Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No właśnie te sreberka robią więcej zagrożenia w ruchu niż pożytku. Znając nasze prawo POlicjantom się upiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda to prawda. Policja ma zawsze rację nawet jak jej nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kręcą się tymi nieoznakowanymi jak smrody po gaciach, to się nadziali, szkoda tylko kierowcy VW, bo pewnie go udupią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie oceniał Belzebub Mefistofelesa. Wynik raczej wiadomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina ewidentna policjantów. Nie zachowali ostrożności....dziwne, że tak to dlugo trwa....ale skoro ich wina to się nie dziwię. Trzeba dobrze ustalić wersję wydarzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co gadają o jakimś postępowaniu - decyzja już dawno wydana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant też człowiek i może spowodować wypadek. Co do przyczyn wypadku to nienawidzę stwierdzenia " nie zachował szczególnej ostrożności". Wymuszenie pierwszeństwa jak się patrzy. Teraz skoro policjant też człowiek to żeby to po ludzku załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dzięki tej kolizji to właśnie TY drogi czytelniku nie dostałeś mandatu za nadmierną prędkość !!! Każde urządzenie, każda "maszynka", nawet ta do zarabiania pieniędzy musi w końcu się zepsuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pewnie się materiał z rejestratora skasował przez przypadek jak zawracali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu kompromitacja Policji i nie tylko tej z Lubartowa .Oni w ogóle nie znają zasady - że nikt nie może być sędzią we własnej sprawie !!! Prokuratura też się nie wykazała roztropnością ani elementarnym poszanowaniem prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie tak jakby wilka wpuścili do owczarni.................... zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad na forach internetowych tylu niedowartosciowanych baranow? GET A LIFE LITTLE BITCHES!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie bardzo rzeczowo i obiektywnie. Kto oskarży nieoznakowany radiowóz o wyprzedzanie na podwójnej ciągłej czy przekraczanie prędkości. Mnie przecież dotkneła pomroczność jasna przed przejazdem kolejowym, to z pewnością nie sreberko przejechało podwójną ciągłą, mi się coś na orzy rzuciło, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak rejestrowałem swój samochód w Wydz. Kom. UM w Lublinie, i napisałem kolor samochodu " srebrny", to pani z okienka powiedziała, że takiego koloru nie ma. Jest kolor szary, musiałem poprawić w dokumentach. Tu natomiast wszyscy używają "sreberko", dobrze że nie "UFO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zwane "sreberko" jeździ jak wariat na wściekłej kozie.Łapią kierowców za wszelką cenę.Aby dać pare punktów i trochę złociszy wyrwać od biednych obywateli..Pozdrowienia dla "cegiełki" z Kraśnika..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Ja jak rejestrowałem swój samochód w Wydz. Kom. UM w Lublinie, i napisałem kolor samochodu " srebrny", to pani z okienka powiedziała, że takiego koloru nie ma. Jest kolor szary, musiałem poprawić w dokumentach. Tu natomiast wszyscy używają "sreberko", dobrze że nie "UFO".
następnym razem wpisz "zielony" nikt tego nie sprawdza i nie ma obowązku aktualizacji takich danych ani takiej rubryki w dowodzie rejestracyjnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
romek napisał:
i pewnie się materiał z rejestratora skasował przez przypadek jak zawracali
POdobno wciągło im taśmę,i wszystko POszło w pizdu. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
To bedzie tak jakby wilka wpuścili do owczarni.................... zobaczycie i wspomnicie moje słowa.
To jest tak samo,jak oddać SPRAWĘ ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO sovietom,kiedy to wiinny i najbardziej zainteresowany sam będzie prowadził sprawę we własnym interesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomek napisał:
Co prawda to prawda. Policja ma zawsze rację nawet jak jej nie ma.
WSZYSCY CHLEJĄ RAZEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu mowa policjanci złamali przepisy i basta.Sprawa druga to czy policjant kierujący wektrą zaznaczę że jest to samochód cywilny do chwiliwłączenia sygnałów uprzywilejowania,miał prawo to auto prowadzić.Jeśli wcześniej złapał kilku kierowców np:5 na prędkosci o 50 wyższej niż dozwolona to kierowca sreberka miał lub powinien mieć na koncie 50 punktów karnych. chyba że konstytucja go niedotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...