Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 kwietnia 2008 r.
19:05
Edytuj ten wpis

Zosia nie może jeść ani mówić

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 17 A A

Zosia Czachór ze Stróży wymaga kosztownej rehabilitacji. Możemy jej pomóc, przekazując jeden procent swojego podatku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zosia urodziła się z bardzo poważną wadą - ankylozą stawów skroniowo-żuchwowych. Wada uniemożliwia jej normalne jedzenie i mówienie. Dziewczynka jest karmiona poprzez sondę wprowadzoną bezpośrednio do żołądka.

- Nie spodziewałam się, że urodzę chore dziecko. To był dla mnie ogromny szok. Najgorsze, że zostaliśmy pozostawieni sami sobie. Lekarze, gdy tylko zobaczyli i wstępnie zdiagnozowali naszą córeczkę, nie chcieli w ogóle się nią zajmować. Nie uzyskaliśmy żadnej pomocy. Nikt nam nie powiedział, jak to leczyć i gdzie. Wypisali do domu i tyle - mówi z żalem Małgorzata Czachór.

Na początku pani Małgorzata nie chciała nikomu mówić o chorobie Zosi. Wkrótce jednak okazało się, że bez wsparcia i pomocy innych ludzi ona i jej mąż nie poradzą sobie z leczeniem i rehabilitacją ciężko chorej córeczki. Dzięki ludziom dobrej woli możliwy był chociażby wyjazd Zosi na turnus rehabilitacyjny do Austrii. Po powrocie mała zaczęła samodzielnie jeść.

Według rodziców, najgorsza jest bierność urzędnicza. - Większość pomocy i informacji o tej chorobie uzyskiwałam dopiero od innych rodzin, matek - opowiada pani Małgorzata. - Teraz trzy razy w tygodniu muszę jeździć do Lublina. To jest bardzo kosztowne, pracuje tylko mąż, ja jestem na urlopie i zajmuję się przez cały czas Zosią. Koszt samych zabiegów to kilkaset złotych miesięcznie, a jeszcze te dojazdy.

Zosia przeszła już kilka zabiegów operacyjnych pod pełną narkozą, terapie głodowe. Ale to wszystko za mało. Aby skutecznie walczyć z chorobą, dziewczynka musi być ciągle rehabilitowana. Dlatego jej rodzice liczą na naszą pomoc i dobre serce.
Jak to zrobić? Można przekazać na rzecz dziewczynki jeden procent podatku lub dokonać dobrowolnych wpłat na specjalne konto.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Krasniczanka / 15 maja 2008 o 15:30
0
Żałosne te głosy niektóre.
Tak, dawac grosz tym co go jutro przepija.
Tak, wspierac tych co sie zadnej pracy nie dotkna w po zasilek do GOPSU/MOPSU PIERWSI.
TAK, UTRZYMYWAC TAKICH CO CALE ZYCIE PLACZA ZE JEST IM ZLE A NIC NIE ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM.
TAK POPIERAC TYCH KTORYCH DZIECI IDA TYM SAMYM TROPEM NIERóBSTWA.


Znajdzcie mi prosze dzis czlowieka do kopania wykopow pod fundamenty - prosta dobrze platna praca.
Siedza pod sklepem, sacza piwo calymi dniami, narzekaja jak to im zle, pisza nawet o tym tu na forum a potem leca pierwsi po zasilek.
A jak chcesz zaplacic za dniowke konkretnej prostej pracy to nie sa zainteresowani.

Ci ktorzy pomagaja INNYM - NIE IM sa sola w oku bo jakze to tak....
Osobiscie nie zazdroszcze sytuacji rodzicow Zosi.
Mysle jednak ze to co sie do tej pory udalo gdy chodzi o pomoc bedzie sie powiekszac.
W stosownym czasie przekazalam fundacji 1% i NIC NIKOMU DO TEGO.

A jak ktos kiedys powiedzial: kundelki zawsze poszczekuja i tak niech bedzie :-)


Karolina
Żałosne te głosy niektóre.
Tak, dawac grosz tym co go jutro przepija.
Tak, wspierac tych co sie zadnej pracy nie dotkna w po zasilek do GOPSU/MOPSU PIERWSI.
TAK, UTRZYMYWAC TAKICH CO CALE ZYCIE PLACZA ZE JEST IM ZLE A NIC NIE ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM.
TAK POPIERAC TYCH KTORYCH DZIECI IDA TYM SAMYM TROPEM NIERóBSTWA.


