Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Prezydenta Wasilewskiego należy wysłać do Jawidza, a nie tor kartingowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto będzie chciał dojedzie na zawody i nie będzie przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi dziurawe, nie ma po czym jezdzic a oni tory wyscigowe chca budowac?! Skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mieszkania kupowali to byli ślepi i głusi. a zaraz po wprowadzeniu się do nowych bloków wszyscy doznali cudownego ozdrowienia i teraz im hałas przeszkadza. Lublin i lubelszczyzną bardzo szybko się nie rozwiną z takimi mieszkańcami, którym na każdym kroku coś przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz księża rządzą- obok toru buduje sie kościół no jak by miały się odbywać msze w niedziele a obok ryk silników na torze ..... he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siebie niech na to wysypisko wyniosa! bedzie trzeba to zrobi sie tor na fulmana pomeidzy blkami i nie beda cwoki jeczec ze za glosno ! bylo patrzec gdzie sie kupuje mieszkanie mohery !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno mogę mieszkańcom jawidza zagwarantować: pracy na torze motocrosowym nie znajdą, natamiast ogłuszający ryk silników całymi dniami mają jak w banku. Dokładnie tak jak było i nadal jest, na teoretycznie nieistniejącym torze pod Świdnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej to się burzą chamki z Fullmana i ogólnie z tego Słonecznego osiedla. Wcześniej nie wiedzieli że tam jest tor? Wiedzieli, tylko może cena była atrakcyjna... A teraz wielkie halo. Z tego co czytałem, to hałas tam nie przekracza żadnych norm. Po drugie tak jak ktoś wspomniał, obok powstaje kościół, więc jak dzwonnica może rywalizować z dźwiękiem silników? Zobaczycie buraczane łby, jak wam dzwon będzie nap******ał... Też będziecie żądać jego przeniesienia? Całe życie miałem widok z okna na tor i jakoś nikomu ze starego osiedla specjalnie to nie przeszkadzało, a gwarantuję, że odgłosy dochodziły takie same jak na słoneczne osiedle. W Jawidzu będzie to samo, może tor będzie oddalony, ale po polu to dźwięk się będzie niósł daleko Zamiast pakować kasę w przenosiny, nie tanie będzie porobić ekrany dźwiękochłonne od strony zabudowań a za resztę zrobić choćby rondo przy Makro, które już jest remontowane od wiosny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Xiąc Kiełbasa obiecał że dla każdej rodziny po trzy pary słuchawek-nauszników dla kazdego członka, żeby nieogłuchnąć od 3 wielkich symbolicznych DZWON ÓW po kilka ton każdy którę będą codzinnie czesto bić z 20metrowej dzwonnicy prosto w osiedle!!. Do użytkowników toru: tor nie kazdemu na Fulmana przeszkadza..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tym Lublinem się dzieje a co z kościołem który tam powstaje będzie wydawał więcej dzwięków niż jeżdżące tam samochody, ja osobiście wolał bym słuchać odgłosów silnika niż dzwonów :| Poza tym na tor w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej prawie każdy ma jakoś blisko a tak trzeba będzie zap.... gdzieś na jakieś pipidówy, wszystko co dobre i pożyteczne w tym Lublinie to zostanie zamknięte lub zlikwidowane. WLADZE LUBLINA TO JEDNA WIELKA ŻENADA!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE dla torów w Jawidzu Nie pozwolę na powstanie toru pod oknami mojego rodzinnego domu. Jako właścicielka działki przylegającej do terenów byłego wysypiska śmieci stanowczo mówię NIE. Tor według tych planów miał by powstać w bezpośrednim sąsiedztwie lasu (gdzie przebywają zwierzęta, które co noc podchodzą pod zabudowy- jak zareagują na hałas ??) z jednej strony i z drugiej zabudowań. Według planu ze zdjęcia tor kartingowy został by ulokowany na naszych działkach, które musieli by zakupić. Nie było by to 300 metrów od pierwszych domów jak to jest opisane w prasie a około 70 metrów. Nie pozwolimy by hałaśliwy problem z Zemborzyckiej został przeniesiony do nas. Dla torów w Jawidzu stanowcze NIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EB napisał:
NIE dla torów w Jawidzu Nie pozwolę na powstanie toru pod oknami mojego rodzinnego domu. Jako właścicielka działki przylegającej do terenów byłego wysypiska śmieci stanowczo mówię NIE. Tor według tych planów miał by powstać w bezpośrednim sąsiedztwie lasu (gdzie przebywają zwierzęta, które co noc podchodzą pod zabudowy- jak zareagują na hałas ??) z jednej strony i z drugiej zabudowań. Według planu ze zdjęcia tor kartingowy został by ulokowany na naszych działkach, które musieli by zakupić. Nie było by to 300 metrów od pierwszych domów jak to jest opisane w prasie a około 70 metrów. Nie pozwolimy by hałaśliwy problem z Zemborzyckiej został przeniesiony do nas. Dla torów w Jawidzu stanowcze NIE !!!
Wężykiem Jasiu wężykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EB napisał:
NIE dla torów w Jawidzu Nie pozwolę na powstanie toru pod oknami mojego rodzinnego domu. Jako właścicielka działki przylegającej do terenów byłego wysypiska śmieci stanowczo mówię NIE. Tor według tych planów miał by powstać w bezpośrednim sąsiedztwie lasu (gdzie przebywają zwierzęta, które co noc podchodzą pod zabudowy- jak zareagują na hałas ??) z jednej strony i z drugiej zabudowań. Według planu ze zdjęcia tor kartingowy został by ulokowany na naszych działkach, które musieli by zakupić. Nie było by to 300 metrów od pierwszych domów jak to jest opisane w prasie a około 70 metrów. Nie pozwolimy by hałaśliwy problem z Zemborzyckiej został przeniesiony do nas. Dla torów w Jawidzu stanowcze NIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...