Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak sprzedają taniej węgiel to wuj wam do tego, zniżcie i wy cenę, ja jako kupujący ku*** muszę brać kredyt aby mieć czym palić, bo żeście wywindowali cenę, że hej, niech wasze zony wezmą sie do roboty. Ja za prace dostaję najniższą krajową w tym pierdolonym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to że rząd chce zniszczyć górnictwo, Czy można to nazwać inaczej? Działalność na niekorzyść dobrze prosperujących przedsiębiorstw, może rozwalić cały rynek. Ani to Śląskowi nie pomoże, a szkodzi Bogdance. Czy nie ma na to paragrafu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie i cały zarządzie LW wspólnie z 4 związkami działającymi w naszej kopalni (a warto by się zastanowić czy nie pogadać w n/w sprawie a kopalnia Siltech, kopalnia Silesia czy KHW) organizujmy jak najszybciej wyjazd do Warszawy (manifestację) w tym roku już lekarze, górnicy ze śląska czy rolnicy organizowali pikiety i manifestacje i coś to dało. to że KW sprzedaje węgiel po niżej kosztów wydobycia my wiemy ale musi sie o tym dowiedzieć cała Polska i BRUKSELA. Pan Piechociński i reszta pseudo polityków próbuje to za wszelką cene zataić prze  Brukselą. Pan Prezes słusznie zarzuca prezesowi KW, że sprzedaje węgiel po cenach dampingu a pan Piechociński mówi ze to zły pomysł. Czyżby bał sie BRUKSELI. NIKT NAM NIE POMOŻE JAK SOBIE SAMI NIE POMOŻEMY - tak mowił w 1993 roku podczas strajków w KWK Bogdanka były prezes Stanisław S.  Te słowa jak najbardziej dzisiaj są aktualne. Na co czekamy panowie Zdzichu, Antoni, Marian. Krzysztof  ORGANIZUJCIE WSPÓLNIE Z ZARZĄDEM WYJAZD DO WARSZAWY  I TO JAK NAJSZYBCIEJ BO MOŻE BYĆ ZA CHWILĘ ZA PÓŹNO. Myślę że 500 -800 osób spokojnie by pojechało kwestia dobrej informacji i zachęty. DO BOJU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wypowiedzi w tym temacie szlak mnie trafia jak wypowiadają się idioci którzy nie mają pojęcia o pracy i sytuacji na Bogdance.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jechać  do Warszawy z rolnikami duda dopomoże i ten I-szy rolnik ulizany żelem  co sprzedaje ruski wegiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jechać  do Warszawy z rolnikami duda dopomoże i ten I-szy rolnik ulizany żelem  co sprzedaje ruski wegiel.
On się solidaryzuje z górnikami na śląsku, więc nie wiem czy poprze tych z Łęcznej, aczkolwiek jak mu zaproponujecie węgiel taniej niż ruscy to pewnie nie pogardzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak po 14000 tyś miesięcznie chcieli by zarabiać k u r w a. a ludzie za najniższą krajową muszą przezyć ja ich tam nie szkoduje.jeszcze im u pi er do li ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 po 36 latach pracy zarabiam 1380 zł o muszę żyć, a tu, proszę bardzo "święte ..." się odezwały, jak ślask sprzedaje węgiel po niższej cenie to bardzo dobrze, przynajmniej ja za te grosze kupię trochę aby nie zamarznąć w tym pier***onym kraju, doicie z nasz szaraków porządną kasę, nas nie stać na nic a wy żyjecie jak pączek w maśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna redakcjo dlaczego nie nagłośnicie jakie zarobki  są w KOPALNIANEJ SPÓŁCE RGB tam ludzie zarabiają od 1000 do 2000 za prace pod ziemią, chociaż ostatnio te 2 tys to mało kto widzi
  tyle zarabiam i żyję, nikt sie mną nie przejmuje,tylko, że żona pracuje bo myśmy zdechli z głodu, także wyślijcie te swoje lampucery do pracy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nikt nie powie szczerze i nie poruszy tematu na temat społek w kopalni...pracuje tam około 3,5 tys ludzi RGB, PRS, KOBUD,LINTER,DRYLING....JESZCZE MNIEJSZYCH SPOŁECZEK! taki pracownik zarabia od 1,500zł do 2,500zł bez sobot i niedzieli,  socjalnego, wczasow... deputatu,  barborki, 14- stki, dodatkowych premii....jeszce doczekamy sie czasow ze pracownik LW  bedzie zarabiał podobne wynagrodzenie....my jestemy naród wybrany zeby jebac za darmo jesli godnie zarabiac to tylko w Polsce jesli cos nie zmieni i nasze gornictwo zginie to przez 25 lat rozpieprzylismy cała nasza gospodarke narodowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi opamiętajcie się ! Kopalnie na Śląsku są dotowane z naszych podatków, pieniędzy które mogłyby iść na szpitale, szkoły, bezpieczeństwo. Jak może być dobrze skoro Śląsk jest na specjalnych zasadach. Oni mogą trwonić kasę na lewo i prawo , poczym rozpocząć strajk i ściągnąć haracz z całego społeczeństwa. To jest w porządku ? Skoro nie umieją się  gospodarować to dlaczego do nich dopłacają. Bogdanka sama się finansuje i nikt do niej nie dokłada (jak dorosły, odpowiedzialny człowiek). A Śląsk dla mnie to rozpuszczone bachory wiecznie na państwowym garnuszku.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RGB za luty dniówka wyszła 74zł.Ciekawie prawda?? nagłośnie to do gazet inaczej bedą gadać wtedy.Ludzi można zbuntować łatwo na kopalni czekamy tyllko na odpowiedni moment. Bajo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 po 36 latach pracy zarabiam 1380 zł o muszę żyć, a tu, proszę bardzo "święte ..." się odezwały, jak ślask sprzedaje węgiel po niższej cenie to bardzo dobrze, przynajmniej ja za te grosze kupię trochę aby nie zamarznąć w tym pier***onym kraju, doicie z nasz szaraków porządną kasę, nas nie stać na nic a wy żyjecie jak pączek w maśle
 
