Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

12 grudnia 2012 r.
18:42
Edytuj ten wpis

Nowe targowisko w Łęcznej otworzą jeszcze w tym roku

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 33 A A
Tak wyglądało poprzednie targowisko w Łęcznej (UM w Łęcznej)
Tak wyglądało poprzednie targowisko w Łęcznej (UM w Łęcznej)

Do końca przyszłego tygodnia zakończy się przebudowa miejskiego targowiska przy ul. Przemysłowej w Łęcznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ułożono już nawierzchnię, wykonano ogrodzenie i oświetlenie. Wybudowano także odwodnienia placu. – Zakończyły się prace wykończeniowe w budynku obsługi targowiska. Znajdują się w nim sanitariaty i zaplecze dla obsługi. Są już gotowe nowe stoły handlowe i kosze na śmieci – mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik Ratusza w Łęcznej.

Koszt przebudowy targowiska to ponad 1,15 mln zł. 75 proc. kosztów dołożyła Unia. – Reszta pieniędzy pochodzi z budżetu naszej gminy – dodaje Kuczyński.

Pierwszy targ na nowym obiekcie powinien odbyć się w sylwestrowy poniedziałek.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 r. o 18:22
Temat jest kontunuowany w wątku "[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/nowoczesne-targowisko-z-wygodnym-parkingiem-po-leczynsku-t70654/"]http://forum.dzienni...czynsku-t70654/[/url]"

Parafrazując klasyka " no i w piz*u otworzył"
Avatar
gość / 31 grudnia 2012 r. o 18:17
Miało być otwarcie w poniedziałek w panoramie nawet mówili o tym a tu nawet nikt bram nie otworzył
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 08:31
[quote name='Gość' timestamp='1355944198' post='711658']
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
[/quote]W małym nienawiści wiele,trzeba czymś zaistnieć.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 20:09
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
Avatar
Bernardo / 19 grudnia 2012 r. o 20:01
Wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podoba. Nawet dzisiaj z Panem Rzecznikiem rozmawiałem, że jest wyraźna i najlepsza ze wszystkich zrobionych. I pokazuje rozmach tej inwestycji.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 19:58
a co Ci się nie podoba w tej fotce?
Avatar
Bernardo / 19 grudnia 2012 r. o 19:51
Chcę zaznaczyć, że w ostatnim biuletynie jest zdjęcie jak się buduje i jak pięknie już wygląda nowe targowisko w zimie. Pan Burmistrz myślę, że sam mógł wybrać to zdjęcie do umieszczenia w biuletynie.
Avatar
cyklop / 19 grudnia 2012 r. o 08:40
[quote name='Kaliber200Volt' timestamp='1355773837' post='710734']
Ta scena poniżej jakby idealnie opisuje dojazd na nowe targowisko
[/quote]
w zasadzie bardzo dobry dojazd
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 21:55
[quote name='Bernard~o' timestamp='1355772962' post='710724']
Nieprawdą jest niestety że Pan Sebastian Pawlak nie popierał budowy nowego targowiska , doskonale to wiem bo z nim często rozmawiam a w końcu w jego rodzinie jest długa tradycja kupiecka, a i Pan Mariusz Fijałkowski jak mi mówił często tam kupuje ziemniaki
[/quote]

Tu wlaściwy cytat. Może widziałeś Pana rzecznika jak buraki kupował? A może z nim tam byłeś?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 21:53
[quote name='Bernard~o' timestamp='1355772084' post='710715']
Szkoda że tak mnie oceniasz , wiem że moje poglądy i sympatia do Pana Sebastiana Pawlaka tobie się nie podobają , ale możesz okazać swoja sympatię na tym forum np. dla równie wybitnego człowieka jakim jest Pan Mariusz Fijałkowski
[/quote]

