Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto zleca i zamawia z określonym celem, płaci tylko za dobre wiadomości. Ponadto to referendum, a nie jakieś sterowane badanie opinii jest przewidziane prawem odwołaniem się do głosu obywateli. Poza tym ważne jest pytanie, które w przypadku referendum zatwierdza Rada, a w tym przypadku burmistrz. Ma to, czego chciał i czego oczekiwał. A miało być inaczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie tam nikt nie pytal, a jestem przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś do mnie i do nikogo z moich znajomych którzy byli przeciwko wybudowaniu sortowni w tym miejscu nikt nie dzwonił, a pan burmistrz zlecając badania dobrze wiedział kto jest przeciwko bo wcześniej były zbierane podpisy osób protestujących przeciw tej lokalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mnie tez nikt nie dzwonił. a jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i wszyscy moim znajomi (a jestem osobą młodą) popierają obie inicjatywy. Szoda,że nie kótrzy lokalni "politycy" próbują wstrzywać i tak nie liczne inwestycje, próbujące rozwijać Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
ja i wszyscy moim znajomi (a jestem osobą młodą) popierają obie inicjatywy. Szoda,że nie kótrzy lokalni "politycy" próbują wstrzywać i tak nie liczne inwestycje, próbujące rozwijać Lubartów
ładna mi inwestycja, przenieś się mieszka obok tej inwestycji, zobaczymy jaką minę będziesz miała.8C452D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ładna mi inwestycja, przenieś się mieszkać obok tej inwestycji, zobaczymy jaką minę będziesz miała minę.
T
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i moja rodzina popieramy jedno i drugie zamierzenie władz. Jublewska mąci ludziom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci ankieterzy dzwonili do ludzi mieszkających w pobliżu ulicy Gazowej? Wątpię, gdyż do mnie np nie dzwonili. Mieszkam przy ul.Lipowej i wyraziłabym jawny sprzeciw. Wszystko było z góry zamierzone i zaplanowane! Dlatego dzwoniono do osób mieszkających z daleka od ulicy Gazowej. Ja tez nie miałabym nic przeciwko temu gdyby sortownia miała być przy Łąkowej. Proszę bardzo, niech mądry pomysłodawca zamieszka sobie 5 metrów od sortowni. Na zdrowie!!!! Brzydzę się taką polityką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubartowianka napisał:
Jakoś do mnie i do nikogo z moich znajomych którzy byli przeciwko wybudowaniu sortowni w tym miejscu nikt nie dzwonił, a pan burmistrz zlecając badania dobrze wiedział kto jest przeciwko bo wcześniej były zbierane podpisy osób protestujących przeciw tej lokalizacji.
Oczywiście. Ja tez podpisałam protest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
ja i wszyscy moim znajomi (a jestem osobą młodą) popierają obie inicjatywy. Szoda,że nie kótrzy lokalni "politycy" próbują wstrzywać i tak nie liczne inwestycje, próbujące rozwijać Lubartów
A gdzie mieszkasz? Jesli mieszkasz z dala od wyznaczonego miejsca, to wiadomo, że masz to gdzieś, że ludzim z pobliża może to przeszkadzac. Jesteście egoistami i bezmózhgowcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam daleko od planowanej sortowni i też jestem przeciw. Uważam, że sortownia tam nie powstanie. To tylko hałas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/15...dki_na_odpadki/ obciążyc tych co chcieli sortowni, teraz niech płacą ..." Członkowie Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej będą płacić wyższe składki, które zainwestują w organizację gospodarki odpadami. Konkretnie chcą zebrać pieniądze m.in. na budowę sortowni i zakup pojemników...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że im tak dobrze wyszło skoro ankieterzy dzwonili w sprawie sortowni i targowiska do mieszkańców okolicznych gmin. Dzwoniono np. do mieszkańców jednej z miejscowości w gminie Lubartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dla wszystkich byłoby chyba żeby sortownia była poza miastem. A poza tym 600 osób to nie jet duża próba jak na takie miasto jak Lubartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ana napisał:
Najlepiej dla wszystkich byłoby chyba żeby sortownia była poza miastem. A poza tym 600 osób to nie jet duża próba jak na takie miasto jak Lubartów.
Najlepsza lokalizacja sortowni byłaby w Tarle. Przy CPN należy skręcić w prawo na Ostrów Lubelski i po kilkuset metrach wjazd w dużą drewnianą bramę po lewej stronie drogi. Tam jest miejsce jak znalazł. A i właściciel nie będzie się sprzeciwiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieramy! Dzięki takim inwenstycjom nasze miasto ma szansę na modernizację oraz na stanie się miastem przyjaznym dla mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek z Lubartowa napisał:
Popieramy! Dzięki takim inwenstycjom nasze miasto ma szansę na modernizację oraz na stanie się miastem przyjaznym dla mieszkańców.
Popieram, a lokalizacja jak znalazł znajduje się w Tarle. Skręcić na ostrów i po kilkuset metrach w lewo przez drewnianą bramę. Tam czeka uradowany właściciel na kolejną dostawę śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...