Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może czas się zastanowić nad wyborem nowego wójta. Obecny nie mieszka w Milejowie zatem problemy mieszkańców są mu obce i nawet powiedziałabym obojętne. Pan wójt miał swój czas, mógł się wykazać, ale czy zrobił to skutecznie?! Gazociągu brak, opłata za wodę to jakaś kpina po prostu, a drogi...... gdyby nie kolejne wybory to pewnie nie doczekalibyśmy się tych kilkuset metrów na szybko wylewanego asfaltu....ehhh panie Suryś - czas się rozstać z urzędem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wójt na ciepłą wodę nic nie pomoże. Kiedy jeszcze zakład istniał mój ojciec pracował na kotłowni i już wtedy koszt wyprodukowania 1 metra sześciennego wody wynosił tyle, ale gdy o tym wspominał to baby w Milejowie hałas robiły że im się należy za darmo!! Woda, ogrzewanie im się należy ma mieć okna w zimie otwarte a w mieszkaniu ma być ciepło. Potrafiły o 12 w nocy dzwonić na prywatny numer z pretensjami że jej za zimno w domu. Kiedy szła produkcja było to grzane "przy okazji" ale tak żeby specjalnie z tego kotła grzać to nie ma szans taniej, bo on po prostu nie jest do tego przystosowany!!! PS Pozdrowienia z Jaszczowa, u nas tego problemu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślę, ze ten, który w powiecie przez okres swojej kadencji nie zrobił nic dla powiatu i gminy poza długami zrobi więcej . Najłatwiej jest krytykować i pisać,ze obecny wójt nie mieszka na terenie gminy. Chciałbym wiedzieć co takiego zrobiono dla gminy w powiecie? Myślę, ze mieszkańcy tej gminy są mądrzy i dokonają właściwego wyboru i nie będzie to mieszkaniec Jaszczowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Tak myślę, ze ten, który w powiecie przez okres swojej kadencji nie zrobił nic dla powiatu i gminy poza długami zrobi więcej . Najłatwiej jest krytykować i pisać,ze obecny wójt nie mieszka na terenie gminy. Chciałbym wiedzieć co takiego zrobiono dla gminy w powiecie? Myślę, ze mieszkańcy tej gminy są mądrzy i dokonają właściwego wyboru i nie będzie to mieszkaniec Jaszczowa.
Ten co był w powiecie a teraz startuje na wójta ,to jak go wybierzecie będzie miał gorszy dojazd do lublina.Z Łęcznej było łatwiej i dlatego w czasie kadencji 99% czasu spędzał w Lublinie .Nie wybierajcie GO na wójta bo będziecie po załatwienie spraw jeżdzić do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Suryś najpierw niech się rozliczy z Urzędem Skarbowym za lewe dochody razem z żoną,bo w zeznaniu podatkowym nie ma zarejstrowanej działalności .Takie dochody jak by ktokolwiek z mieszkańców świadczył musiał by zarejstrować działalnośc i płacić podatki,a wójt nie stoi ponad prawem.Mam ogromną nadzieję,że następnej kadencji nie będzie dla takiego bufona.Ten człowiek zabardzo się zadomowił z całą sitwą.Jedna kadencja i do widzenia.Zapewne nie wiele osób wie jak pracuje jego żona(raczej nie pracuje ale pieniądze i etat ma)za nasze podatki.Nauczycielka miesiąc pracuje ,a dwa lata na wychowawczym i tak zleciało ponad 10 lat.Jeszcze jedna kwestia zobaczcie ile zarabia nasz wójt ,a o ile mniej w większych gminach inni wójtowie.Rozliczyć i do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podatnik napisał:
Pan Suryś najpierw niech się rozliczy z Urzędem Skarbowym za lewe dochody razem z żoną,bo w zeznaniu podatkowym nie ma zarejstrowanej działalności .Takie dochody jak by ktokolwiek z mieszkańców świadczył musiał by zarejstrować działalnośc i płacić podatki,a wójt nie stoi ponad prawem.Mam ogromną nadzieję,że następnej kadencji nie będzie dla takiego bufona.Ten człowiek zabardzo się zadomowił z całą sitwą.Jedna kadencja i do widzenia.Zapewne nie wiele osób wie jak pracuje jego żona(raczej nie pracuje ale pieniądze i etat ma)za nasze podatki.Nauczycielka miesiąc pracuje ,a dwa lata na wychowawczym i tak zleciało ponad 10 lat.Jeszcze jedna kwestia zobaczcie ile zarabia nasz wójt ,a o ile mniej w większych gminach inni wójtowie.Rozliczyć i do widzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILE OSÓB MA PROBLEM Z URZĘDEM SKARBOWYM A ILE NIC NIE ROBIĄC UMIE ŚWIETNIE ROZLICZAĆ INNYCH A SURYŚ BUFON ŚWIETNIE UMIE SIĘ ODNALEŹĆ I ZACHOWAĆ LEPIEJ NIŻ NIEJEDEN INTELIGENCIK MILEJOWSKI.JEŚLI CHODZI O ŻONĘ TO CHYBA CI SZKODA A MOŻE TWOJA MASZYNKA JUŻ NIENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma wójt do waszej ciepłej wody. Kotłownia jest po zakładzie więc nie przystosowana do celu takiego jaki ma teraz spełniać, są duże straty energii. A jakby był gaz i każdy by miał piecyk w mieszkaniu to by też było źle bo gaz drogi. A wielką płyte to sobie trzeba docieplić i płacić czynsze, a jak płacicie za sąsiadów no to cóż niech się wspólnota tym zajmie. Najlepiej mieszkać w bloku i tylko ma być ciepło bo mi się należy, ciekawe czy jak byście mieli te wspomniane już piecyki gazowe to też byście mieli pootwierane okna. Bo się nauczyli, że jak był zakład to było za pół darmo. Skończyły się dobre czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co kogo obchodzi co wójt robi po godzinach pracy?!! A może niech z urzędem rozliczą się ci któzy dorabiają za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie.. ja mieszka w domu jednorodzinnym w milejowie, w okresie zimowym idzie nam ponad 6 ton węgla na opalenie domu ( nie ejst ocieplony) jakoś nie płaczemy, a wy darmozjady nic nie płącicice (cały H**) za ta ciepłą wode czy ogrzewanie wiec scisnijcie i ku** ocieplcie sobie blok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony jak usłyszałem ile proponują za metr sześcienny ciepłej wody to już taniej prądem sobie zagrzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
Z drugiej strony jak usłyszałem ile proponują za metr sześcienny ciepłej wody
a konkretnie ile? fan www.leczna24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, wójt mało operatywny,brak postępu w rozwoju regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwila moment. Przy dzisiejszych szczelnych oknach PCV trzeba wietrzyć mieszkanie, bo grozi zawilgoceniem i pleśnią, wiec okna trzeba otwierać i nie ma w tym nic dziwnego, czy to zima czy to lato. Świeże powietrze musi dochodzić do mieszkania także dla zdrowia. A opłaty za ogrzewanie są przesadne, niektóre mieszkania są niewielkie, a czynsz ogromny, cena powinna być umiarkowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybuduj mieszkanie utrzymuj sam nie będziesz bredził,tylko dowiesz się ile kosztyje pieniędzy i wysiłku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...