Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludwin. Kiermasz roślin i Polne Kryterium Kolarskie

Utworzony przez Gość, 20 września 2014 r. o 11:16 Powrót do artykułu
O!!!! Miła Pani się wkurzyła i zaraz przestanie być miła. Może coś leży jej na duszy to do Księdza HA HA 
  Przy dyskomforcie jaki dopadł Miłą Panią jedynym skutecznym rozwiązaniem jest ogólnodostępny STOPERAN. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  I to jest prośba, we właściwym miejscu. Bardzo grzecznie, kulturalnie, mile i sympatycznie proszę Miłą Panią o wydrukowanie zadanych tutaj pytań i przekazanie ich Bossowi nad Bossami. Tenże wyda dyspozycji dla Media Bossa, a on na uroczej stronie internetowej naszej gminy odpowie nam co się czepiają szczegółów. I bardzo o to prosimy i wolelibyśmy taką informację niźli ostrzeżenie o przymrozkach, bo one występują od dni kilku. Chyba, że realizowany jest wariant "białoruski" - wówczas drżyjmy narodzie.      
  Patrzcie Państwo ile ta zas......a demokracja jest warta. Pomimo tego, że lud może prosty, niedouczony aczkolwiek dociekliwy próbuje zadawać pytania, to nie rodzi to po drugiej stronie obowiązku przekazania oczekiwanych informacji. Chyba, że: 1. Pytania są zbyt skomplikowane. 2. Pytania są z kategorii pytań, których zadawać się nie powinno. 3. Strona pytana ma nas w dalekim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Patrzcie Państwo ile ta zas......a demokracja jest warta. Pomimo tego, że lud może prosty, niedouczony aczkolwiek dociekliwy próbuje zadawać pytania, to nie rodzi to po drugiej stronie obowiązku przekazania oczekiwanych informacji. Chyba, że: 1. Pytania są zbyt skomplikowane. 2. Pytania są z kategorii pytań, których zadawać się nie powinno. 3. Strona pytana ma nas w dalekim poważaniu.  
  Ponad 700 wejść na stronę i nikt nie zna odpowiedzi o co nam chodzi i czego się czepiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorzucę jeszcze jedno pytanie o finanse gminne, ich wąską część.  Mianowicie, koszty funkcjonowania urzędu/wynagrodzenia i pochodne w poszczególnych latach(na podstawie oficjalnych danych):   2010r  -  2 349 646,00 2011r  -  2 453 135,00 2012r  -  2 834 544,00 2013r  -  2 819 264,00 2014r  -  2 972 171,14 (Wielkość planowana, patrząc                                           po ilości nowych twarzy pewnie plan                                        trzeba będzie zwiększyć)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha..... dobre sobie. To Pani Dyrektor objęła stanowisko ot tak . No to ktoś powinien się temu przyjrzeć uważniej. Życzę by nie potłukła sobie pięknego tyłeczka jak będzie z tego stołka spadała......wow
  Ale klawo nawijacie, to i ja coś od siebie. Zauważyłem jeszcze jedną wisienkę na tym torcie. Oniemiałem. Młoda, zdolna, wykształcona. Normalnie fizjologom się nie śniło. Od tamtej pory chodzę i nucę przebój Czerwonych Gitar "Kwiaty we włosach..." 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale klawo nawijacie, to i ja coś od siebie. Zauważyłem jeszcze jedną wisienkę na tym torcie. Oniemiałem. Młoda, zdolna, wykształcona. Normalnie fizjologom się nie śniło. Od tamtej pory chodzę i nucę przebój Czerwonych Gitar "Kwiaty we włosach..."   
Ta Pani z kwiatem we włosach to chyba na śmieciach siedzi. Raczej jej kwalifikacje jak narazie stoją na przeszkodzie wspinania się po stołkach.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, jak udała się piątkowa integracja ze strażakami u księdza? Z tego co wiem chyba niektorzy strażcy zostali pominęci, inie zostali zaproszeni na tą imprezę . A przecież kiedyś kto by pomyślał balety w piątek w towarzystwie osoby duchownej.Mnie to jako osobie wierzącej jakoś się nie klei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani z kwiatem we włosach to chyba na śmieciach siedzi. Raczej jej kwalifikacje jak narazie stoją na przeszkodzie wspinania się po stołkach.......
SIEDZI ! DOBRZE PPOWIEDZIANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, jak udała się piątkowa integracja ze strażakami u księdza? Z tego co wiem chyba niektorzy strażcy zostali pominęci, inie zostali zaproszeni na tą imprezę . A przecież kiedyś kto by pomyślał balety w piątek w towarzystwie osoby duchownej.Mnie to jako osobie wierzącej jakoś się nie klei.
  Bo do takich spotkań potrzebni są strażacy spolegliwi. Ci z normalnym kręgosłupem moralnym oraz noszący miedzy nogami to co mężczyźni powinni nosić nie pasują do tej układanki. A tak na marginesie nie dziwcie się dzisiaj , że posunęli/przesunęli księdza Krzysztofa, bo był normalny i potrafił bez większych problemów oddzielić zboże od trawy. Oj płakali niektórzy, płakali, a dzisiaj, niech to szlag ..., to tak delikatnie powiedziane.         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani z kwiatem we włosach to chyba na śmieciach siedzi. Raczej jej kwalifikacje jak narazie stoją na przeszkodzie wspinania się po stołkach.......
  I tak oto na naszych oczach rodzi się nowy zawód - OPERATOR KSEROKOPIARKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  I tak oto na naszych oczach rodzi się nowy zawód - OPERATOR KSEROKOPIARKI.  
