Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobra reklama placówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takiej sytuacji chyba tylko kamikadze lub osoba bez wyobrazni zdecydowalaby sie na objecie stanowiska dyrektora przy takiej przewodniczacej rady rodzicow..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to są dwie wybitnie zdolne, oddane temu co robią, mające taki sam cel-dobro uczniów, swoich dzieci kobiety. Ich współpraca byłaby dobrodziejstwem dla lokalnej społeczności. Niestety w swojej pracy zawodowej zauważyłem, że na pewnym poziomie zarządzania kobiety mają problemy. Nie myślą strategicznie i trudno zawierają kompromisy. Być może jest to skutek stresu i poczucia zagrożenia z którym sobie nie radzą. To nie znaczy, że nie ma kobiet, doskonałych szefów i osób zarządzających dużymi zespołami ludzkimi. Jak najbardziej są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwieksze głąby to dzieci tzw. ustawionych rodziców .Mają wszystko co najmodniejsze (telefony,ciuchy itd) a w głowach pustka. A "pani" z prokuratury to chyba przekroczyla swoje kompetencje , jej przełożonym radze sie temu przyjrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nauczyciel nie podoba, to zawsze można poczytać książkę w domu i nauczyć się samodzielnie. Bez beczenia. Nauczyciel jest jak trener, może pomóc, wskazać kierunek, reszta należy do zawodnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropne jest to ze przychodzi jakaś tam "pani na stanowisku" z butami do szkoły z wieloletnim tradycjami i sukcesami, wie oczywiscue najlepiej jak prowadzić oświatę w gminie Kamionka. Wykorzystuje do tego swoje stanowisko i robi zadyme szargajac autorytet nauczycieli. Nabardziej obrzydliwa w wsiowych srodowiskach manipulacja ludźmi dla niby kierownia sie dobrem uczniów. Bo pani niby taka wyksztalcona i z miasta. Jeśli tyle kontroli nic nie wykazało to uważam, że dla dobra szkoły, uczniów i oczyszczenia atmosfery dziecko powinno być relegowane ze szkoły razem z matką pieniaczka. Rzecznik praw dziecka powinien to nakazac z urzędu. To skandal jedna osoba może zniszczyć taki dorobek szkoły nie mając elementarnej wiedzy o systemie nauczania. Zal mi jej dziecka, bo na pewno wstydzi się takiego rodzica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak pani prokurator jest bardzo mądra, u nas jest podobna - żona stomatologa, która ma za mało zajęć.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ocenić pracę prokuratorki, czy ludzie są zadowoleni, czy odpowiednio szybko działa, statystyki, osiągnięcia, itp. Łatwo jest oceniać innych i wymagać od innych, gorzej jeśli chodzi o siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Mi się praca niektórych prokuratorów i sędziów też nie podoba, ale mogę ich do najwięcej w cztery litery pocałować. Trochę też wstyd, że prokurator mówi o walce z "systemem" a sam należy do innego systemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już robi się chore, cierpią jak zwykle dzieci. Bzdurne pomysły dotyczace zbliżającej się choinki szkolnej- fontanny czekoladowe, pokazy laserowe, fotobutki, fotograf i koncert zespołu disko w polu:( porażka jakaś!! Czy nie ma pilniejszych potrzeb uczniów? Czy pani prokurator chce pokazac światu swoje zmiany?? A czy uczniowie nie powinni uczyć się pokory? W podstawówce takie cuda? Ktoś na głowę upadł chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie nadzwyczajne kasty się starły .... a jak z poziomem intelektualny w tych dzisiejszych KASTACH to Obywatele ale nie RP tylko Rzeczypospolitej zaczynają dostrzegać . Stalin z Żydami a wcześniej Hitler wytłukli nam inteligencję zastępując ją swoją i dzisiaj mamy tego skutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z labiryntami w polu kukurydzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiedzeni rodzice na stanowisku to najgorsze co może obecnie być w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie o same wyniki w Kamionce chodzi. Ale o to że dyrektor zamiata pod dywan wszystko co niewygodne. Chociażby sprawa ucznia który był dręczony (sytuacja w łazience). Chociażby to że na przerwach często nie ma nauczycieli, albo odwaracaja wzrok, o lekcje informatyki na których na kartce rysuje się monitor i możnaby wymieniać bez końca. Tekst napisany pod panią dyrektor. Na własne oczy widziałam jak kocha uczniów, kiedy drąc się, bo krzykiem tego nazwać nie można, wygoniła ucznia ze stołówki, jeszcze się zapytała czy ma wykupione obiady, powiedział że nie, to stwierdziła że nie ma prawa być na stołówce :/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało komentarzy bo usuwają negatywne... Mój usunęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roz***ić tych Skorumpowanych sędziów i prokuratorków z Boźej łaski. Banda nierobów i kombinatorów. Panie Zbyszku jesteśmy z Panem Musimy razem takich palantów i podobnych doRzeplińskiego i Źurka pogonić na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej pani z prokuratury w Lubartowie chcę przypomniec przysłowie że"NAJCIEMNIEJ JEST POD LATARNIĄ".NIECH ONA SMRODAMI W LUBARTOWSKIEJ PROKURATURZE SIĘ ZAJMIE a nie szuka dziury w całym w Kamionce.Na terenie gm Kamionka zadomowiła się w lasach sitwa sędziowsko-prokuratorsko-adwokacka i starają się wpływac na to co tam się dzieje.Może by im tak te ogródki przekopać???Może by tak ktoś sprawdził ,czy posesje są zgodne z planem zagospodarowania,czy czasem nie stoją na obszarze parku kozłowieckiego.???A może by tak wyjasniła związki lekarzy z prokratorami i sędziami? Może by tak sprawdziła ,kto jest prezesem sądu i za czyją sprawą?Oj ma co robić niekoniecznie w szkole w Kamionce? A przy okazji niech się przyjrzy posesjom naprzeciw szkoły i sprawdzi czyje to są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze co może być w szkole to nauczyciele nieroby. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym co się dzieję w tej szkole i ile spraw zostało zamiecionych pod dywan dowiedzieć się mozna z mediów a nie od nauczucieli, którzy udają że wszystko jest super.  A o sprawie przemocy seksualnej na wycieczce słyszeliście? Pewnie też nie, bo pozamiatane. Czekamy na dalsze rewelacje z tej szkoły.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w takich czasach, że dzieci bez internetu nie potrafią głupiego wypracowania napisać. Skończyłam tę szkoły i nie uważam, że nauczyciele nic nie robili. A to, że nam się nie chciało uczyć, to nie ich wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...