Znajdzcie mi prosze dzis czlowieka do kopania wykopow pod fundamenty - prosta dobrze platna praca.
Siedza pod sklepem, sacza piwo calymi dniami, narzekaja jak to im zle, pisza nawet... rozwiń
Avatar
Wojtek / 9 maja 2008 o 18:21
0
pawellll napisał:
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.



BRAWO PAWELLL MYśLAłEM żE TU TYLKO SAME ZAśLEPIONE MELEPETY BęDą PISAć JESTEM Z TOBą CHłOPIE
Avatar
pawellll / 5 maja 2008 o 19:05
0
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.
Avatar
ania / 24 kwietnia 2008 o 22:39
0
Andrzej napisał:
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.

Tak się składa że sama miałam chore dziecko (już wychodzimy na prostą) i słowa tu napisane głęboko mnie poruszyły! Coś takiego może napisać tylko jakaś hiena!!! Jeżeli odliczasz 1% podatku to skarbowy przesyła takie pieniądze na konto fundacji i ta decyduje na co można je przeznaczyć na pewno nie na czyjeś uciechy, no dla niektórych kilkutygodniowy pobyt z dzieckiem w szpitalu albo na rehabilitacji na której dziecko tylko płacze to uciecha... nie mogłam tego pozostawić bez komentarza! A państwu C. i Zosi życzę powodzenia. Niestety swój 1% już przekazałam ale może w przyszłym roku.

Tak się składa że sama miałam chore dziecko (już wychodzimy na prostą) i słowa tu napisane głęboko mnie poruszyły! Coś takiego może napisać tylko jakaś hiena!!! Jeżeli odliczasz 1% podatku to skarbowy przesyła takie pieniądze na konto fundacji i ta decyduje na co można je przeznaczyć na pewno nie na czyjeś uciechy, no dla niektórych kilkutygodniowy pobyt z dzieckiem w szpitalu albo na rehabilitacji na której dziecko tylko płacze to uciecha... nie mogłam tego pozostawić bez komentarza! A państwu C. i Zo... rozwiń
Avatar
Andrzej / 24 kwietnia 2008 o 16:29
0
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedyni... rozwiń
Avatar
Agnieszka / 24 kwietnia 2008 o 07:26
0
Mam prośbę do rodziców chorego dziecka. Napiszcie na co konkretnie są potrzebne pieniążki. Jak operacja to gdzie i kiedy bądzie przeprowadzona i ile to będzie kosztowało, może wspólnymi siłami da się znaleć środki lub tańsze miejsce.
Avatar
V / 24 kwietnia 2008 o 03:56
0
[quote
Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz
[/quote]

Tak wlasnie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Troche wiecej milosci a nie tyle nienawisci dla wszystkich w tym swiecie duzo lepiej by zrobilo.
Ocenianie bliznich nie nalezy do nas.
Avatar
Wioletta / 23 kwietnia 2008 o 21:34
0
Wioletta napisał:
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.

chciałabym jeszcze coś dopowiedzieć z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i codziennie spotykam sie z ludźmi którzy przychodzą do mnie o pomoc bo nie maja na chleb dla dziecka lub na leczenie Nie znam tych ludzi ale wątpię aby Pan Wojtek i Pan Darek kłamali. Pomyślmy o tych biednych dzieciach które potrzebują pomocy.

