Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Monika Brodka i 190-konne traktory

Utworzony przez magdzia, 21 sierpnia 2008 r. o 22:59 Powrót do artykułu
BRODKA???????????? CZłOWIEKU, ONA SPIEWA PO SUPERMARKETCH OSTATNIO. NJ SIIE STAć WAS NA PORZąNY ZESPół????? NIWIńSKI, ZLITUJ SIę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki koszt tej transmisji realizowanej przez Krakowska agencje reklamowa ktora bedzie sama siebie promowala chyba bardziej niz powiatowe dozynki bo na ich stronach nawet slowa nie ma o tej imprezie i transmisji ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytajnik napisał:
A jaki koszt tej transmisji realizowanej przez Krakowska agencje reklamowa ktora bedzie sama siebie promowala chyba bardziej niz powiatowe dozynki bo na ich stronach nawet slowa nie ma o tej imprezie i transmisji ;p
Nie żartuj że powiat za transmisję płaci ?! Nie wierzę! I to bez występu gwiazdy, czyli teoretycznie bez czegoś co mogłoby przynieść stronie największą oglądalność?!! Mnie na przykład tylko koncert skłoniłby do obejrzenia transmisji w necie, a nie msza czy wianki dożynkowe albo śpiewaczki ludowe. Ta część programu jest przeznaczona dla zupełnie innych odbiorców, którzy w zdecydowanej mierze NIE SĄ internautami. Byłem pewien że transmisja jest darmowa, a tu takie klocki!!! Poza tym jeszcze jedna sprawa jeśli już mówimy do dodatkowych kosztach (ciekawe jakich, budżet jest jawny więc możne będzie na sesji powiatu zadać pytanie ). Takie wydarzenie jest po to, żeby wypromować strone, czyli mieć dużą liczbę odsłon. Po co? Żeby mieć potencjalnych reklamodawców, ale w dziedzinie komercyjnej a nie w administracji. Więc podwójnie oburzające jest to że za transmisję powiat komuś płaci!!! Jakie są tego wymierne korzyści dla mieszkańca? Nowe miejsca pracy? Większy dochód? Ja nie mam z tego nic jak i pewnie 95% mieszkańców powiatu! Poza tym są lokalne firmy które się zajmują takimi rzeczami, ale zakładam że Krakowska była tańsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem tam dzisiaj przejazdem i oczy ze zdumienia przecieralem bo tam gdzie maja sie dozynac komuna chyba wrocila albo ciagle tam siedzi gdzies za piecem bo asfalt nowy polozyli i krawezniki na bialo pomalowali. Zrobili to nie tu gdzie turysta jaki sie moze pojawic ale calkiem na zapleczu tak na ten jeden dzien. Trawa tam tez jakas taka nienatuaralnie zielona ale czy malowana czy naturalna to juz nie sprawdzalem. Zamiast Brodki Jaruzelskiego powinni sobie przywiesc albo jakiego innego Urbana bardziej by pasowali do tej calej hucpy bo jak inaczej nazwac polozenie nowego dywanika i malowanie kraweznikow tam gdzie Milejow sie konczy a nie zaczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magdzia napisał:
BRODKA???????????? CZłOWIEKU, ONA SPIEWA PO SUPERMARKETCH OSTATNIO. NJ SIIE STAć WAS NA PORZąNY ZESPół????? NIWIńSKI, ZLITUJ SIę
magdzia wal się w łęb durny i oglądaj sobie "Telewizje Sram"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam bardzo poważne pytanie do starosty! Kto płaci za mszę bo domyslam się ze klechy nie robią tego za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Melgiewnik napisał:
Bylem tam dzisiaj przejazdem i oczy ze zdumienia przecieralem bo tam gdzie maja sie dozynac komuna chyba wrocila albo ciagle tam siedzi gdzies za piecem bo asfalt nowy polozyli i krawezniki na bialo pomalowali. Zrobili to nie tu gdzie turysta jaki sie moze pojawic ale calkiem na zapleczu tak na ten jeden dzien. Trawa tam tez jakas taka nienatuaralnie zielona ale czy malowana czy naturalna to juz nie sprawdzalem. Zamiast Brodki Jaruzelskiego powinni sobie przywiesc albo jakiego innego Urbana bardziej by pasowali do tej calej hucpy bo jak inaczej nazwac polozenie nowego dywanika i malowanie kraweznikow tam gdzie Milejow sie konczy a nie zaczyna.
mełgiewniku drogi- ja i tak wole nowy dywanik i pomalowane krawężniki niż zdezelowany helikopter ustawiony na jednym z pięknych stawów w centrum Mełgwi hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalski napisał:
Mam bardzo poważne pytanie do starosty! Kto płaci za mszę bo domyslam się ze klechy nie robią tego za friko.
Każdemu za jego pracę należy się zapłata. Ksiądz - też człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mełgiewniku drogi- ja i tak wole nowy dywanik i pomalowane krawężniki niż zdezelowany helikopter ustawiony na jednym z pięknych stawów w centrum Mełgwi hehehe
A wolałbyś świętować na śmietniku? To święto to wyraz wdzięczności za pracę rolników i wg mnie szacunek dla nich wymaga godnej oprawy i warunków dla tego święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymadzior napisał:
magdzia wal się w łęb durny i oglądaj sobie "Telewizje Sram"
Brodka jedzie razem z Bajmem i innymi niezłymi zespołami na koncert do Londynu z inicjatywy radia (chyba ZET) - to chyba dobrze świadczy o jej muzyce. A koncert w Milejowie był udany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...