Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

29 października 2008 r.
19:04
Edytuj ten wpis

Radni jednoczą się przeciwko burmistrzowi

0 36 A A

10 lubartowskich radnych zaprotestowało przeciwko przyznaniu tzw. samorządowego Oskara Jerzemu Zwolińskiemu, burmistrzowi miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To zazdrość - uważa burmistrz.

Wyróżnienie za działalność na rzecz rozwoju społeczności lokalnej przyznało Zwolińskiemu Stowarzyszenie Samorządowców - Liga Krajowa. Kilka dni temu odebrał je w warszawskiej Galerii Porczyńskich. Informację o tym wydarzeniu umieszczono na stronie internetowej lubartowskiego Urzędu Miejskiego.

Sprzeciw wobec przyznaniu wyróżnienia zjednoczył całą lubartowską opozycję w radzie miejskiej. Pod oświadczeniem podważającym słuszność uhonorowania burmistrza podpisało się 10 radnych, m.in. z PiS i lewicy.

- Brak podstaw, żeby takie wyróżnienie przyznać - uważa radny Zbigniew Maciejewicz (lewica). - Inne lubelskie miasta, porównywalne z Lubartowem, rozwijają się o niebo lepiej. Choćby Krasnystaw.

W oświadczeniu opozycja zarzuca burmistrzowi, że po 10 latach jego rządów, miasto "nie posiada domu kultury, stadionu, dworca autobusowego”. Wytyka, że ignoruje mieszkańców i radnych z opozycji, promuje kolegów. Pyta, czy znajomy burmistrza, Krzysztof Szabliński, który jest we władzach Ligi Krajowej, nie otrzyma teraz od Zwolińskiego wyrazów wdzięczności za "Oskara”. W Lubartowie krąży bowiem pogłoska, że burmistrz szykuje go na wiceprezesa w miejscowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej.

- Nie brałem udziału w przyznawaniu wyróżnienia dla burmistrza - mówi Krzysztof Szabliński. - Decyduje o tym kapituła. Dowiedziałem się o tym dopiero po ogłoszeniu wyników.

Burmistrz Zwoliński oświadczenie opozycji uważa za przejaw zazdrości. - Pisanie, że przez 10 lat nic nie zrobiłem, to również policzek dla wyborców, którzy na mnie głosowali - uważa. Zaprzecza jednocześnie, by Szabliński miał dostać posadę wiceprezesa w PEC. - Nie było takiego pomysłu - mówi burmistrz. - Życzę mu jednak, żeby jak najszybciej znalazł pracę.

(DJ)

Oświadczenie radnych Rady Miasta Lubartów

Stowarzyszenie Samorządowców - Liga Krajowa, przyznała burmistrzowi Lubartowa Jerzemu Zwolińskiemu "samorządowego Oskara” za "działalność na rzecz rozwoju społeczności lokalnej”. O fakcie tym poinformowano lubelską i lubartowską prasę. Radość z tego wydarzenia jest tak wielka, jak nasze zdziwienie. Nie widzimy bowiem przesłanek do takiego wyróżnienia. Być może władze Ligi Krajowej, przyznając nagrodę nie wiedziały tego, o czym wie niemal każdy mieszkaniec miasta. Trzech burmistrzów w poprzedniej kadencji, "promowanie” kolegów, samodzielne dysponowanie majątkiem gminy, ograniczanie dostępu do informacji, ignorowanie mieszkańców i radnych nie będących w koalicji - to tylko niektóre "osiągnięcia”. Jeżeli uświadomimy sobie, że po 10 latach rządów burmistrza Zwolińskiego nasze miasto, chyba jako jedyne na Lubelszczyźnie, nie posiada domu kultury, stadionu, dworca autobusowego, a szkoły prawdziwych boisk - to należy zastanowić się nad motywami przyznania tej nagrody. Ciekawi nas uzasadnienie wniosku i decyzji o uhonorowaniu naszego burmistrza. Chcielibyśmy również wiedzieć, czy przyznanie p. Zwolińskiemu "samorządowego Oskara” ma coś wspólnego z faktem, że we władzach naczelnych Ligi Krajowej zasiada dobry kolega burmistrza - p. Krzysztof Szabliński? Zastanawia nas także, czy w najbliższym czasie p. Szabliński nie otrzyma wyrazów wdzięczności od burmistrza. Oczywiście w ramach "działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej”.