  Jest jeszcze lepiej. "Rozważna i romantyczna" wierzchem, na oklep, na kserokopiarce, po terenie gminy, od domu do domu z przesłaniem "abyśmy się wzajemnie miłowali".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sąsiednim forum toczy się dyskusja dotycząca funkcjonowania wirtualnych powiatów. Mam więc pytanie, jakie stanowisko w tej sprawie zajęła nasza władza?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dorzucę jeszcze, jak głosował na sesji powiatowej nasz radny. a zarazem członek zarządu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dorzucę jeszcze, jak głosował na sesji powiatowej nasz radny. a zarazem członek zarządu? 
  Na mieście mówią, że nasza "opatrzność" gminno powiatowa spanikowała i uciekła z obrad przed głosowaniem. Och nie, przepraszam zabolał go brzuszek i niedysponowany musiał udać się w ustronne miejsce. Jeżeli było inaczej może nam malkontentom odpowie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ostatnio odbył się nam kolejny Kiermasz. Kiermasz Książki w Piasecznie. I nic o Kiermaszu na naszej gminnej stronie ###### Żadnych wywiadów, żadnych zdjęć co byśmy się mogli sobie przyjrzeć. I jest to niesprawiedliwe, w Ludwinie po kiermaszu mieli zdjęcia, w Zezulinie po Pickniku też, a my co jesteśmy gorsi. Przecież tyle książek przeczytano: był Pan Tadeusz, Biała Dama i inne takie tam mniej znane. I świta czytała, dzieci słuchały bo nie mogły przecież czytać, a rodzice nie czytali bo wszystko zostało przeczytane wcześniej przez świtę. A można było przecież Kiermasz nagłośnić, Gminę rozsławić. Wygląda jednak na to, że dwóch takich co to księżycu i innych ciałach astralnych wiedzą wszystko dało ciała. Ten od fotografii artystycznej wysokich lotów i ten drugi od promowania promocji też.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba najbardziej się wszystkim podobało jak ten noszący brzemię zielonego sztandaru promował Trylogię. I można by rzec, że wyartykułowany w nowej odsłonie Pan Wołodyjowski zachwycił. Szczególnie ta część o hetmanie polnym, który wlewał w nas wiarę i nadzieję. "I poszli my naród polski za hetmanem na "Wiedeń", my na Wiedeń, a on hetman polny  na Brussel. I jeszcze należy przypomnieć czemu my poszlim za niem. No bo przecaż obiecywał, iż przez Wiedeń wiedzie szlak, którym miód z ukochanej Lubelszczyzny zawżdy będziem ekspediować do dalekich krajów. To miał być taki "miodny szlak" na wzór i podobieństwo tegoż bursztynowego. I zrobił z nas hetman polny duby smalone bo już za panowania rodu Piastów prowadziliśmy handel miodem, skórami i dziegciem."  Część słuchaczy mocno się zastanowiła tym nowym czytaniem i ciągle w duchu zadaje sobie pytanie jak wielce za panowania hetmanów polnych się nam nasz region rozwinął?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Państwo powiecie na to; P. Wójt kandyduje na Wójta z KWW oraz ze znakiem zielonej koniczynki. Pani Wójta z Partii Obywatelskiej "kochajmy się wszyscy" do sejmiku województwa. To jak tak sobie myślę, że w najbliższym czasie pojawi się nowa jakość. Małżeństwa przejdą do lamusa, a w USC lub przed ołtarzem będą zawierane koalicje .. Cholera drugiego członu nazwy zabrakło. pomóżcie.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w najbliższą niedzielę w Ludwinie kolejny Pic knik sportowo rodzinny, tym razem firmowany przez GLKS Ludwiniak. Będzie mnóstwo atrakcji tylko dziwi nas, że dopiero teraz zupełnie przypadkowo zostanie podsumowany sezon 2013/14 skoro my już dawno o nim zapomnieli.  I będą kiełbaski, bigos i inne miłe podniebieniu  gawiedźi smakołyki. Dla VIP-ów będą rzuty karne i tak się tylko zastanawiamy jakowąż oni niespodzianką zostaną obdarowani po odbyciu rzutów. Zastanawia nas także, że obiekt zostanie teraz poświęcony. To jak to jest, wcześniej chłopcy i dziewczęta grywali na obiekcie w pełni nie przygotowanym. Dopiero z okazji wizyty VIP-ów przyszło opamiętanie na okoliczność kontuzji lub przykrości która mogłaby ich dotknąć. Cieszymy się bardzo z tej troski o nasze ukochane elity, myślimy jednak że ta uroczysta czynność ochroni jedynie nóżki wybrańców. Martwimy się jednak także o tych ViP-ów których bolą brzuszki bo im jednak potrzebny jest inny rodzaj wsparcia.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że w tym ferworze pikników tego nie zorganizowano w grudniu , przy okazji może nasza młodzież miałaby kulig. No ale cóż czasu zabrakło a ze wszystkim trzeba zdążyć przed wyborami. Dzieci może pobiegają będzie im ciepło a dorośli co najwyżej rozgrzeją się czymś w rodzaju wody ognistej.Będzie wesoło.Bawcie się dobrze!!! Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsza jest dobra zabawa, a cała reszta to tak zupełnie przypadkowo. I my się wcale nie dziwimy. że o tej porze roku buduje się orlika obok sokoła, remontuje budynek szkoły pod koniec miesiąca października.  Przecież w wakacje wszyscy mieli wakacje z decydentami włącznie i wakacje w naszej Małej Ojczyźnie ...  w ogóle nie nadają się do remontów szkół. Niech dzieci uczą się patrząc jak się remontuje, jak na ich oczach powstaje tyle dobra, niech będą szczęśliwe że o nich nie zapomnieli. Cóż ten 16 następnego miesiąca może jeszcze zrodzić w umysłach. Obłęd jest bliski.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...