chciałabym jeszcze coś dopowiedzieć z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i codziennie spotykam sie z ludźmi którzy przychodzą do mnie o pomoc bo nie maja na chleb dla dziecka lub na leczenie Nie znam tych ludzi ale wątpię aby Pan Wojtek i Pan Darek kłamali. Pomyślmy o tych biednych dzieciach które potrzebują pomocy. rozwiń
Avatar
Wojtek / 23 kwietnia 2008 o 18:53
0
Szczygiel napisał:
Do prostaczka o pseudonimie Wojtek ! Słuchaj podgatunku ludzki ! Uważasz,że ci ludzie powinni przestać żyć dlatego, że Pan Bóg zesłał im taki krzyż ? Znam ich, to bardzo porządni i uczciwi ludzie, mają jeszcze dwoje starszych dzieci i wychowują je na prawych Polaków, dlatego je kształcą Pewnie oddaliby to czego dopracowali się wcześniej za zdrowie Zosi, lecz ty tego nie rozumiesz. Jesteś wstrętny kłamczuch. Dom zaczęli budować wcześniej, a będą kończyć za pięniądze z kredytu. Ja swój 1% dawno przekazałem i gorąco namawim do tego innych. Gdyby nie tacy jak ty Polska wyglądałaby innaczej.


Tak tak kredyt na dom można wziąć a jak, fortepian czy tam pianino bardzo potrzebne rodzinie z ciężko chorym dzieckiem można kupić,, czemu sobie odmawiać. Ich dzieci to prawi Polacy - a jakże - Dzień Dobry z ich ust nigdy nie usłyszałem, bardzo uprzejme, mimo iż dobrze się znamy, zresztą one zaszczycają swoją uprzejmością tylko strarannie wybrane przez rodziców osoby, wiedzą kogo należy lekcewarzyć. Jeżeli tak wygląda Nasza Przyszłość to gratuluje Wam Katolikom. Nikt nie zabrania im żyć - ALE SKORO STAĆ ICH NA WYSTAWNE żYCIE TO MOżE STAć ICH RóENIEż NA LECZENIE DZIECKA. Są ludzie, którzy nie mają na chleb, niejednokrotnie któreś z dzieci choruje,ale z nim nikt nie robi wywiadów, nie maja się do kogo zwrócić o pomoc - NIE MAJą W KOńCU TAKIEJ SIłY PRZEBICIA JAK PAńSTWO C.
Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz


Tak tak kredyt na dom można wziąć a jak, fortepian czy tam pianino bardzo potrzebne rodzinie z ciężko chorym dzieckiem można kupić,, czemu sobie odmawiać. Ich dzieci to prawi Polacy - a jakże - Dzień Dobry z ich ust nigdy nie usłyszałem, bardzo uprzejme, mimo iż dobrze się znamy, zresztą one zaszczycają swoją uprzejmością tylko strarannie wybrane przez rodziców osoby, wiedzą kogo należy lekcewarzyć. Jeżeli tak wygląda Nasza Przyszłość to gratuluje Wam Katolikom. Nikt nie zabrania im żyć - ALE SKORO STAĆ ICH NA WYS... rozwiń
Avatar
Wioletta / 23 kwietnia 2008 o 17:40
0
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.
Avatar
Krasniczanka / 15 maja 2008 o 15:30
0
Żałosne te głosy niektóre.
Tak, dawac grosz tym co go jutro przepija.
Tak, wspierac tych co sie zadnej pracy nie dotkna w po zasilek do GOPSU/MOPSU PIERWSI.
TAK, UTRZYMYWAC TAKICH CO CALE ZYCIE PLACZA ZE JEST IM ZLE A NIC NIE ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM.
TAK POPIERAC TYCH KTORYCH DZIECI IDA TYM SAMYM TROPEM NIERóBSTWA.


Znajdzcie mi prosze dzis czlowieka do kopania wykopow pod fundamenty - prosta dobrze platna praca.
Siedza pod sklepem, sacza piwo calymi dniami, narzekaja jak to im zle, pisza nawet o tym tu na forum a potem leca pierwsi po zasilek.
A jak chcesz zaplacic za dniowke konkretnej prostej pracy to nie sa zainteresowani.

Ci ktorzy pomagaja INNYM - NIE IM sa sola w oku bo jakze to tak....
Osobiscie nie zazdroszcze sytuacji rodzicow Zosi.
Mysle jednak ze to co sie do tej pory udalo gdy chodzi o pomoc bedzie sie powiekszac.
W stosownym czasie przekazalam fundacji 1% i NIC NIKOMU DO TEGO.

