Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec jest, teraz potrzebne jest rondo

Utworzony przez layla, 29 stycznia 2008 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Funkcjonalność i lokalizacja dworca zła. Możliwości manewrowe i wygoda ludzi znacznie gorsza o poprzedniego miejsca, który dobrze pełnił swoją funkcję. I sprawa najważniejsza - bezpieczeństwo - mieszkańcy z osiedla Samsonowicza i Śródmieścia muszą przechodzić przez ruchliwą i główną ulicę Łęcznej na trasie Lublin-Włodawa. Należy dodać, że najwięcej przechodzących to młodzież dojeżdżająca do szkół - gęsia skóra wyskakuje gdy się o tym pomyśli. Ocena za nowy dworzec dla planistów i zarządców miasta Łęczna to PAŁA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leczna to g napisał:
to nie jest dworzec!!!!tylko pare przystankow!!!!!!!!adamski razem z naszym 'kochanym' burmistzrem weszli w jakąs spolke i za kazdy wjazd jakiegokolwiek autobusu trzeba bedzie palacic 1,50!!!!!niedlugo beda podcierac sie pieniedzmi,i do tego zdrozeja wszystkie bilety,nikt nam nic dobrze nie robi!!!!!dbaja tylko o siebie!!!!!zlodzieje!!!!!!!!!
Ile kosiara odpisu dostał ciekawa jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Ile kosiara odpisu dostał ciekawa jestem
Wjazd na "Dworzec Główny" w Lublinie kosztuje 8 zł plus VAT za każdym razem i jakoś nikt nie podwyzsza cen biletów. Oczywiście przewoźnicy chcieliby korzystać z infrastruktury za darmo więc się burzą. Sam dworzec rewelacja nie jest bo projektant nie miał wzorców - w Polsce nie ma normalnego dworca PKS - najblizej ideału jest RDA w Krakowie ale taki dworzec to by kosztował ze dwa roczne budżety Łęcznej. Ten który zbudowali jest do poprawy za nieduże pieniądze by wygladał tak: Batley Bus Station Dewsbury Bus Station
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry co wy chcecie gdyby ktoś się nie zaoferował to by żadnego dworca u nas nie było przyjżyjcie się większym miastom ,które często nawet nie dorównóją takim punktom handlowym na dworcu.Niektórym chyba brakuje siłowni i sauny jeszcze dla podróżujących.A co najważniejsze jest to dworzec monitorowany (o czym było w pojezierzu) a nie miejsce do rozbojów jak poprzedni gdzie nawet nie było jednej głupiej kamery.A jak wam przeszkadza to wybudujcie swój, to się pośmiejemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie Państwo pojęć bo napis DWORZEC ŁĘCZNA to jest nazwa nowego kompleksu handlowego - rozbudowanej bazy handlowej WAMEX, a tak naprawdę to nie ma nic wspólnego z "dworcem autobusowym", jeśli już to tylko z płatną zajezdnią dla busów i autobusów, za który to my pasażerowie zapłacimy już lada dzień wzrostem cen biletów. Współczuję pasażerom wracającym z Lublina i chcącym dostać się do domu np na teren gm Cyców, Ludwin, Milejów - a zwłaszcza starsze osoby z bagażem przy złych warunkach atmosferycznych, czy Oni wejdą do obiektów handlowych, jak Oni się tam poczują i czy wogóle mogą wejść - gdzie będą obserwowani przez personel jakby byli potencjalnymi złodziejami. Mówicie o barze-poczekalni, a czy wiecie ile tam jest miejsca , a wchodząc tam obsługa zarzuci Was pytaniem: Czy Pani/Pan coś zamawiają, proszę nie przeszkadzać tu jest miejsce tylko dla klientów /fajne samopoczucie/. W tych nowych obiektach pasażer przejezdny poczuje się jak /przepraszam za słowa/ przeganiany pies błąkający się po RANCZU ROZWOJOWEGO WAMEX. Mówicie Państwo o bezpiecznym za 10-12 mln zł rondzie - tak za takie pieniądze P. Burmistrz Nam to sprawi, a może by tak dokonać nakładem ok 20 tys zł zmianę organizacji ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu, ale co wtedy zostanie, nie każdy zobaczy wówczas "TEOO" przy stodole. Chcę być optymistko - POWODZENIA ŁECZNO!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakub napisał:
Zapomniałeś o poczekalni w ogrzewanym barze...
To jak jest?... Poczekalnia czy bar! Naprzykład ja sobie nie życze aby ktoś czekający na autobus, zaglądał mi w talerz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję inteligencji, spójrz na dworzec w Lublinie i korzystaj z tamtego, jak nie odpowiada Ci nasz, a mogłeś zrobić lepiej to było brać się do pracy a nie krytykować tak każdy potrafi nawet świnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to możesz zawsze zjeść w domu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[jak masz lepszy pomysł to trzeba było go podrzucić do UM Łęczna a nie teraz kryrykować i dołożyć choć parę złotówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak jesteś ciekawa i nie brak Ci odwagi to idź zapytaj napewno Ci odpowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Nie mylcie Państwo pojęć bo napis DWORZEC ŁĘCZNA to jest nazwa nowego kompleksu handlowego - rozbudowanej bazy handlowej WAMEX, a tak naprawdę to nie ma nic wspólnego z "dworcem autobusowym", jeśli już to tylko z płatną zajezdnią dla busów i autobusów, za który to my pasażerowie zapłacimy już lada dzień wzrostem cen biletów. ..
