Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten znicz miał oznaczać rychły pogrzeb właściciela baru. Już dwa śledztwa prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2018 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Jak bym napisał ty o co myślę i połowa Polaków to zaraz by mnie ścigano
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek niech tego gościa z Egiptu zapisze do PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bym napisał ty o co myślę i połowa Polaków to zaraz by mnie ścigano
 ...a co bys napisal ? Prawde, ze jakas ciemnota przesladuje Koptow, chrzescijan z Egiptu, ktorzy w chrzescijanskiej kulturowo Polsce, sa gnebieni ? ....i za co sie pytam, za to ze uczciwie pracuja, zyja spokojnie, a w Egipcie ich ziomkowie sa przesladowani i gina w zamachach ? Bandzior, ktory naplul jednemu z tych Koptow na jego krzyz niech sie nie nazywa Polakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bullshit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że w naszym kraju nie przepada się za obcokrajowcami a kolor skóry działa jak czerwona płachta na byka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co te prokuratury i sady istnieją? jak nie potrafią gościa zamknąć. jestem zszokowany policja odziwo łapie przestępcę a wymiar sprawiedliwości wyżej nie potrafi z nimi zrobić raz przykladnie porządku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– W mojej ocenie nie było sytuacji, by policja interweniująca na rzecz szykanowanych Egipcjan czegoś zaniedbała."*** A prewencja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że w naszym kraju nie przepada się za obcokrajowcami a kolor skóry  działa jak czerwona płachta na byka!
 bredzisz, większość ludzi w tym kraju jest normalna, natomiast jest margines przygłupów z ilorazem inteligencji koczkodana, których powinna na bieżąco tępić policja i sądownictwo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Egicjanie są wrażliwi jak niemowlęta i jest to żałosne. A w handlu i usługach konkurencja nie zna litości, co dotyczy wszystkich bez wyjątku, a Polaków w znacznie większym stopniu. Żaden rasizm nie ma z tym nic wspólnego, bo ten może dotknąć każdego obcokrajowca o innym kolorzez skóry na ulicy, a nie dotyka. Jakie numery potrafi wywinąć jedna firma innej konkurencyjnej firmie, to można by film fabularny nakręcić. A ile razy miały powybijane okna podobne bary w rynku to trudno policzyć. Jak ktoś jest taki przewrażliwiony, to niech jedzie robić biznesy na bezludną wyspę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci Egicjanie są wrażliwi jak niemowlęta i jest to żałosne.  A w handlu i usługach konkurencja nie zna litości, co dotyczy wszystkich bez wyjątku, a Polaków w znacznie większym stopniu. Żaden rasizm nie ma z tym nic wspólnego, bo ten może dotknąć każdego obcokrajowca o innym kolorzez skóry na ulicy, a nie dotyka. Jakie numery potrafi wywinąć jedna firma innej konkurencyjnej firmie, to można by film fabularny nakręcić. A ile razy miały powybijane okna podobne bary w rynku to trudno policzyć.  Jak ktoś jest taki przewrażliwiony, to niech jedzie robić biznesy na bezludną wyspę.
 To może nareszcie czas z tym skonczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...