Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stare Miasto w Łęcznej po przebudowie

Utworzony przez mada, 13 października 2013 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Kiedy remont wojewódzkiej 820-ki??? Jakosik tak w tym roku miał się rozpocząć, a tu qrna zima za pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kosiarski co pan powie na takie cuda? http://lle24.pl/polityka/grzybobranie-na-placu-kosciuszki-zdjecia/   Jeszcze jednego do końca nie zrobiliście, a chcecie się za następne brać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj, pierwszy raz odkąd mieszkam w Łęcznej, wybrałem się wieczorem na Stare Miasto. Było spoko - sporo ludzi, świetna atmosfera, fontanna kolorowa. Czytając ten wątek wydaje mi się, że niektórzy żyją w innej rzeczywistości i trzeba im współczuć. Nieudacznikom i malkontentom nikt nie dogodzi. Najgorsze, że usiłują zarazić tym innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj, pierwszy raz odkąd mieszkam w Łęcznej, wybrałem się wieczorem na Stare Miasto. Było spoko - sporo ludzi, świetna atmosfera, fontanna kolorowa. Czytając ten wątek wydaje mi się, że niektórzy żyją w innej rzeczywistości i trzeba im współczuć. Nieudacznikom i malkontentom nikt nie dogodzi. Najgorsze, że usiłują zarazić tym innych.
  Pewnie przechodziłeś koło tego budynku, o którym mowa w tekście powyżej. Czy te wytryski na placu opuściły Ci jakąś błonę na oczy, czy blask światełek oślepił Twój umysł i nie widziałeś "opieniek" na ścianie, w  dopiero wyremontowanym budynku. Dogodzić Tobie pewnie nikt by się nie odważył, bo roznosisz zarazę którą nazwę lizusostwo. Pójdź w dzień pod bar Staromiejski, spójrz w lewo, a ślepia Twe zobaczą prawdziwą historię wydanych pieniędzy na remont tego budynku. :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, jeżeli cokolwiek zrobiłbyś w życiu to  wiedziałbyś, że prawie zawsze coś wychodzi "nie tak" i nie można przez to totalnie krytykować wszystkiego co jest robione. Albo fachowcy nawalają, albo materiał z którego coś robisz okazuje się felerny. Od tego są gwarancje. Trzeba to egzekwować, a jak ktoś tego nie robi to go z tego rozliczyć. Od tego są radni albo instytucje kontrolujące najczęściej na trzy litery. Po co tak marudzić w necie i nie dawać ludziom cieszyć się z tego co jednak zostało zrobione. Jak tego nie widzisz to ty masz błony na oczach i jest mi ciebie bardzo żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden budynek wielkie mi co ,naprawią w ramach 36 miesięcznej gwarancji a ty ...................żyj dalej gderaj gnido dworska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, jeżeli cokolwiek zrobiłbyś w życiu to  wiedziałbyś, że prawie zawsze coś wychodzi "nie tak" i nie można przez to totalnie krytykować wszystkiego co jest robione. Albo fachowcy nawalają, albo materiał z którego coś robisz okazuje się felerny. Od tego są gwarancje. Trzeba to egzekwować, a jak ktoś tego nie robi to go z tego rozliczyć. Od tego są radni albo instytucje kontrolujące najczęściej na trzy litery. Po co tak marudzić w necie i nie dawać ludziom cieszyć się z tego co jednak zostało zrobione. Jak tego nie widzisz to ty masz błony na oczach i jest mi ciebie bardzo żal.
Radnym się wmawia, że wszystko jest ok. Inspektor nadzoru tego budynku też nic sobie z tego nie robi, a gdy radni chcieli zgłosić sprawię do NIKu to zrobiono wszystko, żeby tylko taki wniosek z Łęcznej nie wyszedł. Większość w radzie czuwa. Czego się więc bali? Jak chcesz ich rozliczać jeśli nie właśnie poprzez informowanie mieszkańców? Dziadostwo Pana Kosiarskiego trzeba pokazywać nawet po za Łęczną - niech ludzie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego są radni albo instytucje kontrolujące najczęściej na trzy litery. Po co tak marudzić w necie i nie dawać ludziom cieszyć się z tego co jednak zostało zrobione.
Kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd. Radni chcieli przekazać sprawę kamienicy do NIKu. Nie zgodziła się na to burmistrzowska kolalicja. Czegoś się bali?   I nie marudzenie tylko wymaganie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie marudzenie tylko wymaganie!
