Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie przepadł łęczyński dzik?

Utworzony przez :/, 18 kwietnia 2008 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Jaki herb, takie miasto. A właściwie, część jego młodych mieszkańców. To dzicz, swołocz i chołota. Bydło, które nic nie uszanuje. Banda pajacy, która niszcząc sukcesywnie miasteczko skutecznie wyrabia opinię nie tylko sobie. NIe uszanują nic. Od dawna wiadomo, jak zwierzęta znaczą swój teren, ale "oni - ta dzicz" zdecydowanie przesadza. Powyłamywane znaki drogowe, poniszczone elewacje budynków, zdewastowane ławki, place zabaw, co jakiś czas niszczone samochody, napisy zachęcające do zoofilii... Najciekawsze, że Teosia przestawili pod nosem Policji... Kiedy szanowni mundurowi zaczną patrolować miasto pieszo? Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby na elewacji pod oknami Policji powstał jakiś "ciekawy" napis, a sprawcy jak zwykle by się "upiekło". DZICZY, TROCHĘ SZACUNKU DLA NASZEGO MIASTA!Czy w swoim domu na ścianach też wypisujesz ordynarne slogany? czy w swoim domu niszczysz wyposażenie? Chyba nie. Więc odp... się od dobra wspólnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto które wydaje na nierobów ponad 9 milionózw złotych z opieki społecznej a to w większości oni bezkarni niszczyciele wypier88 z miasta to się uspokoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chcę tłumaczyć tego co się stało bo uważam, że to czysty wandalizm,ale może to jest podtekst polityczny...jak można nazwać nasz herb zdrobnieniem imienia burmistrza...to jest porażka...ale to chyba jest wątek na inna rozmowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe jaja nie moge... widocznie był kiepsko przymocowany normalnie jaja jak nie wiem... jeszcze troche to i nowy dworzec zniknie bez śladu ja wiem to pewnie krasnoludki go sobie zabraly... albo jeszcze inny motyw byl w tej sprawie : sprawdzcie czy przypadkiem nie zaczął sie sezon polowań na te sliczne zwirzątka bo moze schował sie gdzieś w lesie... jaja normalnie jaja buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ napisał:
DZICZY, TROCHĘ SZACUNKU DLA NASZEGO MIASTA!Czy w swoim domu na ścianach też wypisujesz ordynarne slogany? czy w swoim domu niszczysz wyposażenie? Chyba nie. Więc odp... się od dobra wspólnego!
Dzicz łęczyńska niszczy też swoje klatki schodowe, swoje bloki, i elewację bloków. Ta dzicz jest znana z imienia i nazwiska. Spóldzielnie mieszkaniowe nie robią NIC w sprawie dziczy. A pownnie domagać sie od policji ścigania wandali dziczy i obszczymurków. Kazda klatka schodowa w poblizu sklepu jest zanieczyszczana przez pijusów. I co? a no NIC. Policja i Straż Miejska udają, ze nie wiedzą o tym a gdy się powiadomi to policjant potrafi powiedzieć: -"przecież kazdej klatki nie będziemy pilnować" A patrole piesze policji lub straży widzieliście kiedy? A policja owszem ma swoje stałe punkty na których stoją radiowozy tylko po co dziwią się mieszkańcy skoro pod nosem policji dzieję się takie zdarzenia. a skrzyżowanie koo Wamexu, dlaczego tego nie pilnuje polixcja a tam też różne dziwne manewry wykonują kierowcy. /Policjo łęczyńska obudź się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwolnić teo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polycja Łeczyńska jest tak nieudolna że wstyd na Polskę całą niedawno się brędzlowali że nowy komendant mo nowego powera i co patrolu pieszego to ja w ciągu trzech lat może ze 2 razy widziałem pod monopolami stale ci sami i co nic podobnie straż miejska dajcie ludziom broń i zlikwidujcie policję będę się czuł bezpieczniej niż z takimi zakałami w granatowych mundurkach 15 lat przebimbac a potem na emeryturkę pogratulować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teo jak nie było tak nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Przeraża mnie taka głupota i brak szacunku dla herbu miasta. Przecież to nasza wspólna tradycja'' GłUPOTA I BRAK SZACUNKU TO NAZWANIE JAKIMKOLWIEK IMIENIEM SYMBOLU MIASTA . Wiem , że raz była zamalowana tabliczka Teo(zamiast tego wpisano DZIK ), lecz szybko wrócono do pierwotnego stanu. Mam nadzieje , że ktoś odczepi tabliczkę z imieniem zamiast dewastować "dobrą robotę". Sprawcy wg mnie powinni zapłacić za koszt naprawy , zamiast targać ich po sądach itp. To na pewno zmusi ich do refleksji i zastanowieniem sie w obliczu podobnej sytuacji . Głupota kosztuje. TO NIE Teo uratował nas przed pożarem tylko DZIK - BEZIMIENNY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Teo nas zatopi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEo wrócił hip hip huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...