Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni jednoczą się przeciwko burmistrzowi

Utworzony przez ~gość~, 29 października 2008 o 19:48 Powrót do artykułu
fi***ka Piotr Ściseł Jan Kardasz Andrzej Tomasiak Jacek Lisek - Jublewska Bogumiła Tracz Jerzy Maciejewicz Zbigniew Walczak Jerzy Moskaluk Zbigniew Żyśko Józef Oto jest lista wszystkich buraków w Lubartowie. Niech mieszkańcy zapamiętają te nazwiska przy okazji następnych wyborów. Bo takich buraków to nie należy wybierać nie tylko do rady parafialnej ale przedewszystki do Rady Miejskiej, bo świadczy o wybitnym poziomie intelektualnym albo o słabym wzroku. Wyborcy w wyborach wybrali Burmistrza nie za ładne oczy ale konkretne dokonania, natomiast tacy domorośli quasi-politycy typu Tomasiak czy Maciejewicz nie mając pomysłu na poprawę swoich notowań w społeczeństwie podczepiają się pod różne burakowe stowarzyszenia.
0
To żenujące jak nisko w swych działaniach upadli ci radni. To jest klub byłych kandydatów na burmistrza, których boli wszystko co ktokolwiek powie dobrego o Zwolinskim. Oświadczenie ich to działanie polityczne pozbawione dobrego smaku świadczące tylko o nich samych. Ale czy można spodziewać się czegoś wiecej po PiS - owcach, postkomunistach, populistach i narodowcu? Taka grupa przy władzy to dopiero zagrożenie. Mieszkańcy Lubartowa widzą, jak zmienia się Lubartów. W tym jest nie tylko zasługa Zwolińskiego, ale i środowisk które go wspierają. Z tej całej awantury pozostaje niesmak.
0
Dobre uwagi, dodam że to klub frustratów politycznych. Kilku z nich w radzie od kilku kadencji a nic konkretnego do napisania w ulotkach nie mają na wybory, to trzeba dołożyć. Po najniższej linii oporu. żenada państwo radni, wstyd mi że mieszkam w takim mieście z taką watahą populistów. Oni się nazywają opozycją. Jak by koalicja była mądra to by ich na sesję nawet nie wpuściła. I tak nic do rozwoju miasta nie wnoszą. A czy Zwoliński coś robi czy nie ocenią wyborcy a nie takie darmozjady i frustraci. A ich rola to zacisnąć zęby i gratulacje złożyć.
0
Poniższe trzy posty to liczba prawie wszystkich zwolenników kompletnie skompromitowanego pana burmistrza. Ich oświadczenie jest rzetelne i prawdziwie oddające fakty o tym wielkim podobno samorządowcu. Wreszcie ktoś powiedział prawdę i przebił ten balon pychy. Brawo radni opozycyjni.
0
Witam! Popieram protest radnych bo Lubartów coraz bardziej kuleje.... nie tylko kulturalnie ale i gospodarczo.
0
To wstyd że mamy takich radnych. Gdzie kultura tych ludzi? Czy za to biorą diety? Pogonić tą bandę. Niech reprezentują wyborców a nie własne interesy. Wstyd dla całego miasta!
0
mieszkaniec napisał:
To wstyd że mamy takich radnych. Gdzie kultura tych ludzi? Czy za to biorą diety? Pogonić tą bandę. Niech reprezentują wyborców a nie własne interesy. Wstyd dla całego miasta!
Piszesz, ze prosciej jest radnym krytykowac burmistrza u wladzy niz mu schlebiac? Jezeli jest tak jak piszesz to Lubartow jest enkawa na mapie kraju bo jak Polska dluga i szroka rola radnych zazwyczaj konczy sie na wnioskowaniu o kolejne podwyzki dla burmistrzow i prezydentow.
0
Te mieszkaniec, wstyd to powinni odczuwać ci radni, którzy podnosząc w milczeniu dłoń przez 4 lata zatwierdzają każdą głupotę burmistrza. W koalicji są same marionetki. Brawo opozycja.
0
Warcholstwo. To PiS w całym kraju wprowadza takie sposoby politykowania. Wstyd to mało. Kommpromitacja mandatu radnego. Tytuł w Dzienniku kłamliwy! Ci radni od pierwszych chwil są zjednoczeni. Nie dostali stołków i teraz podgryzają. A Fe...
0
Brawo radni!!! Nareszcie ktoś napisał prawdę o działaniach burmistrza. Szkoda że tak późno. Może wkońcu zacznie dziac sie coś pozytywenego w tym mieście. Od teraz wypadałoby podawac z nazwiskami kto jak głosuje. niech ludzie oceniają.
0
ktoś napisał:
Warcholstwo. To PiS w całym kraju wprowadza takie sposoby politykowania. Wstyd to mało. Kommpromitacja mandatu radnego. Tytuł w Dzienniku kłamliwy! Ci radni od pierwszych chwil są zjednoczeni. Nie dostali stołków i teraz podgryzają. A Fe...
Ty za to ktosiu dostałeś promocyjny stołek, to musisz teraz ujadać na zamówienie. Żałosny typ.
