Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest Łyncno czyli LLE ksiunc mówi że nie i koniec!Łyncno to stan umysłu i ducha.Zniewolonego ducha,strzeszcie sie ludzi z Łyncny bo to "miasto" na niby z wiejskimi mieszkańcami,wiejskimi urzednikami i wiejskim klubem piłkarskim Górnik Łyncno. Łyncno to wieś śpiewa i tańczy uwazajcie na auta z rej. LLE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LLE to wieśniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem katolickim bez względu na to, czy panu Siegiedzie się podoba, czy tez nie podoba ów niezaprzeczalny fakt. Nie jest koniecznym zawieranie ślubu w okresie postu! Należy uszanować uczucia osób wierzących chociażby dlatego, że to Oni stanowią większość w kraju nad Wisłą. Dokąd zaszlibyśmy biorąc przykład z innych tzw. krajów "demokratycznych"? Mamy tradycje, mamy władze samorządowe i państwowe i mamy wiarę naszych ojców. Nikt nie powinien czuć się uprawniony do zmuszania USC, aby postępowali wbrew własnym przekonaniom tym bardziej, że umożliwiają bez żadnych ograniczeń ślubów w innych terminach.    W Kościele porządni ludzie zawierają związki, a tam nie ma możliwości łamania prawa. Co to za ludzie chcący zmusić innego Polaka do złamania zasad wiary? Uważam, ze urzędnicy postąpili słusznie, a niezadowoleni mogą pojechać do innej miejscowości tam, gdzie Słowo Boże nie ma żadnego znaczenia dla wulgarnych urzędasów! Nam w Łęcznej jest dobrze bez innowierców czy tez ateistów starających się oczerniać miasto .. Miejmy nadzieje, że już po najbliższych wyborach cala Polska zacznie brać przykład właśnie z nas a nie libertyńskich odszczepieńców...
Wal sie na ryj katolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śluby cywilne w Łęcznej odbywają w post i poza postem więc cała ta dysuksja nie ma żadnego sensu. Co śluby cywilne mają do wiary? Paranoja. Siegieda z kolegami to oszust i tyle.
Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Bartol Siegieda opiera się na klasykach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wal sie na ryj katolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród , ciemnogród, zgadzam się z tą tezą. Mam nawet dowód na poparcie. Nie urzędu ale ludzi    mieszkających blisko lublina. Wiara w zabobony , jest tak głeboko zakorzeniona , że było dla mnie szokiem , gdy usłyszałem , że na wesele się nie idzie , gdy się ma nie chrzczone dziecko.  Czy ktoś zgadza się z tym twierdzeniem??????
Ewidentna bzdura!!!Ludziom już rozum odbiera,ale nie wszystkim. :DZdrowia życzę tym niechrzczonym dzieciom i jego rodzicom. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Bartol Siegieda opiera się na klasykach.
A co na to jego koledzy Pawlak i Fijałkowski? Rączki zacierają, że bartol dowala Łęcznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Oczywiście, a  nawet gej, tak jak Jezus do którego się modlisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...urzędnik państwowy ma prawo do własnych przekonań i nikt mu nie może narzucić niczego, co kolidowałoby z wyznawaną wiarą. nie jest się katolikiem, to trzeba wyjechać i dać uczciwym Polakom spokój oraz możliwość praktykowania wiary ojców! Kościół nie jest samotna wyspa na oceanie, ale żywym organizmem kształtującym postęp oraz moralność! Bez tych najważniejszych elementów człowiek skazuje się dobrowolnie na niebyt ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@waldemar czy może Łukasz Siegieda - dla kogo te gebelsowskie sztuczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bierzcie za mężów kawalerów z Łęcznej - wiem co mówię...
Wszystko lepsze niż rozwodnik , alimenciarz , 40 letni mieszkający z rodzicami . U nas we wsi taki jest miał żone uciekła , konkubin 6 też były złe i poszły , narzeczoną przed ślubem chciał pobić i wszystkie złe . Tylko on pokrzywdzone biedactwo 190 cm wagi 200 kg . Kawaler bez zobowiązań to skarb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska jest krajem katolickim bez względu na to, czy panu Siegiedzie się podoba, czy tez nie podoba ów niezaprzeczalny fakt. Nie jest koniecznym zawieranie ślubu w okresie postu! Należy uszanować uczucia osób wierzących chociażby dlatego, że to Oni stanowią większość w kraju nad Wisłą. Dokąd zaszlibyśmy biorąc przykład z innych tzw. krajów "demokratycznych"? Mamy tradycje, mamy władze samorządowe i państwowe i mamy wiarę naszych ojców. Nikt nie powinien czuć się uprawniony do zmuszania USC, aby postępowali wbrew własnym przekonaniom tym bardziej, że umożliwiają bez żadnych ograniczeń ślubów w innych terminach.    W Kościele porządni ludzie zawierają związki, a tam nie ma możliwości łamania prawa. Co to za ludzie chcący zmusić innego Polaka do złamania zasad wiary? Uważam, ze urzędnicy postąpili słusznie, a niezadowoleni mogą pojechać do innej miejscowości tam, gdzie Słowo Boże nie ma żadnego znaczenia dla wulgarnych urzędasów! Nam w Łęcznej jest dobrze bez innowierców czy tez ateistów starających się oczerniać miasto .. Miejmy nadzieje, że już po najbliższych wyborach cala Polska zacznie brać przykład właśnie z nas a nie libertyńskich odszczepieńców...
Katolickim ? to chyba u Ciebie. U mnie po ostatnim liczeniu proboszcz ogłosił że 22% jest wiernych, z tego 9% pobiera komunię. I region nie musi żyć z janosikowego, a z własnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łęcznej śluby cywilne udzielane są przez cały rok we wszystkie dni robocze. W dni wolne od pracy np. soboty czy święta terminy ślubów uzgadniane są z kierownikiem USC.   W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego - plac Kościuszki 28 lub telefonicznego pod numerem 81 7520492.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej mieszka kupa kato-oszołomów! Aż mi wstyd,że jestem mieszkanką lubelskiego. Poglądy żywcem ze średniowiecza.Może zacznijcie budować stosy,nawiedzeni umysłowo niepełnosprawni mieszkańcy ciemnogrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz urzędasy się wypierają bo nie ma dowodu na słowa wypowiedziane przez telefon. Gdyby sprawa nie została nagłośniona dalej byłby to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informujemy, że w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łęcznej śluby cywilne udzielane są przez cały rok we wszystkie dni robocze. W dni wolne od pracy np. soboty czy święta terminy ślubów uzgadniane są z kierownikiem USC. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu osobistego - plac Kościuszki 28 lub telefonicznego pod numerem 81 7520492.
To jest kłamstwo , wiem bo sama dowiadywałam się i owszem są udzielane cały rok ale tylko w soboty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba od dzisiaj udzielają we wszystkie dni roku. Kiedyś z mężem pytaliśmy i się nie dało. Kłamstwo goni kłamstwo w tym urzędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video jak się biją w sejmie ? ? :http://my.rs/8a2<-- tragedia :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
I bardzo dobrze zrobiliście nie możemy pozwolić żeby kato urzędnik narzucał wszystkim swe poglądy.Urzędnicy w Łęcznej macie służyć obywatelom żyjecie z naszych podatków!Zrozumiano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...