A Pana rzecznika nie widziałeś jak buraki kupował?
Avatar
Gość / 31 grudnia 2012 r. o 18:22
Temat jest kontunuowany w wątku "[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/nowoczesne-targowisko-z-wygodnym-parkingiem-po-leczynsku-t70654/"]http://forum.dzienni...czynsku-t70654/[/url]"

Parafrazując klasyka " no i w piz*u otworzył"
Avatar
gość / 31 grudnia 2012 r. o 18:17
Miało być otwarcie w poniedziałek w panoramie nawet mówili o tym a tu nawet nikt bram nie otworzył
Avatar
Gość / 20 grudnia 2012 r. o 08:31
[quote name='Gość' timestamp='1355944198' post='711658']
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
[/quote]W małym nienawiści wiele,trzeba czymś zaistnieć.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 20:09
A to coś nowego, brak krytyki aż dziwne, bo jak od kilku dni zaglądam na to forum to tylko się tu słowa krytyki czyta. Współczuje łęczynianom że w takim mieście żyją, fajne miasteczko a taka nienawiść panuje i to głównie w gronie radnych
Avatar
Bernardo / 19 grudnia 2012 r. o 20:01
Wręcz przeciwnie. Bardzo mi się podoba. Nawet dzisiaj z Panem Rzecznikiem rozmawiałem, że jest wyraźna i najlepsza ze wszystkich zrobionych. I pokazuje rozmach tej inwestycji.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2012 r. o 19:58
a co Ci się nie podoba w tej fotce?
Avatar
Bernardo / 19 grudnia 2012 r. o 19:51
Chcę zaznaczyć, że w ostatnim biuletynie jest zdjęcie jak się buduje i jak pięknie już wygląda nowe targowisko w zimie. Pan Burmistrz myślę, że sam mógł wybrać to zdjęcie do umieszczenia w biuletynie.
Avatar
cyklop / 19 grudnia 2012 r. o 08:40
[quote name='Kaliber200Volt' timestamp='1355773837' post='710734']
Ta scena poniżej jakby idealnie opisuje dojazd na nowe targowisko
[/quote]
w zasadzie bardzo dobry dojazd
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 21:55
[quote name='Bernard~o' timestamp='1355772962' post='710724']
Nieprawdą jest niestety że Pan Sebastian Pawlak nie popierał budowy nowego targowiska , doskonale to wiem bo z nim często rozmawiam a w końcu w jego rodzinie jest długa tradycja kupiecka, a i Pan Mariusz Fijałkowski jak mi mówił często tam kupuje ziemniaki
[/quote]

Tu wlaściwy cytat. Może widziałeś Pana rzecznika jak buraki kupował? A może z nim tam byłeś?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 r. o 21:53
[quote name='Bernard~o' timestamp='1355772084' post='710715']
Szkoda że tak mnie oceniasz , wiem że moje poglądy i sympatia do Pana Sebastiana Pawlaka tobie się nie podobają , ale możesz okazać swoja sympatię na tym forum np. dla równie wybitnego człowieka jakim jest Pan Mariusz Fijałkowski
[/quote]

A Pana rzecznika nie widziałeś jak buraki kupował?
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda Lech Sprawka zostanie posłem? Podjął decyzję

Wojewoda lubelski zdecydował o swojej politycznej przyszłości. Otrzymał propozycję zostania posłem.

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Jacek Sasin otwiera dworzec PKP w Świdniku. Kosztował pięć milionów złotych. Nie ma tu żadnej kasy

Uroczyście otwarto nowy dworzec kolejowy w Świdniku zbudowany za 5 mln zł. Tyle kosztował obiekt z poczekalnią mającą osiem krzesełek, dwa wyświetlacze i toalety. Kasy biletowej nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Poseł PiS, Jerzy Bielecki rzucił mandat poselski. Kariera w państwowej spółce?