0
To co piszą radni opozycji a zwłaszcza PISU w Lubartowie na temat Pana Zwolińskiego to jest stek bzdur.Nie jestem mieszkanką Lubartowa ale systematycznie bywam w Lubartowie od 1992 roku i stwierdzam iż przez ostatnie 10 lat w Lubartowie bardzo dużo się zmieniło.Wygląd Lubartowa w latach ostatnich absulutnie niczym nie przypomina tego co było w latach 1992-1998.To znaczy że wjeżdzając aktualnie do Lubartowa zauważa się czuwanie gospodarza.Jak wiele zostało zrobione to napewno sami mieszkańcy wiedzą i widzą.Tylko trzeba pozostawić wszelkie złośliwości.Jest prawdą od lat stwierdzoną że osoby które same nic nie potrafią zrobić dla siebie,dla sąsiada, dla społeczności osiedlowej czy też społeczności lokalnej zaczynają szukać dziury w całym i posuwają się do pomówień i różnych epitetów tylko po to aby zaitnieć i skrzywdzić kogoś w tym przypadku chodzi o konkretną osobę.Faktycznie podzielam te wszystkie wypowiedzi że politycy PISU w kraju i w środowiskach lokalnych nie potrafią nic dobrego zrobić dla swoich środowisk.Ale potrafią rozrabiać i krytykować innych.Tak było,tak jest i tak będzie że ci co nie mają predyspozycji do kierowania czym kolwiek i chorzy na stanowiska będą jączeniem zwracać na siebie uwagę.A co innego czyni ich wódz, a przecież ugrupowanie PISU pozbierało tych wszystkich nieudaczników pazernych na pieniądze.Przypomnę że posłowie PISU użyli kłamstw za 300 zł. diety poselskiej.Takie zachowanie świadczy o tych ludziach.To samo dzieje się w lokalnych samorządach.Chciała bym się dowiedzieć co te konkretne osoby z PISU i SLD w okresie tej kadencji konkretnego zrobiły dla Lubartowiaków? Dokładnie wymieńcie punkt po punkcie.Oczywiście nie uciekajcie się do trudności bo z tym spotyka się każdy mieszkaniec każdej miejscowości.Również z codziennymi trudnościami borykają się lubartowscy przedsiębiorcy, ale robią wszystko aby się nie poddać i funkcjonują.
0
TO ŻAŁOSNE - OBUDZILI SIĘ PO 10 LATACH I ZAPROTESTOWALI. A JAK GŁOSOWALIŚCIE PANOWIE RADNI - STOJĄC PRZY URNIE????????????????????????????//
0
lucek napisał:
...Nie jestem mieszkanką Lubartowa ...
Lucek, nie jesteś mieszkanką tylko najemnikiem albo pracownikiem burmistrza, który wykonuje swą krecią robotę za nędzne srebrniki. Brawo opozycja. Wreszcie ktoś powiedział prawdę.
0
nareszczie radni otworzyli oczy, i słusznie, tylko szkoda, ze tak późno, podejrzewam, że burmistrz nadeptał im na odcisk. A co do tego, czy wyborcy ocenią burmistrza, to już po pierwszej kadencji wiadac było, że burmistrz nic nie robi. Natomiast druga jego kadencja zamyka się brakiem LOK, brakiem przystanku, gdzie przecież mozna bylo negocjowac odkupienie placu, ale komu by się chcialo, a za darmo własciciel napewno by nie oddał. Do tego jeszcze dochodzi obskurny publiczny szalet czynny tylko do godz. 17, po godz. 17 osoby chcace skorzystac z szaletu moga załatwia swoje potrzeby pod drzewkami itp. przy tym uważając aby nie dorwała staraż miejska lub policja, no bo mandat. Chyba, ze urzad miast pozwoli sikac pod ich budynkiem, z tego względu, że jak nie umią zarządzac no to niech cierpia. takze brawo, medale należa się tym co nic nie robia. Dobry sposob odznaczania. Opieka społeczna za nic nie robienie płaci. Także w naszym kraju życie dla tych co nic nie robią. A co do Lucka. To weż chłopie przestań, ciekawie, gdzie ty widzisz zmieniony lubartów przez te 10 lat. Trochę rynku, fontanny i kostki połozono, bo pozostałe prywatne budynki to sami włascicielo sobie odnawiają. A to druga kadencja obecnego burmistrza. To kawał czasu było na wykazywanie się. Widzę, ze tu są wpisy "samych swoich" tzn. popierających władzę, no nie.
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ARTOW/210381473 ...." Gdzie jest przystanek? Z centrum Lubartowa zniknął przystanek autobusowy. Mieszkańcy teraz muszą na piechotę szukać autobusów gdzie indziej.".....
0
aż dziwne, dziennik wschodni opisał tą sytuację, ciekawie czy w innych mediach ukarze się też artykuł na ten temat, bo np. na stronie lubartowskiej tj. gówno nie ma, zobaczymy czy w gazecie "Lubartowiak" będzie, bo został poruszony drażliwy temat.
