Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zosia nie może jeść ani mówić

Utworzony przez haidi, 21 kwietnia 2008 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Panowie i Panie politycy z Kraśnika pokażcie co potraficie i pomóżcie dziecku z okolic a nie z dalekich stron.Możnowładcy okoliczni tylko w gadaniu i piciu wódki są dobrzy.Ja właśnie roię przelew na rzecz Zosi i zachęcam wszystkich do wpłat.Życzę Czachórom wiary i wytrwałosci.Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haidi napisał:
Panowie i Panie politycy z Kraśnika pokażcie co potraficie i pomóżcie dziecku z okolic a nie z dalekich stron.Możnowładcy okoliczni tylko w gadaniu i piciu wódki są dobrzy.Ja właśnie roię przelew na rzecz Zosi i zachęcam wszystkich do wpłat.Życzę Czachórom wiary i wytrwałosci.Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Nie wszyscy politycy są w tej sprawie obojętni, otwórz tę stronę i czytaj http://www.jaroslawstawiarski.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się składa, że co nieco wiem o tej rodzinie. Nie do końca jest tak jak opowiada ta kobieta. Owszem mają chore dziecko, ale z tym, że nie maja kasy na jego leczenie to już nie tak. Są to ludzie zamożni, których stać na wszystko: prywatne lekcje muzyki dla dzieci, zakup instrumentów muzycznych (drogich), 2 samochody, lekcje angielskiego Głowy rodziny - certyfikat w prywatnej szkole- duży dom niedawno wykończony, prace budowlano-remontowe trwały już wtedy, kiedy Zosia była na świecie i walczyła o życie- na wszytko sa pieniądze, a na leczenie brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myślę, że pomoc pieniężna kierowana powinna być do naprawdę potrzebujących, których rzeczywiście nie stać na rehabilitację dzieci, a nie do tych, którzy własne pieniądze przeznaczają na uciechy a pomocy dla dziecka szukają u innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka medyczna kosztuje. Ostatnim razem gdy to gdzies uslyszalam okolo 99% procetPolakow to KATOLICY. Co sie stalo z miloscia blizniego. Lepiej nic nie powiedziec anizeli takie stwierdzenia od " PANA W". Przykro czytac o chorym dziecku i takie stwierdzenia tez przykro czytac ( to inna choroba). Niech WAS BOG wszystkich ma w swej opiece. Nie moge wiele podarowac ale na pewno modlitwe za wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do prostaczka o pseudonimie Wojtek ! Słuchaj podgatunku ludzki ! Uważasz,że ci ludzie powinni przestać żyć dlatego, że Pan Bóg zesłał im taki krzyż ? Znam ich, to bardzo porządni i uczciwi ludzie, mają jeszcze dwoje starszych dzieci i wychowują je na prawych Polaków, dlatego je kształcą Pewnie oddaliby to czego dopracowali się wcześniej za zdrowie Zosi, lecz ty tego nie rozumiesz. Jesteś wstrętny kłamczuch. Dom zaczęli budować wcześniej, a będą kończyć za pięniądze z kredytu. Ja swój 1% dawno przekazałem i gorąco namawim do tego innych. Gdyby nie tacy jak ty Polska wyglądałaby innaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentując czytane opinie należy stwierdzić, iż jak to zwyle bywa, prawda leży gdzieś pośrodku. Jedna i druga strona dostrzega okruch w oku bliźniego ale czy widzi belkę w swoim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja muszę przyznać racje Panu Wojtkowi też wiem co nieco o tej rodzinie i muszę przyznać że to wszystko co napisał jest prawdą Jest tyle dzieci które potrzebują pieniędzy a rodzice nie maja za co zapłacić za ich leczenie To właśnie takim ludziom powinno sie pomóc a nie tym którzy mają na leczenie a wydaja na swoje zachcianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczygiel napisał:
Do prostaczka o pseudonimie Wojtek ! Słuchaj podgatunku ludzki ! Uważasz,że ci ludzie powinni przestać żyć dlatego, że Pan Bóg zesłał im taki krzyż ? Znam ich, to bardzo porządni i uczciwi ludzie, mają jeszcze dwoje starszych dzieci i wychowują je na prawych Polaków, dlatego je kształcą Pewnie oddaliby to czego dopracowali się wcześniej za zdrowie Zosi, lecz ty tego nie rozumiesz. Jesteś wstrętny kłamczuch. Dom zaczęli budować wcześniej, a będą kończyć za pięniądze z kredytu. Ja swój 1% dawno przekazałem i gorąco namawim do tego innych. Gdyby nie tacy jak ty Polska wyglądałaby innaczej.