Fiutka Piotr
Ściseł Jan
Kardasz Andrzej
Tomasiak Jacek
Lisek - Jublewska Bogumiła
Tracz Jerzy
Maciejewicz Zbigniew
Walczak Jerzy
Moskaluk Zbigniew
Żyśko Józef

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 16:05
0
no to takie osoby co "trajluja" a później nie wykonuja swoich zadań winni by pociągani do odpowiedzialności za kłamstwo. Bo to są osoby zaufania publicznego, a nie jakiś pijaczyna, który bredzi od rzeczy i na którego nikt nie zwraca uwagi i nie wybiera go do rządzenia.
Avatar
C86C7D / 5 listopada 2008 o 09:06
0
Lubartowianie! Jak Wy bierzecie udzial w wyborach i kierujecie sie nie wlasnym rozumem, a wierzycie kto Wam co "natrajluje" , naobiecuje, to nie miejcie pretensji do Burmistrza, Starosty, Rzadu itd, tylko do siebie....
Avatar
gos / 4 listopada 2008 o 11:51
0
Gość napisał:
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.

Z tego co mi wiadomo oświadczenie trafiło tylko do mediów silnie związanych z opozycją, czyli jedynie do "Wspólnoty", która opublikowała je dwa dni przed sesją...
Avatar
cincin / 4 listopada 2008 o 09:53
0
"burmistrz szykuje go na wiceprezesa w miejscowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej."
nie wierzę. czyżby sam nie wierzył w swoją następną kadencję? trzymam kciuki aby tak było
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 22:50
0
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 20:47
0
do ~A2B53A~

jeżeli Lubartów będzie piękniał w takim tempie jak ostatnio przez te kilka ładnych lat, no to może faktycznie zabraknąć ci tego życia. A co do wyborców, no to oni kierowali się obietnicami kandydata, nie powiesz chyba, że wszyscy wyborcy znają wszystkich tych co startują. Przeczytali ulotki takiego kandydata i wybierali. A tu niestety, obietnice nie mają pokrycia i to jest chore, bo winno się takich co nie wykonują swoich obietnic pociągac do odpowiedzialności, w końcu "pchali" by się na stołki naprawdę ci co byliby w stanie coś robic.
do ~A2B53A~

jeżeli Lubartów będzie piękniał w takim tempie jak ostatnio przez te kilka ładnych lat, no to może faktycznie zabraknąć ci tego życia. A co do wyborców, no to oni kierowali się obietnicami kandydata, nie powiesz chyba, że wszyscy wyborcy znają wszystkich tych co startują. Przeczytali ulotki takiego kandydata i wybierali. A tu niestety, obietnice nie mają pokrycia i to jest chore, bo winno się takich co nie wykonują swoich obietnic pociągac do odpowiedzialności, w końcu "pchali" by się na stołki naprawdę ci ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 listopada 2008 o 17:25
0
goscio napisał:
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.


A mnie ciekawi kto wnioskował o nagrodę. Zawsze się podaje kto wnioskował, a tu cisza. Szabliński?