 po 36 latach pracy zarabiam 1380 zł o muszę żyć, a tu, proszę bardzo "święte ..." się odezwały, jak ślask sprzedaje węgiel po niższej cenie to bardzo dobrze, przynajmniej ja za te grosze kupię trochę aby nie zamarznąć w tym pier***onym kraju, doicie z nasz szaraków porządną kasę, nas nie stać na nic a wy żyjecie jak pączek w maśle
  taki stary a taki glupi.. slask sprzedaje polowe taniej bo roznice mu zwrocisz ty ze swoich podatkow(jak wolisz panstwo), taki to tani wegiel, jesli liczysz ze ty kupisz taniej to jestes na poziomie analfabety do bogdanki nie doplacales nic, ale teraz bedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 po 36 latach pracy zarabiam 1380 zł o muszę żyć, a tu, proszę bardzo "święte ..." się odezwały, jak ślask sprzedaje węgiel po niższej cenie to bardzo dobrze, przynajmniej ja za te grosze kupię trochę aby nie zamarznąć w tym pier***onym kraju, doicie z nasz szaraków porządną kasę, nas nie stać na nic a wy żyjecie jak pączek w maśle
 
 po 36 latach pracy zarabiam 1380 zł o muszę żyć, a tu, proszę bardzo "święte ..." się odezwały, jak ślask sprzedaje węgiel po niższej cenie to bardzo dobrze, przynajmniej ja za te grosze kupię trochę aby nie zamarznąć w tym pier***onym kraju, doicie z nasz szaraków porządną kasę, nas nie stać na nic a wy żyjecie jak pączek w maśle
  taki stary a taki glupi.. slask sprzedaje polowe taniej bo roznice mu zwrocisz ty ze swoich podatkow(jak wolisz panstwo), taki to tani wegiel, jesli liczysz ze ty kupisz taniej to jestes na poziomie analfabety do bogdanki nie doplacales nic, ale teraz bedziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze górnikom, rozwalić ich wszystkich, to przez nich teraz my nie górnicy cierpimy biedę, bezrobocie, pracujemy za jałmużnę, to im ok. 35 lat temu tj. za komuny źle, chcieli wolności to bardzo dobrze, wysłać górników na bezrobocie, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    taki stary a taki glupi.. slask sprzedaje polowe taniej bo roznice mu zwrocisz ty ze swoich podatkow(jak wolisz panstwo), taki to tani wegiel, jesli liczysz ze ty kupisz taniej to jestes na poziomie analfabety do bogdanki nie doplacales nic, ale teraz bedziesz  
  to własnie my analfabety winniśmy jechać do warszawy i strajkować, że węgiel jest za drogi, wtedy wam się dobierzemy do dupy i będziecie pracowali za najniższą krajową albo na bezrobocie tak jak inni, chcieliście wolnego kraju to czas najwyższy abyście go doznali    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedźcie po chleb do wałęsy, żeście go tak popierali to niech teraz sie wami zaopiekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo w łęczyńskich gazetach ukażą sie anonse zon górników "chcesz podlubac w mojej grubie ?" Wezmą sie panny do roboty. Leczna miasto seksu i biznesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość nie ma pojęcia o czym pisze. KW sprzedaje tanio węgiel co nie oznacza że taniej mają odbiorcy prywatni. Górnicy niech walczą o swoje. Zarobki porównując kopalnie na zachodzie i tak są niskie a przez spółki prywatne są też duże dysproporcje w tym i takie z rzędu 1500zł. Niektórzy chyba mają coś z głową i chcieliby za nic nie robienie mieć po 10tys. Takie pokolenie. Każdy pracuje na własny rachunek i po co takie gadanie na innych ? Ktoś napisał że inne firmy cierpią przez górnictwo a ile jest firm uzależnionych od kopalni zapomniał dodać. Cała Łęczna obecnie opiera się tylko i wyłącznie o kopalnie gdzie połowa żyje na kredycie a na Śląsku jest pewnie podobnie. Ogólnie w górnictwie i firmach z nim związanych zatrudnionych cała masa ludzi a Wy byście wszystkich pozwalniali i pozabierali wszystko. Typowe myślenie obecnego rządu i widzów tvn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze górnikom, rozwalić ich wszystkich, to przez nich teraz my nie górnicy cierpimy biedę, bezrobocie, pracujemy za jałmużnę, to im ok. 35 lat temu tj. za komuny źle, chcieli wolności to bardzo dobrze, wysłać górników na bezrobocie, 
  Naćpałeś się ? To tak jakbyś się spytał czego na kasie w Tesco nie mają tylko samo co górnicy. Macie dobrze wyprane mózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...