Jerzy Bielecki (Prawo i Sprawiedliwość) zrzekł się poselskiego mandatu. Formalnie jego miejsce w Sejmie powinien zająć wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Łukasz Giza (KS Cisowianka Drzewce): Walka o awans jeszcze się nie zakończyła

Rozmowa z Łukaszem Gizą, trenerem KS Cisowianka Drzewce

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Lublin. Szkolne boiska do gruntownej odnowy

Miasto szykuje się do przetargu na przebudowę obiektów sportowych obok Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 przy ul. Rzeckiego. Prace zostały już wpisane do miejskiego planu tegorocznych zamówień publicznych.

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Mundial 2022: Korea Południowa - Ghana 2:3. Czarne Gwiazdy z ważną wygraną

Reprezentacja Ghany po pasjonującym meczu pokonała 3:2 Koreę Południową, a jej bohaterem okazał się zdobywca dwóch goli Mohammed Kudus grający na co dzień w Ajaksie Amsterdam

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

8 tys. policjantów chce zrzucić mundury. Pozostali będą tyrać

Toczą się negocjacje w sprawie przyszłorocznych podwyżek w policji. Wielu z mundurowych chce odejść, bo bardziej im się opłaca zostać emerytami.

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

Kierowca BMW, który zabił w wypadku starszą panią aresztowany

36-latek z gminy Janowiec, który w sobotę pod wpływem alkoholu doprowadził tragicznego w skutkach wypadku, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Na miejscu zginęła mieszkanka Puław, a jej mąż trafił do szpitala.

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Mundial 2022: Kamerun – Serbia 3:3. Piłkarski rollercoaster

Wielkie emocje, sześć bramek i podział punktów. Reprezentacja Kamerunu przegrywała z Serbią 1:3, ale zdołała odrobić straty i spotkanie zakończyło się podziałem punktów

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Lublin. Pięć miesiecy bez pływania. Stary basen do remontu

Nie dłużej niż pięć miesięcy ma trwać remont krytej pływalni Strefa H2O, czyli starego basenu przy Al. Zygmuntowskich.

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Kim jest i ile zarabia programista Java?

Nie jest tajemnicą, że zarobki programistów specjalizujących się w wykorzystaniu w praktyce niezwykle popularnego języka Java należą do najwyższych w rodzimej branży IT. Praca ta wiąże się z dość dużą odpowiedzialnością oraz koniecznością nieprzerwanego stawiania czoła różnorakim wyzwaniom, jednakże jest ona nad wyraz opłacalna. Sprawdźmy więc z czym ona się wiąże!

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie
1 grudnia 2022, 17:00

Zamość. O Zamoyskich w kawiarni. I nie tylko o Janie

Nie tylko o Janie Zamoyskim, założycielu miasta, ale też innych członkach wybitnego rodu opowiadać będzie w czwartek (1 grudnia) historyk Jacek Feduszka. Na spotkanie z nim warto wybrać się tego dnia do Kawiarni Mazagran na Starym Mieście w Zamościu.

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Młodzi artyści namalują wspomnienia mieszkańców Puław

Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie namalują obrazy inspirowane prawdziwymi historiami opowiedzianymi im przez mieszkańców Puław. Podczas spotkania zaplanowanego na wtorek, każdy będzie mógł przyjść i podzielić się z artystami własnymi wspomnieniami związanymi z miastem.

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier AZS UMCS awansował do finału turnieju Lotto 3x3 Liga

Impreza odbywająca się w Cetniewie była bardzo ciekawym turniejem, na który stawiły się wszystkie zespoły występujące w rozgrywkach Energa Basket Ligi. W tym gronie były również lublinianki. Akademiczki wystąpiły w składzie: Aleksandra Kuczyńska, Olga Trzeciak, Anna Winkowska i Wiktoria Zając.

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim
zdjęcia
galeria

Z parkingów zaczęły znikać samochody. Wielka akcja CBŚP w Radzyniu Podlaskim

14 podejrzanych, a z nich 11 osób zostało aresztowanych. Tak wygląda bilans najnowszej akcji CBŚP, które namierzyło gang złodziei samochodów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!