Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łęczna: Koniec z dziurami w centrum, rusza remont

Utworzony przez hehehe, 13 września 2011 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Ciekawie bedzie, zrobili dwa ronda, a nikt tam nie umie jezdzic po rondach w zeszlym tygodniu niewiele brakowalo zeby skasowali by mi samochod to teraz calkiem sie pogubia hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Poprzedni remont JP II miał się skończyć... Panie Puzio, cóż to za sformułowanie!? Nie macie sekretarzy redakcji??? Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzedni remont miał być wykonany w ciagu 5 miesięcy (lipiec - listopad, na całym odcinku od długości 1,2 km trzeba było wykonać kanalizacje deszczową o średnicy 0,8 - 1,2 m na głębokości do 7 m, przy zachowaniu przejezdności DK82. Inwestor zbyt optymistycznie określił czas na wykonanie - ale zdaje się przeważyły argumenty zgoła nietechniczne tj. "dostaliśmy kasę i trzeba ją wydać do końca roku". Obecny remont polega na usunięciu części zdegradowanej nawierzchni, ustawieniu nowych krawęzników + chodniki - praktycznie bez ingerencji wgłąb drogi. Takie roboty robi się w Lublinie w ciągu 2 miesięcy (wraz z opracowaniem projektu) np. Smorawińskiego, Kompozytorów Polskich ... Teraz czas na wykonanie remontu JP II w Łęcznej wynosi praktycznie 3 miesiące (0,5 km bez głębokich wykopów pod kanalizację). To niech ktoś mi wyjaśni, kto ustala terminy i jakimi względami się kieruje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Poprzedni remont miał być wykonany w ciagu 5 miesięcy (lipiec - listopad, na całym odcinku od długości 1,2 km trzeba było wykonać kanalizacje deszczową o średnicy 0,8 - 1,2 m na głębokości do 7 m, przy zachowaniu przejezdności DK82. Inwestor zbyt optymistycznie określił czas na wykonanie - ale zdaje się przeważyły argumenty zgoła nietechniczne tj. "dostaliśmy kasę i trzeba ją wydać do końca roku". Obecny remont polega na usunięciu części zdegradowanej nawierzchni, ustawieniu nowych krawęzników + chodniki - praktycznie bez ingerencji wgłąb drogi. Takie roboty robi się w Lublinie w ciągu 2 miesięcy (wraz z opracowaniem projektu) np. Smorawińskiego, Kompozytorów Polskich ... Teraz czas na wykonanie remontu JP II w Łęcznej wynosi praktycznie 3 miesiące (0,5 km bez głębokich wykopów pod kanalizację). To niech ktoś mi wyjaśni, kto ustala terminy i jakimi względami się kieruje?
GDDKIA O/LUBLIN UL. OGRODOWA coś tam coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO JAK NP.20 PAŹDZIERNIKA SPADNIE ŚNIEG??CO WTEDY PANIE NALEWAJKO,JAKĄ DATĘ PAN PODA, LISTOPAD 2012,CHA,CHA??!!A MOŻE 2013,BO TERAZ WSZYSTKIE INWESTYCJE O JAKICH CZYTAM W LUBLINIE, NA LUBELSZCZYŹNIE DZIWNYM TRAFEM KUMULUJĄ SIĘ W TYM ROKU,CHA,CHA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AWECO napisał:
A CO JAK NP.20 PAŹDZIERNIKA SPADNIE ŚNIEG??CO WTEDY PANIE NALEWAJKO,JAKĄ DATĘ PAN PODA, LISTOPAD 2012,CHA,CHA??!!A MOŻE 2013,BO TERAZ WSZYSTKIE INWESTYCJE O JAKICH CZYTAM W LUBLINIE, NA LUBELSZCZYŹNIE DZIWNYM TRAFEM KUMULUJĄ SIĘ W TYM ROKU,CHA,CHA!!
No i co panie z tym śniegiem na 20 pażdziernika-niech sobie pada ,a asfalt już będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, to już w niedzielę wybory. Ja już się zdecydowałem i zagłosuję na Zbigniewa Jurkowskiego z PO. Chcę glosować na Platformę, ale nie podchodzą mi liderzy. Ludzie solidni, z dorobkiem życiowym i doświadczeniem są na dalszych pozycjach. Pan Zbyszek Jurkowski ma 28 miejsce na liście, ale jest mocno rozpoznawalny i ma całkiem spore szanse. POzdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...