Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chuligani terroryzują miasto. Rzucali krzesłami i ławami, skatowali gościa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 10:12 Powrót do artykułu
Biura Spraw Wewnętrznych przy KWP w Lublinie HA HA HA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwi Polacy Dobrej Zmiany..a może to terytorialsi na ćwiczeniach...twarze pewnie nie skalne myśleniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest policja? W Krasnymstawie? Dziewczynki! Nie narzekajcie później, że ludzie was nie szanują! Komendant Powiatowy - awans w Bieszczady, reszta do patrolowania Parku Ludowego, w Lublinie, od 5.00 do 3.00 i do łapania pijanych rowerzystów na Roztoczu! Albo - do roboty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romuś, generał Polko powiedział o takich że tylko oni będą bronić kraju. że to wspaniali, odważni, prawdziwi patrioci. na Jasnej Górze też ich z honorami przyjmowano. płaszczak też udzielił błogosławieństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw to stan umysłu.... Policja ma za małe uprawnienia... a powinni pozwolić na więcej i nie byłoby czekania, ale cóż... procedury, procedury i procedury no i.. raporty, raporty i raporty... tak wygląda praca Policjanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Policja ma ważniejsze zadanie. Obserwują pomniki, czy aby ktoś im koszulek nie zakłada. Brawo Policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlodziez patriotyczna zaczyna obchody 100 lecia niepodleglosci! Brawo Pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojoj. A gdzie krzyczący emerytowani SB,UB z KODu? to już nie był atak na tle narodowościowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, bojówki partii rządzącej. Zaczyna się od najmniejszych miast, później będzie tak wszędzie.
 Nie ma to jak za czasów Twojej służby w UB. wtedy byliście za obywatelem... teraz pozostały tylko marsze KODu i zbiórki na Iphony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwi Polacy Dobrej Zmiany..a może to terytorialsi na ćwiczeniach...twarze pewnie nie skalne myśleniem...
 Dla mnie wyglądają raczej jak bahory patologii z KODu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bydlo wsiowe jest mocne w grupie pojedynczo te chwasty wala w gacie jak tupniesz patole z buraczanej wolki spalowac patoli az popusci i do kamioniolomow barachlo czyj to elektorat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinnismy sie bronic w takiej sytuacji skoro to jest Pański dobytek to powinien go Pan bronić jak tylko może m.innymi paralizatory gaz nie ma litosci dla takiego gówn.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulson ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym im ryje obil, mam 27 lat 196 cm i ważę 100 kg. Mam łapę jak bochen chleba i bije z siłą byka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba kupić pistolet 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta milicja zjawia się tylko wtedy szybko jak ktoś pije piwo,oddaje mocz,czy przejdzie nie po pasach i w dzień popisy przy spisywaniu dzieciaków a tak jak ich naprawdę Potrzeba to nie ma żadnego,a gdy jest jakieś zgłoszenie to przeczekają i pojawiają się po całym zajściu cwaniaki bo byłem świadkiem takich interwencji,do policji przyjmują z metra ciętych lub kobiety i co taki ma zrobić jak.sam sra w gacie,pizdy przyjmują do policji i nic więcej, a później tak wychodzi że patole się panoszą jak pi..a nie policjant boi się interweniować tylko czeka aż się skończy całe zajście wtedy wpadają jak jakaś grupa specjalna,no śmiech bo zamiast po zamykać patoli to ich wypuszczają,nie wiem może czekają aż kogoś zabiją bo z tego co wiem te półmuzgi mają już ostro nagrabione i dalej się bawią na świeżym powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...