Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wesoła ekipa, co dwie głowy to nie jedna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to w Jaszczowie rowerzyści stoją na poboczach? Rzeczywistość wygląda tak, że stoją kumy na drodze i plotkują, nie usuną się nawet na centymetr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w weekend w Jaszczowie i poruszyłem temat w rozmowie z teściem pijanych kierowców którzy bezkarnie jeżdżą po tamtejszych drogach. Powinien gość pójść siedzieć, miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - nic się nie nauczył. Teraz powinni mu dowalić taki wyrok, żeby wyszedł z pierdla jako dziadek. Stop pijanym kierowcom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Od kiedy to w Jaszczowie rowerzyści stoją na poboczach? Rzeczywistość wygląda tak, że stoją kumy na drodze i plotkują, nie usuną się nawet na centymetr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stały NA POBOCZU. nie wierzysz- moze są jeszcze slady samochodu prawie metr od krawędzi szosy, ja je widziałam osobiście. kobieta walczy o zycie w szpitalu, a ty takie pier***y piszesz, obronca pijanych kierowcow sie znalazl!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...