A mnie ciekawi kto wnioskował o nagrodę. Zawsze się podaje kto wnioskował, a tu cisza. Szabliński? rozwiń
Avatar
goscio / 3 listopada 2008 o 11:41
0
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podp... rozwiń
Avatar
A2B53A / 3 listopada 2008 o 11:25
0
Drodzy Lubartowianie z dziada pradziada (jak ja) prosze wziac sie do solidnej pracy, takze w sprawach samorzadowych, a nie tylko narzekacie i narzekacie. Pokazcie co Wy potraficie, napewno od razu Lubartow wypieknieje.... Moze mi lat wystarczy na zobaczenie wspanialego, bogatego i zadbanego Lubartowa, gzdzie nikt nie narzeka i jest szczesliwy... Mam juz swoje lata. Zycze Wam tego z calego serca. Pracujcie dla swojej Malej Ojczyzny, ale z mniejsza doza zawisci i zlosliwosci. Swoja droga, ciekawa jestem ile osob narzekajacych chodzi na wybory i wybiera takich ludzi, na ktorych nie narzeka.....
Avatar
Gość / 2 listopada 2008 o 19:48
0
[url="http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14415/co_dalej_z_placem_pilsudskiego/"]http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/[/url]

...."Decyzja o przyszłości placu jeszcze nie zapadła. Wszystko wskazuje jednak na to, że teren zostanie sprzedany".......

sprzedany..... sprzedany........ tak jest niech urząd miasta sprzeda wszystko co ma. Przystanku z prawdziwego zdarzenia już nie mamy, no bo brak placu. Brawo.... Co jeszcze zostalo do sprzedania. A szalet czyj, urzedu miasta, no to sprzedac, po co. Niech chcący korzysta z niego zakładaja sobie pampersy.
[url="http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14415/co_dalej_z_placem_pilsudskiego/"]http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/[/url]

...."Decyzja o przyszłości placu jeszcze nie zapadła. Wszystko wskazuje jednak na to, że teren zostanie sprzedany".......

sprzedany..... sprzedany........ tak jest niech urząd miasta sprzeda wszystko co ma. Przystanku z prawdziwego zdarzenia już nie mamy, no bo brak placu. Brawo.... Co jeszcze zostalo do sprzedania. A szalet czyj, urzedu miasta, no to sprze... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2008 o 16:05
0
no to takie osoby co "trajluja" a później nie wykonuja swoich zadań winni by pociągani do odpowiedzialności za kłamstwo. Bo to są osoby zaufania publicznego, a nie jakiś pijaczyna, który bredzi od rzeczy i na którego nikt nie zwraca uwagi i nie wybiera go do rządzenia.
Avatar
C86C7D / 5 listopada 2008 o 09:06
0
Lubartowianie! Jak Wy bierzecie udzial w wyborach i kierujecie sie nie wlasnym rozumem, a wierzycie kto Wam co "natrajluje" , naobiecuje, to nie miejcie pretensji do Burmistrza, Starosty, Rzadu itd, tylko do siebie....
Avatar
gos / 4 listopada 2008 o 11:51
0
Gość napisał:
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.

Z tego co mi wiadomo oświadczenie trafiło tylko do mediów silnie związanych z opozycją, czyli jedynie do "Wspólnoty", która opublikowała je dwa dni przed sesją...
Avatar
cincin / 4 listopada 2008 o 09:53
0
"burmistrz szykuje go na wiceprezesa w miejscowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej."
nie wierzę. czyżby sam nie wierzył w swoją następną kadencję? trzymam kciuki aby tak było
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 22:50
0
a na stronie "Lubartowiak24" dalej nie ma tego artykułu. Ciekawie jakie władze mają nadzór nad tą stroną.
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 20:47
0
do ~A2B53A~

jeżeli Lubartów będzie piękniał w takim tempie jak ostatnio przez te kilka ładnych lat, no to może faktycznie zabraknąć ci tego życia. A co do wyborców, no to oni kierowali się obietnicami kandydata, nie powiesz chyba, że wszyscy wyborcy znają wszystkich tych co startują. Przeczytali ulotki takiego kandydata i wybierali. A tu niestety, obietnice nie mają pokrycia i to jest chore, bo winno się takich co nie wykonują swoich obietnic pociągac do odpowiedzialności, w końcu "pchali" by się na stołki naprawdę ci co byliby w stanie coś robic.
do ~A2B53A~

