Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oszustwa akwizytorów policji nie interesują

Utworzony przez ~mimi~, 13 stycznia 2010 r. o 07:30 Powrót do artykułu
W Fajsławicach aktualnie chodzą i "rozdają" dekodery TV "w związku ze zmianą nadawania sygnału przez TVP . Przedstawiają się jako pracownicy telewizji . Dopiero po ostrej rozmowie okazuje się,że to dekodery "n"-ki z abonamentem na 2 lata . Oczywiście na pewno starsi ludzie nabiorą się,bo przecież za darmo... Rada dla wszystkich-jeśli ktoś chce wam dać coś za darmo to zrzućcie go ze schodów,ewentualnie poszczujcie psem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może wobec takiej sytuacji panie Wójtowicz pora aby schować kilku pańskich policjantów do śmietników z kamerami tym razem aby z ukrycia rozpoznali sprawę co? Skoro można było z kierowcami w ten sposób "zawalczyć" to można by tą metodę przetestować na pospolitych wyłudzaczach? Słucma pana opinii w tej sprawie szanowny rzeczniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można podpisać coś bez czytania, ludzie, opamiętajcie się i miejcie pretensje - największe do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYPIEPRZYĆ NIEUDACZNIKÓW Z POLICJI!!!!! TAK WYGLĄDA POLSKA, ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE SIĘ PANOSZĄ, NIEUKI I NIEUDACZNICY MAJĄ NAS BRONIĆ PRZED PRZESTĘPCAMI!!!!' WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste nie ma zgłoszenia przestępstwa naprotokół nie ma postępowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się dziwię, że ludzie łatwo dają się omamić i podpisują, sami nie wiedzą co ale wiem, że starsze osoby łatwo jest zbajerować. Kiedyś byłam na takim szkoleniu dla akwizytorów (parę lat temu jak akwizycja się rozkręcała) i powiem Wam, że to gorzej niż sekta! Dawniej za największych szuli uchodzili taksówkarze i kelnerzy a teraz akwizytorzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno tutaj winić policję - pojawił się kurier, który miał dostarczyć przesyłkę, to nie kurier zbierał podpisy i trudno go obwiniać za to, że ktoś poprzedniego dnia dał się oszukać (chyba, że udowodni mu się, że to wspólnik tych, którzy byli poprzedniego dnia). Natomiast policja powinna zainteresować się zastraszaniem adresatów, którzy odmówili odebrania przesyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Jak można podpisać coś bez czytania, ludzie, opamiętajcie się i miejcie pretensje - największe do siebie.
Starsi ludzie są - jak ja to mówię - "przedwojenni" (czyli uczciwi i wierzący w uczciwość innych); wtedy jak ktoś powiedział "podpisz, bo muszę mieć potwierdzeni, że byłem", to podpis oznaczał tylko potwierdzenie pobytu, a nie zamówienie jakiegoś towaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu czytałam o tym na http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/20...sujacych_umowy/ i tak się zastanawiałąm czy ktos w Lubartowie da się naabrać... i dali się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomasz napisał:
WYPIEPRZYĆ NIEUDACZNIKÓW Z POLICJI!!!!! TAK WYGLĄDA POLSKA, ZŁODZIEJE I NACIĄGACZE SIĘ PANOSZĄ, NIEUKI I NIEUDACZNICY MAJĄ NAS BRONIĆ PRZED PRZESTĘPCAMI!!!!' WSTYD
no niestety panowie i panie tylko takich mamy policjantów to nie wstyd tylko rzeczywistość i smutek naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo akwizytorzy to najwięksi nieudacznicy życiowi, co innej pracy nie potrafią znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Trudno tutaj winić policję - pojawił się kurier, który miał dostarczyć przesyłkę, to nie kurier zbierał podpisy i trudno go obwiniać za to, że ktoś poprzedniego dnia dał się oszukać (chyba, że udowodni mu się, że to wspólnik tych, którzy byli poprzedniego dnia). Natomiast policja powinna zainteresować się zastraszaniem adresatów, którzy odmówili odebrania przesyłki.