Tak tak kredyt na dom można wziąć a jak, fortepian czy tam pianino bardzo potrzebne rodzinie z ciężko chorym dzieckiem można kupić,, czemu sobie odmawiać. Ich dzieci to prawi Polacy - a jakże - Dzień Dobry z ich ust nigdy nie usłyszałem, bardzo uprzejme, mimo iż dobrze się znamy, zresztą one zaszczycają swoją uprzejmością tylko strarannie wybrane przez rodziców osoby, wiedzą kogo należy lekcewarzyć. Jeżeli tak wygląda Nasza Przyszłość to gratuluje Wam Katolikom. Nikt nie zabrania im żyć - ALE SKORO STAĆ ICH NA WYSTAWNE żYCIE TO MOżE STAć ICH RóENIEż NA LECZENIE DZIECKA. Są ludzie, którzy nie mają na chleb, niejednokrotnie któreś z dzieci choruje,ale z nim nikt nie robi wywiadów, nie maja się do kogo zwrócić o pomoc - NIE MAJą W KOńCU TAKIEJ SIłY PRZEBICIA JAK PAńSTWO C. Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wioletta napisał:
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.
chciałabym jeszcze coś dopowiedzieć z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i codziennie spotykam sie z ludźmi którzy przychodzą do mnie o pomoc bo nie maja na chleb dla dziecka lub na leczenie Nie znam tych ludzi ale wątpię aby Pan Wojtek i Pan Darek kłamali. Pomyślmy o tych biednych dzieciach które potrzebują pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz [/quote] Tak wlasnie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Troche wiecej milosci a nie tyle nienawisci dla wszystkich w tym swiecie duzo lepiej by zrobilo. Ocenianie bliznich nie nalezy do nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prośbę do rodziców chorego dziecka. Napiszcie na co konkretnie są potrzebne pieniążki. Jak operacja to gdzie i kiedy bądzie przeprowadzona i ile to będzie kosztowało, może wspólnymi siłami da się znaleć środki lub tańsze miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.
Tak się składa że sama miałam chore dziecko (już wychodzimy na prostą) i słowa tu napisane głęboko mnie poruszyły! Coś takiego może napisać tylko jakaś hiena!!! Jeżeli odliczasz 1% podatku to skarbowy przesyła takie pieniądze na konto fundacji i ta decyduje na co można je przeznaczyć na pewno nie na czyjeś uciechy, no dla niektórych kilkutygodniowy pobyt z dzieckiem w szpitalu albo na rehabilitacji na której dziecko tylko płacze to uciecha... nie mogłam tego pozostawić bez komentarza! A państwu C. i Zosi życzę powodzenia. Niestety swój 1% już przekazałam ale może w przyszłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawellll napisał:
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.
BRAWO PAWELLL MYśLAłEM żE TU TYLKO SAME ZAśLEPIONE MELEPETY BęDą PISAć JESTEM Z TOBą CHłOPIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne te głosy niektóre. Tak, dawac grosz tym co go jutro przepija. Tak, wspierac tych co sie zadnej pracy nie dotkna w po zasilek do GOPSU/MOPSU PIERWSI. TAK, UTRZYMYWAC TAKICH CO CALE ZYCIE PLACZA ZE JEST IM ZLE A NIC NIE ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM. TAK POPIERAC TYCH KTORYCH DZIECI IDA TYM SAMYM TROPEM NIERóBSTWA. Znajdzcie mi prosze dzis czlowieka do kopania wykopow pod fundamenty - prosta dobrze platna praca. Siedza pod sklepem, sacza piwo calymi dniami, narzekaja jak to im zle, pisza nawet o tym tu na forum a potem leca pierwsi po zasilek. A jak chcesz zaplacic za dniowke konkretnej prostej pracy to nie sa zainteresowani. Ci ktorzy pomagaja INNYM - NIE IM sa sola w oku bo jakze to tak.... Osobiscie nie zazdroszcze sytuacji rodzicow Zosi. Mysle jednak ze to co sie do tej pory udalo gdy chodzi o pomoc bedzie sie powiekszac. W stosownym czasie przekazalam fundacji 1% i NIC NIKOMU DO TEGO. A jak ktos kiedys powiedzial: kundelki zawsze poszczekuja i tak niech bedzie :-) Karolina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...