A jak ktos kiedys powiedzial: kundelki zawsze poszczekuja i tak niech bedzie :-)


Karolina
Żałosne te głosy niektóre.
Tak, dawac grosz tym co go jutro przepija.
Tak, wspierac tych co sie zadnej pracy nie dotkna w po zasilek do GOPSU/MOPSU PIERWSI.
TAK, UTRZYMYWAC TAKICH CO CALE ZYCIE PLACZA ZE JEST IM ZLE A NIC NIE ROBIA ZE SWOIM ZYCIEM.
TAK POPIERAC TYCH KTORYCH DZIECI IDA TYM SAMYM TROPEM NIERóBSTWA.


Znajdzcie mi prosze dzis czlowieka do kopania wykopow pod fundamenty - prosta dobrze platna praca.
Siedza pod sklepem, sacza piwo calymi dniami, narzekaja jak to im zle, pisza nawet... rozwiń
Avatar
Wojtek / 9 maja 2008 o 18:21
0
pawellll napisał:
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.



BRAWO PAWELLL MYśLAłEM żE TU TYLKO SAME ZAśLEPIONE MELEPETY BęDą PISAć JESTEM Z TOBą CHłOPIE
Avatar
pawellll / 5 maja 2008 o 19:05
0
fakt faktem macie chore dziecko ale tez...nowe pianino skrzypce prestizowe nauki gry dla dzieci budujecie dom I TO NIE MALY jezdzicie 2 samochodami wiec wybaczcie ale jak zaczniecie sami postepowac ludzko to moze i inni wam pomoga znam was dobrze i czesto was widuje wiec wybaczcie ale ten artykul to porazka.
Avatar
ania / 24 kwietnia 2008 o 22:39
0
Andrzej napisał:
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.

Tak się składa że sama miałam chore dziecko (już wychodzimy na prostą) i słowa tu napisane głęboko mnie poruszyły! Coś takiego może napisać tylko jakaś hiena!!! Jeżeli odliczasz 1% podatku to skarbowy przesyła takie pieniądze na konto fundacji i ta decyduje na co można je przeznaczyć na pewno nie na czyjeś uciechy, no dla niektórych kilkutygodniowy pobyt z dzieckiem w szpitalu albo na rehabilitacji na której dziecko tylko płacze to uciecha... nie mogłam tego pozostawić bez komentarza! A państwu C. i Zosi życzę powodzenia. Niestety swój 1% już przekazałam ale może w przyszłym roku.

Tak się składa że sama miałam chore dziecko (już wychodzimy na prostą) i słowa tu napisane głęboko mnie poruszyły! Coś takiego może napisać tylko jakaś hiena!!! Jeżeli odliczasz 1% podatku to skarbowy przesyła takie pieniądze na konto fundacji i ta decyduje na co można je przeznaczyć na pewno nie na czyjeś uciechy, no dla niektórych kilkutygodniowy pobyt z dzieckiem w szpitalu albo na rehabilitacji na której dziecko tylko płacze to uciecha... nie mogłam tego pozostawić bez komentarza! A państwu C. i Zo... rozwiń
Avatar
Andrzej / 24 kwietnia 2008 o 16:29
0
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedynie na pokaz, ktoś mi kiedyś mądrze powiedział że: "kto się modli pod figurą to ma diabła za skórą" i niestety w przypadku państwa C. to powiedzenie się sprawdza w 200-tu %.
Agnieszko niestety znam tych ludzi i chętnie bym się dołożył ale niestety pieniążków nie wolno dać im do ręki ponieważ na pewno wydadzą je na swoje przyjemności... jeżeli będzie zorganizowana jakakolwiek akcja pomocy dla Zosi to pieniążki trzebaby przelać na konto placówki wykonującej operację tak aby jej rodzice nie mieli do nich dostępu. Jestem w 100% przekonany iż jeżeli oni dostaną pieniążki do ręki to z całą pewnością nie trafią one na potrzeby Zosi tylko wydadzą na własne potrzeby i znów będą żebrać. co do ich katolictwa to jest jedyni... rozwiń
Avatar
Agnieszka / 24 kwietnia 2008 o 07:26
0
Mam prośbę do rodziców chorego dziecka. Napiszcie na co konkretnie są potrzebne pieniążki. Jak operacja to gdzie i kiedy bądzie przeprowadzona i ile to będzie kosztowało, może wspólnymi siłami da się znaleć środki lub tańsze miejsce.
Avatar
V / 24 kwietnia 2008 o 03:56
0
[quote
Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz
[/quote]