jeżeli Lubartów będzie piękniał w takim tempie jak ostatnio przez te kilka ładnych lat, no to może faktycznie zabraknąć ci tego życia. A co do wyborców, no to oni kierowali się obietnicami kandydata, nie powiesz chyba, że wszyscy wyborcy znają wszystkich tych co startują. Przeczytali ulotki takiego kandydata i wybierali. A tu niestety, obietnice nie mają pokrycia i to jest chore, bo winno się takich co nie wykonują swoich obietnic pociągac do odpowiedzialności, w końcu "pchali" by się na stołki naprawdę ci ... rozwiń
Avatar
~gość~ / 3 listopada 2008 o 17:25
0
goscio napisał:
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.


A mnie ciekawi kto wnioskował o nagrodę. Zawsze się podaje kto wnioskował, a tu cisza. Szabliński?


A mnie ciekawi kto wnioskował o nagrodę. Zawsze się podaje kto wnioskował, a tu cisza. Szabliński? rozwiń
Avatar
goscio / 3 listopada 2008 o 11:41
0
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podpisł się Jerzy Tracz. Przecież tak go zgnoił Tomasiak w ulotce spółdzielni mieszkaniowej... po prostu żałosne.
Zwoliński dostał koparkę do piaskownicy, a dziesięciu mu ją wyrywa ... po prostu żałosne

Ach ci radni... Ciekawy jetem z którego to radnych inicjatywy powstał ten protest? Byłych kandydatów na stołek burmistrza? Maciejewicza?, Tomasiaka?, Jublefskiej?, Moskaluka?. Prawdziwy loklany patriota powinien w przyszłych wyborach podziękować tym co krzyczą, a sami nic nie robią. A protest niech składają do komisji która ten tytuł nadała, niech wyślą list do prezydenta, premiera etc. Dziwi mnie fakt, że pod protestem podp... rozwiń
Avatar
A2B53A / 3 listopada 2008 o 11:25
0
Drodzy Lubartowianie z dziada pradziada (jak ja) prosze wziac sie do solidnej pracy, takze w sprawach samorzadowych, a nie tylko narzekacie i narzekacie. Pokazcie co Wy potraficie, napewno od razu Lubartow wypieknieje.... Moze mi lat wystarczy na zobaczenie wspanialego, bogatego i zadbanego Lubartowa, gzdzie nikt nie narzeka i jest szczesliwy... Mam juz swoje lata. Zycze Wam tego z calego serca. Pracujcie dla swojej Malej Ojczyzny, ale z mniejsza doza zawisci i zlosliwosci. Swoja droga, ciekawa jestem ile osob narzekajacych chodzi na wybory i wybiera takich ludzi, na ktorych nie narzeka.....
Avatar
Gość / 2 listopada 2008 o 19:48
0
[url="http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14415/co_dalej_z_placem_pilsudskiego/"]http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/[/url]

...."Decyzja o przyszłości placu jeszcze nie zapadła. Wszystko wskazuje jednak na to, że teren zostanie sprzedany".......

sprzedany..... sprzedany........ tak jest niech urząd miasta sprzeda wszystko co ma. Przystanku z prawdziwego zdarzenia już nie mamy, no bo brak placu. Brawo.... Co jeszcze zostalo do sprzedania. A szalet czyj, urzedu miasta, no to sprzedac, po co. Niech chcący korzysta z niego zakładaja sobie pampersy.
[url="http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14415/co_dalej_z_placem_pilsudskiego/"]http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/14...m_pilsudskiego/[/url]

...."Decyzja o przyszłości placu jeszcze nie zapadła. Wszystko wskazuje jednak na to, że teren zostanie sprzedany".......