Zgadza się. Urzędowy tuman nigdy się nie nauczy, dla niego petent zawsze będzie narzekaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niego nie przychodzą petenci. Co mieliby od niego chcieć? Poprawy wizerunku czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 a gdy radni chcieli zgłosić sprawię do NIKu to zrobiono wszystko, żeby tylko taki wniosek z Łęcznej nie wyszedł. Większość w radzie czuwa. Czego się więc bali?
A co trzymali ich za ręce żeby przypadkiem nie wysłali nic do NIK-u ? Jakby mieli co to pewnie by wysłali sami. Chcieli żeby zrobiła to Rada Miejska jako  całość. Jeżeli większość uznała, że to bez sensu że to zagrywka polityczna to jasne, że nie chciała się pod tym podpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu dlaczego Pan męczy bartola,firdka k i proboszcza robiąc coś w Łęcznej,ja bym zaniechał czy Pan wie ile oni muszą wylać potu  aby coś sklecić na forum?.......litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy wyście ocipieli NIK wzywacie, bo grzyb wyszedł na budynku ? No to może jeszcze CBŚ i CBA, a najlepiej CIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że nie trzeba nikogo wzywać, żadnych służb, tylko kazać oddać kasę za nieudolne inspektorowanie i pogonić tą firmę do poprawek. Ale z tego na pewno nic nie będzie. Patrząc na takie rządy obecnej władzy, koszty poprawek tego budynku Miasto poniesie od nowa. Jeżeli to jest nie prawda, niech mnie Ktoś oświeci, że tak właśnie nie będzie. Panowie Obrońcy Burmistrza do boju, czy macie argumenty? A tamtemu Gościowi, co mu w życiu nić nie wychodzi  wyjaśnię, że CHŁOPEM nigdy nie byłem i nie będę - żeby być: To "TRZA" się było w oborze urodzić. Popatrz w swoje papiery, wróć do daty i miejsca urodzenia, a  wnioski. nasuną Ci się same. :blush:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie widać,że z cywilizacją nie masz{ nić} nic wspólnego,gdybyś więcej przebywał choćby w towarzystwie zwierząt twój intelekt znacznie by na tym zyskał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lle24.pl/polityka/sdp-pisze-w-sprawie-donosu-na-lle24-blog-to-nie-gazeta/   Ty lepiej zobacz jak można skompromitować siebie i urząd. W dodatku wszyscy za to płacimy.   Panie Kuczyński skończ Pan oszczędź miastu wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdek patrząc na Twoje wpisy wydaje się jakbyś od dziecka robił przy szambach. Staraj się o tym zapomnieć. Trochę optymizmu. Zobacz jak Łęczna zmieniła się przez ostatnie lata. Tylko ślepy tego nie widzi. Pewnie, że nie tylko burmistrz ma w tym zasługę bo także spółdzielnie i przedsiębiorcy (np.deptak). Rzygać się chce jak słyszę te utyskiwania ludzi, którzy w życiu nic nigdy nie zrobili tylko ciągle krytykowali. Są jak natrętne muchy. Krytyka jest wskazana i potrzebna, ale na pewno nie totalne krytykanctwo. Ja jestem dumny z tego miasta i cieszę zmianami jakie tu zachodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yaro daje przykład największym osiągnięciem jego było utrzymanie kota,naśladowców nie brakuje ,szef radia ..ryja przyn- ajmniej zbiera pieniądze niby na stocznie a buduje imperium są tacy w Łęcznej co próbują coś z siebie wykrzesać ,ale z wróbla rzadko wychodzi kanarek chyba że wpadnie do żółtej farby,potem niestety świergoli ale nie śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ferdek patrząc na Twoje wpisy wydaje się jakbyś od dziecka robił przy szambach. Staraj się o tym zapomnieć. Trochę optymizmu. Zobacz jak Łęczna zmieniła się przez ostatnie lata. Tylko ślepy tego nie widzi. Pewnie, że nie tylko burmistrz ma w tym zasługę bo także spółdzielnie i przedsiębiorcy (np.deptak). Rzygać się chce jak słyszę te utyskiwania ludzi, którzy w życiu nic nigdy nie zrobili tylko ciągle krytykowali. Są jak natrętne muchy. Krytyka jest wskazana i potrzebna, ale na pewno nie totalne krytykanctwo. Ja jestem dumny z tego miasta i cieszę zmianami jakie tu zachodzą.
Pięknie powiedziane panie Grzegorzu. Pan to umie napisać tak, żeby chwyciło za serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - GLOCAL!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:   http://fw.pl/gps   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...