był mieszkańcem gminy Zakrzówek i gminy Szastarka. Ta nasza policja....
A gó...wi łeb ukręcić.
[/quote]
Nie ukręci choć kręci sprawa jak się da,bo sprawa poszła za daleko i wali tymi fekaliami na setki kilometrów.zabiegana załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw choć mało zakłopotana mamusia nie podoła temu smrodowi musi go wąchać jak długie jej życie,chyba uprzykszy sie całej rodzinie żyć pozostaje wycie psa do... rozwiń
Avatar
grings / 8 czerwca 2011 r. o 22:36
0
kolego sympatyczny,
czy ty nie jesteś aby przypadkiem popie.r.d.o.l.o.ny ????
cy ci się w Twojej chorej makówie nie poj.e.b.a.ł.o???
zapraszam na rozmowę w cztery oczy, chcesz? to pogadamy?
Avatar
gring / 8 czerwca 2011 r. o 22:35
0
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę spędzi resztę życia w więzieniu... Miał pecha chłopak, że był jednym z wielu jej alfonsów, a akurat jemu puściły nerwy... Każdy wie że kamilka niejednemu dała d... i wkręcała, że ejst w ciąży. Szantażowała go, to ją sprzątnął w nerwach, proste...
Żyjemy w czasach tanich dziwek, które same się nadstawiają szkoda że mój przyjaciel musi teraz za to zapłacić.
Mam nadzieję, że sąd będzie łagodny i nie da mu więcej jak 12 lat. To dla mnie ważne przyjaciel i dla wielu innych też, był dla mnie jak brat, zawsze można było na niego liczyć, aże nadarzyła się okazja by pobzykać, skorzystał bo to słaby typ był. Ta dziwka ukradła mu w wakacje pieniądze, przypuszczam być może dała mu dupy w zamian za to żeby zapomniał o kradzieży. A potem straszyła że na policje pójdzie... A tak dla ścisłości - on nie ma VW Golfa tylko takie stare Audi A4, podajże z 1995 roku
KAROL TRZYMAJ SIĘ, CHŁOPIE! JESZCZE NIE RAZ WPADNIESZ DO MNIE NA IMPREZĘ!!!
[/quote]
[quote name='Kumpel karola' timestamp='1299148150' post='445505']
Głupia szmato, cała rodzina suszczyków to patologia, razem ze swoimi dwoma siostrzyczkami dawałaś d... na prawo i lewo i nawet nie wiesz kto jest ojcem twojego dziecka.... Współczuć mu że ma matkę dziwkę. Wszystkie trzy rozdawałyście swoje ciało jak tatuś pod sklepem siedział i piwo żłopał. Złodzieje i dz...
Karol był nomralnym, wartościowym chłopakiem, miał tyle planów na przyszłość maturę za pasem a przez jedną młodocianą k... i ladacznicę... rozwiń