Tak wlasnie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Troche wiecej milosci a nie tyle nienawisci dla wszystkich w tym swiecie duzo lepiej by zrobilo.
Ocenianie bliznich nie nalezy do nas.
Avatar
Wioletta / 23 kwietnia 2008 o 21:34
0
Wioletta napisał:
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.

chciałabym jeszcze coś dopowiedzieć z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i codziennie spotykam sie z ludźmi którzy przychodzą do mnie o pomoc bo nie maja na chleb dla dziecka lub na leczenie Nie znam tych ludzi ale wątpię aby Pan Wojtek i Pan Darek kłamali. Pomyślmy o tych biednych dzieciach które potrzebują pomocy.

chciałabym jeszcze coś dopowiedzieć z zawodu jestem pracownikiem socjalnym i codziennie spotykam sie z ludźmi którzy przychodzą do mnie o pomoc bo nie maja na chleb dla dziecka lub na leczenie Nie znam tych ludzi ale wątpię aby Pan Wojtek i Pan Darek kłamali. Pomyślmy o tych biednych dzieciach które potrzebują pomocy. rozwiń
Avatar
Wojtek / 23 kwietnia 2008 o 18:53
0
Szczygiel napisał:
Do prostaczka o pseudonimie Wojtek ! Słuchaj podgatunku ludzki ! Uważasz,że ci ludzie powinni przestać żyć dlatego, że Pan Bóg zesłał im taki krzyż ? Znam ich, to bardzo porządni i uczciwi ludzie, mają jeszcze dwoje starszych dzieci i wychowują je na prawych Polaków, dlatego je kształcą Pewnie oddaliby to czego dopracowali się wcześniej za zdrowie Zosi, lecz ty tego nie rozumiesz. Jesteś wstrętny kłamczuch. Dom zaczęli budować wcześniej, a będą kończyć za pięniądze z kredytu. Ja swój 1% dawno przekazałem i gorąco namawim do tego innych. Gdyby nie tacy jak ty Polska wyglądałaby innaczej.


Tak tak kredyt na dom można wziąć a jak, fortepian czy tam pianino bardzo potrzebne rodzinie z ciężko chorym dzieckiem można kupić,, czemu sobie odmawiać. Ich dzieci to prawi Polacy - a jakże - Dzień Dobry z ich ust nigdy nie usłyszałem, bardzo uprzejme, mimo iż dobrze się znamy, zresztą one zaszczycają swoją uprzejmością tylko strarannie wybrane przez rodziców osoby, wiedzą kogo należy lekcewarzyć. Jeżeli tak wygląda Nasza Przyszłość to gratuluje Wam Katolikom. Nikt nie zabrania im żyć - ALE SKORO STAĆ ICH NA WYSTAWNE żYCIE TO MOżE STAć ICH RóENIEż NA LECZENIE DZIECKA. Są ludzie, którzy nie mają na chleb, niejednokrotnie któreś z dzieci choruje,ale z nim nikt nie robi wywiadów, nie maja się do kogo zwrócić o pomoc - NIE MAJą W KOńCU TAKIEJ SIłY PRZEBICIA JAK PAńSTWO C.
Jeżeli człowieku nazywasz siebie katolikiem - to zastanów się co mówisz


Tak tak kredyt na dom można wziąć a jak, fortepian czy tam pianino bardzo potrzebne rodzinie z ciężko chorym dzieckiem można kupić,, czemu sobie odmawiać. Ich dzieci to prawi Polacy - a jakże - Dzień Dobry z ich ust nigdy nie usłyszałem, bardzo uprzejme, mimo iż dobrze się znamy, zresztą one zaszczycają swoją uprzejmością tylko strarannie wybrane przez rodziców osoby, wiedzą kogo należy lekcewarzyć. Jeżeli tak wygląda Nasza Przyszłość to gratuluje Wam Katolikom. Nikt nie zabrania im żyć - ALE SKORO STAĆ ICH NA WYS... rozwiń
Avatar
Wioletta / 23 kwietnia 2008 o 17:40
0
Zgadzam sie z Panem Darkiem i Wojtkiem pomoc powinny dostawać ci ludzie którzy na prawdę tego potrzebują a nie ci którzy wydaja pieniądze na swoje zachcianki bo czy sprzęty muzyczne (drogie ) czy prywatne lekcje angielskiego, muzyki itd są ważniejsze od dziecka chorego jestem katoliczką i boli mnie to ze tacy ludzie proszą o pieniądze gdzie inni nie mają na chleb. Każdy ma własne sumienie jeśli chcecie ich utrzymywać to róbcie to ale też pomyślcie o tych innych dzieciach których rodzice nie maja ani grosza na leczenie.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele

E.S Besancon Feminin – MKS Perła Lublin 31:28. Zabrakło niewiele 1 0

Lubelskie szczypiornistki kończą przygodę w europejskich pucharach. Zespół trenera Roberta Lisa uległ na wyjeździe E.S Besancon Feminin i nie zakwalifikował się do fazy grupowej Pucharu EHF

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu

Nowy wójt gminy Kurów: Na początek reorganizacja urzędu 0 8

Rozmowa z Arkadiuszem Małeckim, wójtem-elektem gminy Kurów.

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku"
22 listopada 2018, 18:00

Zamojskie czytanie sztuki Icchoka Lejba Pereca "W nocy na Starym Rynku" 1 0

W czwartek, 22 listopada o godz. 18 w Centrum Synagoga w Zamościu (ul. Pereca 14) odbędzie się czytanie dramatu Icchoka Lejba Pereca W nocy na Starym Rynku.

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego

Właściciele lokalnych sklepów zgłaszali inicjatywy. Pieniądze dla pięciu z woj. lubelskiego 2 0

Pięć inicjatyw społecznych, które wyłonione zostały w ogólnopolskim głosowaniu w ramach akcji „Lokalni Herosi – 100 inicjatyw Przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległości”, zostanie zrealizowanych na terenie województwa lubelskiego.

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem

Azoty Puławy – Selfoss 33:26. Obiecująca zaliczka przed rewanżem 26 0

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF zespół trenera Bartosza Jureckiego pokonał we własnej hali Islandczyków różnicą siedmiu bramek i jest bliski awansu do fazy grupowej tych rozgrywek

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie

W powiecie włodawskim wygrało PiS. Ale rządzić raczej nie będzie 10 4

W Radzie Powiatu Włodawskiego siedem mandatów zdobyło PiS, pięć PSL i trzy kandydaci związanego z lewicą KWW „Łączy nas Samorząd”. Wszystko wskazuje na to, że koalicję zawiążą ludowcy z włodawską lewicą.

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim
film

To ostatnie chwile bez śniegu. Kiedy spadnie śnieg? Pogoda na niedzielę w woj. lubelskim 41 3

Kiedy spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę dla woj. lubelskiego i całej Polski.

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza

Powiślak Końskowola – Kryształ Werbkowice 4:1. Kiepski dzień bramkarza 0 0

To miał być jeden z ciekawszych meczów weekendu. Powiślak pokonał jednak Kryształ Werbkowice 4:1. Gospodarze już po 33 minutach prowadzili 3:1. Dzięki kolejnemu kompletowi punktów zakończyli rok na czwartym miejscu w tabeli

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja
galeria

Firma z Lubelskiego nie ma sobie równych w tej części Europy. Nowa, imponująca inwestycja 122 6

Firma JMP Flowers ze Stężycy zakończyła realizację inwestycji za ponad 67 mln zł. Dzięki niej znacząco wzrosły jej zdolności produkcji kwiatów.

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut

Łada Biłgoraj – Górnik II Łęczna 3:2. Zabójcze sześć minut 0 2

Łada pozytywnym akcentem zakończyła rundę jesienną. Drużyna Bartłomieja Kowalika pokonała u siebie rezerwy Górnika Łęczna 3:2, chociaż to goście otworzyli wynik. Po zmianie stron w przeciągu... sześciu minut gospodarze zaliczyli jednak trzy trafienia i zgarnęli bardzo cenne, trzy punkty. A te pozwoliły zakończyć rok nad kreską