0
lucek napisał:
To co piszą radni opozycji a zwłaszcza PISU w Lubartowie na temat Pana Zwolińskiego to jest stek bzdur.Nie jestem mieszkanką Lubartowa ale systematycznie bywam w Lubartowie od 1992 roku i stwierdzam iż przez ostatnie 10 lat w Lubartowie bardzo dużo się zmieniło.Wygląd Lubartowa w latach ostatnich absulutnie niczym nie przypomina tego co było w latach 1992-1998.To znaczy że wjeżdzając aktualnie do Lubartowa zauważa się czuwanie gospodarza.Jak wiele zostało zrobione to napewno sami mieszkańcy wiedzą i widzą.Tylko trzeba pozostawić wszelkie złośliwości.Jest prawdą od lat stwierdzoną że osoby które same nic nie potrafią zrobić dla siebie,dla sąsiada, dla społeczności osiedlowej czy też społeczności lokalnej zaczynają szukać dziury w całym i posuwają się do pomówień i różnych epitetów tylko po to aby zaitnieć i skrzywdzić kogoś w tym przypadku chodzi o konkretną osobę.Faktycznie podzielam te wszystkie wypowiedzi że politycy PISU w kraju i w środowiskach lokalnych nie potrafią nic dobrego zrobić dla swoich środowisk.Ale potrafią rozrabiać i krytykować innych.Tak było,tak jest i tak będzie że ci co nie mają predyspozycji do kierowania czym kolwiek i chorzy na stanowiska będą jączeniem zwracać na siebie uwagę.A co innego czyni ich wódz, a przecież ugrupowanie PISU pozbierało tych wszystkich nieudaczników pazernych na pieniądze.Przypomnę że posłowie PISU użyli kłamstw za 300 zł. diety poselskiej.Takie zachowanie świadczy o tych ludziach.To samo dzieje się w lokalnych samorządach.Chciała bym się dowiedzieć co te konkretne osoby z PISU i SLD w okresie tej kadencji konkretnego zrobiły dla Lubartowiaków? Dokładnie wymieńcie punkt po punkcie.Oczywiście nie uciekajcie się do trudności bo z tym spotyka się każdy mieszkaniec każdej miejscowości.Również z codziennymi trudnościami borykają się lubartowscy przedsiębiorcy, ale robią wszystko aby się nie poddać i funkcjonują.
hahaha weź się człowieku opanuj ja nie wiem z której Ty strony do tego Lubartowa wjeżdzasz i gdzie tą poprawę zauważyłeś, jak od strony Warszawy to masz rację jedziesz chwilkę łądna obwodnicą ( oczywiście która nie jest zasługą burmistrza) po prawej stronie masz upadający CPN następnie LIDL ( pewnie ładne pieniądze dostał burmistrz za niego "pozwolenie itp." małe sklepiki upadają ) wjeżdzasz do centrum jest owszem fontana która tryska tak często jak burmistrz raz na rok, następnie zauważysz jeżeli byłeś w tym tygodniu że Twój wielki burmistrz robi kolejny interesik wydaje kolejne "pozwolenie" bedzię sobie stwiał pod ratuszem "centrum handlowe" a ludzie niech biegają pół kilometra w jedną pół w drugą na przystanek a co tam on ma służbowy samochód, trafileś właśnie w zabytkową część Lubartowa stare kamienice droga też za Gierka zrobiona i nie remontowana do tej pory, ale zaraz zauważysz kolejną inwestycję tej popierdółki Bierdonka number 1, nareszcie zaczyna się lepsza droga a tylko dlatego ze miał już za dużo pieniędzy i pomyślał sobie Tesco tyle mi dało zrobie kawałek asfaltu długo nią nie jechałeś i się Lubartów skończył na The End była Biedronka number 2 i 10 lat sukcesów wielkiej osobistości. A burmistrz ma takie swoje popychadła jak Pani radna Ewa Grabek i reszta tych udańców i interesy swoje robią tu coś zaczną budwać tu jakąś działeczkę rolną przerobią na budowlaną i co tacy to nie pożyją? POZDRAWIAM obserwator
0
Poniższe trzy posty to liczba prawie wszystkich zwolenników kompletnie skompromitowanego pana burmistrza. Ich oświadczenie jest rzetelne i prawdziwie oddające fakty o tym wielkim podobno samorządowcu. Wreszcie ktoś powiedział prawdę i przebił ten balon pychy. Brawo radni opozycyjni.
0
Jestem Lubartowianka od urodzenia i troche lat juz mam. Nie jestem czlowiekiem polityki, nie popieram konkretnej opcjii w miescie, ale ludzi dobrze pracujacych dla mojego miasta, "z glowa", nie zawistnych... Wstyd mi za radnych co pisza idiotyzmy o burmistrzu i jego nagrodzie. Wynika z tego ze "nie cierpia" tez swojego miasta; niech go opuszcza i wyprowadza sie do Krasnegostawu czy innych miast jak tak ich zdaniem jest tak super.... Te polemiki z lubartowskiej lokalnej prasie, ktora ci radni prowadza sa zalosne.....
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.