Mieszkaniec - nie oszukuj ludzi i nie strasz podwyżkami biletów - jak wyżej pisałem za super rewelacyjne warunki na dworcu w Lublinie przedsiębiorstwa transportowe inne niż PKS płacą ponad 10 zł brutto - jak rozumiem tam wszystko dla Ciebie jest ok. Co do łęczyńskiego dworca - prosze bardzo masz propozycje jak powinien wygladać - a przedewszystkim potrafisz wskazać źródło finansowania takiej inwestycji a potem utrzymania dworca - to pochwal się. Krytykować potrafią wszyscy ale podać konstruktywna kontrpropozycję ..o tu jest problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g44 napisał:
to możesz zawsze zjeść w domu,
a ja mam zwyczaj posilać się "na mieście" i chcę zjeść w godnych warunkach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lena napisał:
Cieszmy sie z tego co jest....ciekawe cze bys sam/sama cos takiego zrobil/a??? napewno nie...
A pewne ze tak ---w tej branzy akurat siedze kilka lat--i co nie co wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co w takim miście jak Łęczna poczekalnia przecież tutaj autobusy nie jeżdzą w dłusze trasy a na autobus nie czeka się po kilka godz tylko praktycznie wszędzie są one na bierząco. A jeśli chodzi o rondo na skrzyzowaniu przy dworcu to miasto tutaj akurat nic nie może zrobić bo to droga wojewódzka a nie ma narazie w planach dalszej modernizacji tej trasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na "dworzec autobusowy" w tym wydaniu mógł mięc tylko burmistrz Łęcznej i właściciel Wamexu. Myślę,że pan Kosiarski nie bardzo rozumie pojęcie "dworzec autobusowy" Postawić parę budekw tak niefortunnej lokalizacji, to nie może być decyzja na miarę burmistrza. Czaym nowy plac różni się od starego - niczym. Mieszkańcy mają teraz tylko niedogodności z przechodzeniem przez ulicę - bo przecież nie zadbano właściwie o przejścia. Proponuję p. Kosiarskiemu parę razy przejść od autobusu z zakupami na osiedle Samsonowicza. Myślę, podejmowanie decyzji p. Kosiarskiemu przychodzi z trudem. Ale wybory niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Super!!!!---Jak najbardziej!! wiecje takcih inwestycji----ale nie w takim wydaniu!!!!. Ten dworzec to jedna wielka rozpacz. Zwykła buda tylko po to zeby miec gdzie handlować. Zero pomysłu na stworzenie czegos co przypominało by choc z wygladu nowoczesne budowle.Wyglada jak zwykły stragan na targu przy Rynku. A moze ktos by pomslał zeby było sie naprawde z czego cieszyc. Zeby było ładne i funkcjionalne.Zeby przyjezdzni byli zachwyceni!! A to??? Gdzie jest poczekalnia dla podróznych??. Jak sie stało na deszczu i mrozie tak bedzie sie stac dalej??Ale przecież niejaki Pan Szafran to bardzo doswiadczony i uwazany projektant w Łecznej. Normalnie autorytet....Tylko jemu mozna zlecić wykonanie tak waznej inwestycji. Zenada Zenada i jeszcze raz Zenada. I nie ma sie czyzm podniecać. Do to kolejny bubel budowlany. Łeczna to dziura--była i bedzie--gdzie z byle g... wszyscy sie ciesza i skacza do góry. Pozdrawiam inwestora i burmistrza (obaj bez gustu) .
Ukarać tego geniusza,który pozwolił żeby Lęczna nadal nie miała dworca!Jak można nazwać dworcem coś,co jest jedynie obiektem handlowym.Szłam w pochmurny,wietrzny dzień i widziałam bar Orkus,oblężony przez pijących piwo i kobietę z dziećmi,niezdarnie ochraniającą je od wiatru.Ludzi siedzących na parapetach w sklepach,też nie brakuje.Za takie rozwiązanie problemu oczekujących na autobus,ktoś powinien ponieść karę.Nie można tak lekceważyć ludzi.Jak długo jeszcze biznes,będzie ważniejszy od człowieka? Ta buda,to nie wizytówka Lęcznej,to wstyd dla miasta a głównie jego gospodarzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta buda,to nie wizytówka Lęcznej,to wstyd dla miasta a głównie jego gospodarzy!!! Dziękujemy panu panie Kosiarski Damy temu wyraz w następnych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nisiula napisał:
Ta buda,to nie wizytówka Lęcznej,to wstyd dla miasta a głównie jego gospodarzy!!!
zawsze możesz wyprowadzić się tam skąd cię licho przyniosło czyli do jakiejś wiochy spod Łęcznej lub ze Śląska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Ta buda,to nie wizytówka Lęcznej,to wstyd dla miasta a głównie jego gospodarzy!!! Dziękujemy panu panie Kosiarski Damy temu wyraz w następnych wyborach
wstyd ze Łęczna ma takich jak ty mieszkańców.... a co do wyborów to możesz .... mozesz swój głos wsadzić sobie w d***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...