Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były piłkarz może stracić mandat radnego. Chodzi o to, gdzie tak naprawdę mieszka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 20:51 Powrót do artykułu
To tak łatwo można kłamać ! Ale to wina wyborców że głosowali na tego bramkarza z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękna moralność bramkarza .... to zwykłe oszustwo , czy za to nie powinien mieć sprawy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzeci klub "opozycyjny" już się dogadał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież on mieszka w Lublinie na Sławinku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi i małych miasteczkach wystarczyła lista pis,nazwisko było mało ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze tacy ludzie nie mają choć odrobiny honoru. Nie mogę, nie startuje. Jeśli już popełnili błąd, dali się namówić i mleko się wylało to powinni po prostu przeprosić i się wycofać. Nie rozumiem jak po takim przekręcie, gdzie jest właściwie wszystko jasne i sami już nic nie ukrywają mogą patrzeć wyborcom prosto w oczy. Nie rozumiem :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam głosowałem na osobę z PIS ale to co robi Onyszko to kpina i jawna drwina z wyborców. Gdyby miał chociaż trochę honoru sam by zrezygnował a nie dalej szedł w zaparte. Szkoda odposcic kilka złotych z diety radnego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Jestem za PiS ale dramat z takim radnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybyście byli w sytuacji wybitnego sportowca z naszego regionu, to byście mu odpuścili tych kilka groszy, które można wyszarpnąć na dietach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie wiecie ile w domu pana starosty przed wyborami bylo zameldowanych osób. Rodzina sklada sie z 4 osób a na listach wyborców byla ich ponad setka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się zameldował w domu starosty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy radni gdzie mieszkają...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to się dzieje że gdzie się nie ruszysz to świętoszki z PiSu robią jakiś przekręt. I języków nie znają hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No powiem że ja oddałem mu swój glos ale nie wiedziałem że odjeba....ł taki numer. Wywalić go!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich przypadków jest wiele np.radny (PSL)z PIASK mieszka w Lublinie i zasiada kilka kadencji w RM.NO to jak jest z tym prawem w Łącznej nie można, a w Piaskach jest dopuszczalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma najważniejszej informacji. Zameldował go na lewo u siebie obecny starosta, na którego radny w ramach wdzięczności oddał głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"podatek za śmieci" - macie fantazję towarzysze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a trzeci klub "opozycyjny" już się dogadał???
  Chyba tak, wszak ich propaganda milczy na ten tematy... za wstąpienie trzeba płacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedż Onyszki pokazuje jakim jest dyletantem samorządowym , ale dla PiS-u tacy są najbardziej wartościowi , szczególnie dla starosty po ośmiu klasach szkoły podstawowej , a po za tym na alimenty kasa jest potrzebna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehehehehehee bufetowa działa, sami sie zaoracie gwiazdy pisu , w Łęcznej, Puchaczowie, o Spiczynie nawet już nie wspomnę nie kopie sie leżacego,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...