Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Impreza szkolna w tematyce znanego filmu odwołana. Niektórzy zwietrzyli diabła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 marca 2018 r. o 13:29 Powrót do artykułu
lubartow trudno nazwac nawet miastem...jedna glowna ulica i tyle...to bardziej stan umyslu.nawet w lublinie popularna opinia glosi ze "jak chcesz pojechac na za***,to jedź do lubartowa".o ludziach mieszkajacych w tej miejscowości mowi sie,ze latwo ich wytropic po sladach słomy wypadajacej z wypastowanych lakierek :-) hmmm..to jest zascianek polski b.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako instytucja ktora przez wiele lat palila ludzi na stosie, odprawia rytualy a cialem i krwia, wierzy w poczecie bez bzykania, kocha dzieci, wspopracowala z sialmi ciemnosci (czytaj nazi), itd itp, jestem za***ony ze ta sama instytucja zezawala nam jeszcze na krolewne sniezke, spiaca krolewne, myszke miki, syrenke itd itp. no jest tu jakis brak konsekwencji... uwazam ze wszyscy uczniowie szkoly w lubarotwie poinni w niedziele zlizywac smietane z ud prymasa..... to sie naucza.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje w zamian tydzien z partią! Pan Burmistrz będzie wniebowzięty 1. Konkurs plastyczny na najpiękniejszy portret Prezesa 2. Wspólne czytanie statutu partii 3. Konkurs na najlepsze hasło wyborcze 4. Nauka skromności , dobra , oszczędności na przykładzie ojca Rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto gdzie zamknęli właśnie jedną z dwóch księgarń ;-) taki pan bobek to pewnie od matury nie czytał książki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie są tak promowane nasze Polskie bestsellery -lektury szkolne. ....Polacy niestety nie potrafią promować tego co Polskie ale za zagraniczne potrafią w d....ę wleźć i duszę własną zaprzedać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest Harry Potter??? Książka pisana na zamówienie pod komercję, autorstwa jakiegoś beztalencia o wymowie: nie musisz pracować nad sobą, podejmować trudów, wystarczy, że poczarujesz i wszystko samo się zrobi. Na drugim biegunie mamy arcydzieło Władca Pierścieni, gdzie wielokrotnie poruszany jest temat walki autentycznego dobra z autentycznym złem, walki ze sobą i swoimi słabościami i tego jak bardzo to trudne i ile wymaga wysiłku. Piękne przykłady Aragorna czy też Faramira, którzy pokonali swoje pokusy, piękna szkoła hartu ducha i pokory. Powstało setki książek godnych, aby być w kanonie lektur oraz tego aby organizować im tygodnie w szkołach, ale na pewno nie jest to gniot harry potter. Wielu tu w komenarzach wykorzystało ten temat do powielania bzdur o mrokach średniowiecza, o jakiejś inegernencji Kościoła we wszystkie ich sprawy, ale to już ich problem. Nieszczęściem Polski jest to, że nasz katolicyzm jest powierzchowny, a katolicka myśl filozoficzna, gospodarcza np w oparciu o św Tomasza z Akwinu jest całkowicie nieobecna we wszystkich dziedzinach życia "katolickiego" kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu na "bohatera" paniom nauczycielkom. Proponuję kolejny tydzień poświęcić misiowi Puchatkowi i myszce Miki, no może jeszcze Smerfy i przystojny Gargamel!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wynik zidiocenia. W ten sposób za satanizm i kult diabła uznać można całą fantastykę nawet z Tolkiena (chyba tylko Narnia by się uchowała). No ale cóż, fanatyczni wyznawcy plugawych monoteizmów wpieprzają się swoimi buciorami wszędzie, także do neutralnej wyznaniowo szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sudół pan się moze zapozna z kanonem lektur i programem nauczania zanim pan takie duby smalone zaczniesz opowiadać. Domyśli sie pan albo i nie, ze książka jest popularna wsród młodzieży i jest dobrym pomysłem oraz zachętą do nauki angielskiego. Najnowsze opowiadania oraz dramat można przeczytać w oryginale kilka miesięcy wczesniej. Literatury polskiej oraz klasyki sporo jest w kanonie lektur i dzieciaki przerabiają to przez 12 lat. Pan jako nastolatek czytał zapewne tomistów lub co ciekawsze encykliki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla miasta,a rodzice to pewnie stadko wioskowych moherów z poglądami wprost z 12 wieku......nauczycielki uważajcie,bo jeszcze wam stos zafundują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać Opowieści z narnii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosłownie paru fanatyków religijnych trzyma za ryj całą szkołę z paroma setkami zwykłych zdrowych na umyśle ludzi. BRAWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% co do tej piątoklasistki! Tylko nauka i nauka! Żygać sie już chce! Wszysto nam odwołują! Jeszcze troche a nie będzie dyskotek! Jeszcze nan ferie niech odwołają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potter to ciota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żarty żartami ale z tym potterem jest coś nie halo. posłuchajcie tego księdza,na yt jest wiele innych opini na temat tych ksiażek i ich autorki. ludzi-rodzice -bądźcie zwyczajnie rozsądni i roztropni. czy żeby sprawdzić ostrość noża trzeba odcinać sobie palec? ***s://***youtube.com/watch?v=0bgvjlrczce ***s://***youtube.com/watch?v=am_7soot5xe w książkach o harrym są całe cytaty wzięte zz ksiag magii czy nawet satanistycznych. bądźcie ostrożni please....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=bndbppg5hpu rodzice -bądźcie swych dzieci ochroną. bądźcie czujni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Bober. a ja dziecko do tej szkoły posyłam. a pan taki słaby . bez kręgosłupa widać moralnego. przyłazi jakiś z ciemnogrodu a pan po tylu latach pracy tak się o stołek trzęsiesz. a moje dziecko gorsze jakieś? jakim prawem ja się pytam. i do tego tyle wyłożonej w to pracy nauczycieli. wstyd i hańba. kończ waść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie życzę nikomu spotkania się twarza w twarz z demonem a taki harry potter to otwarcie furtki,podobnie hallowen. Niby wszyscy tacy mądrzy i wyksztalceni ale nie dostrzegaja smiertelnego zagrożenia dychowego. Dla niedowiarkow polecam egzorcyzm na żywo. Tylko ostrzegam ze psychicznie nie dojdziecie do siebie przez najbliższe pół roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może zakazać też wszelkich jasełek i innych religijnych przedstawień - wszak diabła w nich łatwo spotkać, a i magii nie brakuje. Kościółkowi zginą od własnej broni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podo a się to nie czytaj pan. Ja też nie słucham Rydzykowego radia bo mi się nie podoba, i to nikomu nie przeszkadza  Można mieć różne poglądy i jakoś się godzić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...