Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ha ha ha - normalnie "Wały" nie Jagielońskie, tylko Kozłowieckie. $40 baniek, poszło...........hahahahaha. Medaliki z Częstochowy - zrobiły "Projekt" hahahahaha, dobre. Mam skojarzenie, od razu widzę obraz "Parku w Lubartowie" wycieli drzewa, przerobili sadzawke i kosmetyka....za duże bańki...... No nie ma jak kasa z przetargów, budżetówki, dają to trzeba brać i tak mi nic nie zrobią, a jak zrobią, to mój prawnik zminimalizuje co się da.... Ech szkoda tak pięknego Pałacu, mogło być duzo więcej zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież był tzw. inspektor nadzoru ze strony inwestora i to on na bieżąco nadzoruje każdy etap inwestycji. Okien bez certyfikatów nie powinno być nawet na budowie Ale z mojego doświadczenia wynika, że większość z nich jest skorumpowana i zazwyczaj nie ponoszą adekwatnych kar bo sprawy w sądach toczą się latami. Widać, że teraz wracamy do niechlubnych czasów korupcji i okradania spoleczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Jak tłumaczą muzealnicy, odwiedzający mają do dyspozycji pełną ofertę kozłowieckiej placówki. Obiekty które czekają na zakończenie sporu z wykonawcą i dokończenie inwestycji, to nowe atrakcje przygotowywane w przestrzeniach z których do tej pory turyści nie korzystali". Nieprawda. Wystarczy spojrzeć na bilet. Jest tam wymieniona teatralnia,którą kiedyś można było zwiedzić. Co roku były tam wystawy czasowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inspektor nadzoru to zwykle pic na wodę. Często w ogóle nie jest obecny na miejscu budowy/remontu, a tylko "kwituje" odbiór. Przymyka oko na różne przekręty, bo z czegoś żyć trzeba,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...