Częściowo popieram ten wpis, ale to Policja powinna poinformować poszkodowanych o ich prawach i obowiązkach i przyjąć zgłoszenie na protokół, a podczas przesłuchania dokładnie rozpytać osobę przesłuchiwaną i ocenić czy zajście jakie miało miejsce można zaliczyć do przestępstwa, ponieważ z każdej czynności Policja winna sporządzić dokument. Prawda jest taka, że Policja dbając o swoje statystyki nie przyjmuje zgłoszeń, ponieważ jak zaliczy się ten czyn do przestępstwa i postępowanie zostanie umorzone (np akwizytor będzie miał układy w Prokuraturze) to w statystykach wykrywalność przestępstw zmaleje, a do tego Policjant nie może dopuścić dbając o interesy Komendy Policji w której pracuje, natomiast interesy poszkodowanych Policja ma głęboko w d...e i tak jest w całej Polsce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja czy też prokuratura ściga przestępstwa związane z wpływami do budżetu państwa !!! Można to zaobserwować od dłuższego czasu, że sprawy zwykłych ludzi mają głęboko w d..... , bo co ich obchodzi zwykły obywatel. Dbają jak mogą o wpływy do budżetu, ukarać kierowcę za prędkość, pieszego bo w nieoznakowanym miejscu przez ulicę przeszedł, Czyli doją jak mogą by nierobom na wypłaty i premię kasa była!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale jakie tu jest przestępstwo? Czy ci, którzy się podpiswyali pod umowami są ubezwłasnowolnieni albo niepełnoletni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać chłopaki!W przeciwnym razie utoniecie w stercie "nieprawidłowo poinformowanych obywateli".Muszą sie nauczyć iż mamy kapitalizm- a on ma swoje prawa.Ochrona socjalistyczna przez państwo skończyła się 20 lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to policja i media bardzo często ostrzegają przed otwieraniem drzwi obcym, ale kto to słucha... W tym przypadku trudno mówić o przestępstwie, jest to czepianie sie policji. Niestety, głupota tych ludzi drogo kosztuje. Poza tym, jedna z tych kobiet twierdzi, że dla "świętego spokoju" kupiłaby ten materac. Jakoś jak na "oszukaną" łatwo się poddaje...
crx napisał:
Tak trzymać chłopaki!W przeciwnym razie utoniecie w stercie "nieprawidłowo poinformowanych obywateli".Muszą sie nauczyć iż mamy kapitalizm- a on ma swoje prawa.Ochrona socjalistyczna przez państwo skończyła się 20 lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić na zbity pysk! Nic nie podpisywać,nie wpuszczać do domu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobic z Polakmi ktorzy nie potrawia powiedziec prawdy ,w sadzie jak sklamierz grozi mu do 3lat wiezienia. Ludzie zaczynaja sie osukiwac ,klamac ,bic a pozniej zabijac.TO SA POCZATKI POCZATUJACEGO KAPITALIZMU.100 lat temu w Stanach bylo to samo.Ludzie tacy maja krotka kariere,ja nikomu nie wierze co kto mowi CZY MOWI PRAWDE CZY KLAMIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Tak trzymać chłopaki!W przeciwnym razie utoniecie w stercie "nieprawidłowo poinformowanych obywateli".Muszą sie nauczyć iż mamy kapitalizm- a on ma swoje prawa.Ochrona socjalistyczna przez państwo skończyła się 20 lat temu!
Ty pewnie jesteś policjantem, któremu przeszkadza osoba pokrzywdzona. Najlepiej byłoby aby do policji nie przychodzili poszkodowani i tak według Ciebie powinno być do emerytury. A jeżeli chodzi o kapitalizm na który się powołujesz to przypomnę Tobie, że pensje policjantów są wypłacane z kasy państwowej, którą kasę zasila każdy obywatel i policje jest jak d..a od srania aby ścigać sprawców przestępstw, informować rzetelnie obywateli o ich prawach. Na zdjęciu zamieszczonym w tym artykule widać, że dotyczy ten problem osobę starszą i fakt że wychowała się ona w socjalizmie, ale to nie upoważnia Ciebie do pisania takich bzdur jakie zamieściłeś w swoim wpisie. Jeżeli również mój wpis nie jest dla Ciebie zrozumiały to poproś kolegów może wspólnie zaczniecie logicznie myśleć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam te okoliczności. Ostatnio zjawili się w S.. Kiedy w mastęonym dniu powiedziałem innymu facetowi, ze rezygnuję z zakupus snowdyska za 129 zł, naliczył mi karę umowną w kwocie 283 zł . BYłem tak zdenerwowany, ze kupiłem te snowdysk, ale zapowiedziłem gosciowi,że na tym nie kończy sie sprawa. Zadzwoniłem do komisariatu w Nowym Sączzu i powiadomiłem ich o zaistniałej sytuacji. Odesłano mnie do komisariatu mego miejsca zamieszkania. Problem polega nie tylko na tym, ze zastraszają ludzi wymyślonymii i bezpodstawbyni karami, ale i na tym, ze firma korzysta z NIPu ,który należy do księgarni Alfabet w Nowym Saczu ulica Jagielońska 5. Przedstawicielka księgarni zaprzeczyła jakoby ją cokolwiek łączyło z firmą bionet. Czeka na decyzję mojego komisariatu Naka nie idzie wlas, Ostrzegam wszystkich przed zakupem czegokolwiekw w tej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...