Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe targowisko w Łęcznej otworzą jeszcze w tym roku

Utworzony przez lao10, 17 grudnia 2012 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Takie pieniądze za kawałek placu z latarniami i kawałkiem drenażu.... kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Unia daje trzeba brać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to informacja od "rzecznika" (mocno obniżone prawdopodobieństwo), a jak pamiętamy latem zapewniał też że dziurę w płocie targowiska załatają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich krytyków Pana Burmistrza: teraz widzicie jak dużo ten człowiek robi dla Łęcznej? Ciekawe co powiecie jak jeszcze na tym nowym targowisku Pan Burmistrz zrobi festiwal kapel, który jest znany w całej Polsce, bo z całego kraju przyjeżdżają zespoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo "LIZUSIE" nie chwal tak PANA BURMISTRZA i Pana Rzecznika, bo podpadniesz Bartolowi. I jak Wy się pogodzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartol jest niedobry bo krytykuje Pana Burmistrza a nie ma za co. On nie potrafi docenić zaangażowania, innowacyjności i pracowitości Pana Burmistrza i jego współpracowników. Ostatnio jak rozmawiałem z Panem Rzecznikiem, to się dowiedziałem, że on prawdopodobnie wie kim jest Bartol i że domyślał się od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E, GOŚĆ odwal się od Bernardo, to jedna z nielicznych osób wypowiadająca się pozytywnie na ty forum. Wszyscy tylko krytykują jakby rzeczywiście w tej naszej Łęcznej nic się nie działo. Kurde sami weźcie się do roboty i coś zaproponujcie. Dlaczego każde przedsięwzięcie z góry skazujecie na przegraną. Chcieliśmy nowego targowiska to się go doczekamy. Podziękujmy za to Burmistrzowi i urzędnikom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Bartol jest niedobry bo krytykuje Pana Burmistrza a nie ma za co. On nie potrafi docenić zaangażowania, innowacyjności i pracowitości Pana Burmistrza i jego współpracowników. Ostatnio jak rozmawiałem z Panem Rzecznikiem, to się dowiedziałem, że on prawdopodobnie wie kim jest Bartol i że domyślał się od dawna.
Ja też rozmawiałam z rzecznikiem i jakoś o tobie nie wspominał, dziwne. Coś kombinujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja też rozmawiałam z rzecznikiem i jakoś o tobie nie wspominał, dziwne. Coś kombinujesz.
Ja Pana Rzecznika znam bardzo dobrze od wielu lat. I Pana Burmistrza także. Może nie mówią tobie wszystkiego tak jak mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam chyba w lecie albo jesienią jak rozmawiałem z Panem Sebastianem Pawlakiem którego znam bardzo dobrze o przyszłości tej inwestycji, pytałem czy jest na to Twoja zgoda, odpowiedział wtedy " DLA DOBRA ŁĘCZNEJ NIECH BUDUJĄ" teraz widząc efekty jego decyzji jesteśmy Jemu wdzięczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że Pan Sebastian również tak samo mówił o drugim Orliku w Łęcznej, ale mi ten pomysł nie podobał się za bardzo, bo w pobliżu są mieszkalne bloki. Byłby wtedy niepotrzebny hałas. Jak się okazało tak samo myślał Pan Burmistrz i na szczęście boisko nie będzie zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem, że Pan Sebastian również tak samo mówił o drugim Orliku w Łęcznej, ale mi ten pomysł nie podobał się za bardzo, bo w pobliżu są mieszkalne bloki. Byłby wtedy niepotrzebny hałas. Jak się okazało tak samo myślał Pan Burmistrz i na szczęście boisko nie będzie zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sebastian Pawlak wiele dla Łęcznej zrobił i robi, ale sam wszystkiego nie zrobi pomóżmy temu wspaniałemu człowiekowi, wybitnemu społecznikowi , wzorcowi do naśladowania. Gdy z nim rozmawiałem to zwierzył mi się , że zaczyna mu sił brakować , ale jak to stwierdził "puki tchu w trzewiach ...". Przecudna postawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernarod-0 jesteś podróbką prawdziwego Bernarda. Masz się jak buty NIKE do MIKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sebastian oprócz niepotrzebnego umieszczania informacji z sesji, które czasami w złym świetle stawiają wybranych przez większość mieszkańców Radnych nie zrobił dużo. Dużo to zrobił Pan Burmistrz. Zrobił nowe targowisko, wybudował nową ulicę, buduje nowy rynek, patronuje wielu wydarzeniom kulturalnym oraz co najważniejsze dba o budżet miasta poprzez dobieranie odpowiedniej wysokości podatków i opłat.. Przy pomocy Pana Rzecznika zrobił tak, że Łęczna może być postrzegana jako wzór dla innych miast z Lubelszczyzny i Polski nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Bernarod-0 jesteś podróbką prawdziwego Bernarda. Masz się jak buty NIKE do MIKE
Szkoda że tak mnie oceniasz , wiem że moje poglądy i sympatia do Pana Sebastiana Pawlaka tobie się nie podobają , ale możesz okazać swoja sympatię na tym forum np. dla równie wybitnego człowieka jakim jest Pan Mariusz Fijałkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bernardo-o Jutro o 8 rano powiesz szefowi, że cię rozpracowaliśmy. NIe powinien krzyczeć, może nie głośno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernard~o napisał:
Szkoda że tak mnie oceniasz , wiem że moje poglądy i sympatia do Pana Sebastiana Pawlaka tobie się nie podobają , ale możesz okazać swoja sympatię na tym forum np. dla równie wybitnego człowieka jakim jest Pan Mariusz Fijałkowski
Zarówno Pan Sebastian jak i Pan Mariusz nie chcieli nowego targowiska takiego jak teraz jest, czyli zadbanego w miejscu do tego wyznaczonym i łatwo dostępnym dla wszystkich mieszkańców. Tylko Pan Burmistrz dba o interesy kupców, chociaż Łęczna ma większe tradycje jako miasto górnicze a nie targowe. Młodzi radni powinni o tym pamiętać i uczyć się doświadczenia i zachowań od Pana Burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gylo napisał:
bernardo-o Jutro o 8 rano powiesz szefowi, że cię rozpracowaliśmy. NIe powinien krzyczeć, może nie głośno.
no chyba że akurat będzie miał zajęte usta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bernardo napisał:
Zarówno Pan Sebastian jak i Pan Mariusz nie chcieli nowego targowiska takiego jak teraz jest, czyli zadbanego w miejscu do tego wyznaczonym i łatwo dostępnym dla wszystkich mieszkańców. Tylko Pan Burmistrz dba o interesy kupców, chociaż Łęczna ma większe tradycje jako miasto górnicze a nie targowe. Młodzi radni powinni o tym pamiętać i uczyć się doświadczenia i zachowań od Pana Burmistrza.
Nieprawdą jest niestety że Pan Sebastian Pawlak nie popierał budowy nowego targowiska , doskonale to wiem bo z nim często rozmawiam a w końcu w jego rodzinie jest długa tradycja kupiecka, a i Pan Mariusz Fijałkowski jak mi mówił często tam kupuje ziemniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...