Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy na urodziny dostaną nowy samochód

Utworzony przez Lamer, 7 maja 2008 r. o 11:47 Powrót do artykułu
Jak to strażacy szukają samochodu? Jeśli mnie pamięć nie myli, wydawanie publicznych pieniędzy powinno odbywać się zgodnie z przepisami, między innymi zgodnie z prawem zamówień publicznych. Powyżej 14 tys. euro musi być chyba ogłoszony przetarg nieograniczony. Już widać, że będzie robiony pod kogoś. Bardzo przejrzyście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukają, to znaczy że określą jaki typ będzie im najlepiej służył. O procedurę się nie martw. Strażacy wiedzą, że publiczne pieniądze wydaje się w przetargach. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM A NIE Z ZACIETRZEWIENIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale matołki...bedzie wszystko jawne..wy to tylko narzekac umiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma problemu mili Państwo, tak się składa, że jestem z branzy, zloze oferte i bardzo dokladnie przyjrze sie przetargowi. Bardzo, bardzo dokladnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lamer napisał:
Nie ma problemu mili Państwo, tak się składa, że jestem z branzy, zloze oferte i bardzo dokladnie przyjrze sie przetargowi. Bardzo, bardzo dokladnie.
przeglądaj sie w lustrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lamer napisał:
Nie ma problemu mili Państwo, tak się składa, że jestem z branzy, zloze oferte i bardzo dokladnie przyjrze sie przetargowi. Bardzo, bardzo dokladnie.
Z branży mówisz jesteś. Z wypowiedzi wynika że handlarz samochodami.(a może strażak z innej jednostki?) Ale dlaczego chcesz tak dokładnie przyglądać się temu przetargowi? Jakieś nieprzyjemne doświadczenia? Czy może ma tu zastosowanie zasada - każdy swoją miarką mierzy? A może Ty zwykły, pospolity malkontent jesteś? Gratuluje. I powodzenia w przetargu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pobijcie się czasem Jeden kity pociska, druga się broni nie wiedzieć czego, a racja jak zwykle pośrodku - pan Grzesiuk użył niefortunnego sformułowania lub został źle zacytowany. Niektóre zapisy wielu ustaw są chore - wśród nich jest Prawo zamówień publicznych. I już się nie bijcie i nie bójcie. Bez złośliwości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chlopcy grttuluje przyszłego prezentu I pozdrawiam wszystkich, Wiem , że długo czekaliście na taki samochopdzik zresztą sam bylem w waszym zastepie ale niestety musiałem wyjechac, zaluje tylko ze musialem sie z wami rozstać bo naprawde tworzylismy zgrana paczke... POZDRAWIAM... Jeśli bede mial jak to bede na uroczystym przekazaniu kluczyków... RAFAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje.bez nerw:) w koncu ze mnie spokojny gosc.pozdrawiam wszyskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marika napisał:
Z branży mówisz jesteś. Z wypowiedzi wynika że handlarz samochodami.(a może strażak z innej jednostki?) Ale dlaczego chcesz tak dokładnie przyglądać się temu przetargowi? Jakieś nieprzyjemne doświadczenia? Czy może ma tu zastosowanie zasada - każdy swoją miarką mierzy? A może Ty zwykły, pospolity malkontent jesteś? Gratuluje. I powodzenia w przetargu
Przyglądam się tej dyskusji i proponuję zapoznanie się z teorią efektu Krugera-Dunninga. Egotyzm nie jest zjawiskiem pozytywnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...