sprzedany..... sprzedany........ tak jest niech urząd miasta sprzeda wszystko co ma. Przystanku z prawdziwego zdarzenia już nie mamy, no bo brak placu. Brawo.... Co jeszcze zostalo do sprzedania. A szalet czyj, urzedu miasta, no to sprze... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra 0 0

19 lutego w lubelskim Teatrze Starym rozpocznie się Festiwal Danuty Szaflarskiej „Śleboda/Danutka”. W programie koncert, filmy, spektakl i spotkania. Nagrodę „Gong Danutki” otrzyma Janusz Gajos

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji 0 0

Dziesięć firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji dla S17 od Piask do Hrebennego. Połowa z nich złożyła oferty na wszystkie trzy części.

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta"

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta" 0 3

Na koncie Fundacji WOŚP jest już 48,4 mln zł z deklarowanych 92,1 mln zł – mówił Jerzy Owsiak na konferencji prasowej poświęconej 27. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia]
galeria

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia] 74 15

Ponad 30 osób protestowało w poniedziałek przy siedzibie TVP Lublin.

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie 0 4

W Lublinie powstaną nowe węzły przesiadkowe komunikacji miejskiej, które będą wyposażone w toalety dla pasażerów oraz parkingi, także te dla rowerzystów. W planie jest również budowa dodatkowego przystanku koło pl. Singera. Władze miasta dostaną na ten cel ponad 36 mln zł unijnej dotacji

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia]
galeria

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia] 25 14

18 osób mieszkających na terenie województwa lubelskiego odebrało w poniedziałek akty nadania polskiego obywatelstwa. Dostali też egzemplarze Konstytucji i biało-czerwone flagi

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu 0 4

Szynobus śmiertelnie potrącił ok. 45-letniego mężczyznę.

Song Book Made in #jazzUMCS
23 stycznia 2019, 19:00

Song Book Made in #jazzUMCS 0 0

W środę, 23 stycznia o godz. 19 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miał miejsce koncert "Song Book Made in #jazzUMCS". Wystąpią studenci kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS.

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią 85 29

Ratusz zmienia zdanie i zgadza się na zamknięcie ul. Fabrycznej na czas wymiany mostu na Czerniejówce, choć do niedawna urzędnicy twierdzili, że można przeprowadzić budowę bez wyłączania jezdni. Ulica ma być zagrodzona po 10 lutego. Ruch wróci tu jesienią.

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca 1 0

W pierwszym w 2019 roku meczu futsaliści AZS UMCS Lublin pokonali u siebie Remedium Pyskowice 3:0, ale kibice na gole musieli czekać do ostatnich minut spotkania

Wieczór Chwały z zespołem Good God
3 lutego 2019, 19:00

Wieczór Chwały z zespołem Good God 1 0

Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 27) zaprasza na Wieczór Chwały z zespołem Good God. Koncert zaplanowano na 3 lutego o godz. 19, po wieczornej mszy.

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu 133 17

Jest akt oskarżenia w sprawie głośnej zbrodni w Majdanie Kozłowieckim. Młoda kobieta tuż po urodzeniu dziecka, zawinęła je w worek, wrzuciła do pieca i spaliła. Zwłoki noworodka w piecu znaleźli jej rodzice

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19 2 5

Do 23 stycznia można zgłaszać uwagi do projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego. Jedno ze spotkań konsultacyjnych w tej sprawie odbyło się 16 stycznia w Białej Podlaskiej.

Nie wypełnisz formularza, nie pójdziesz na studniówkę. "Nie rozumiem po co szkole moje dane"

Nie wypełnisz formularza, nie pójdziesz na studniówkę. "Nie rozumiem po co szkole moje dane" 13 15

Osoby towarzyszące maturzystom, którzy będą bawić się na początku lutego na studniówce w XXI Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie muszą podawać swoje dane. Niektórzy są tym zbulwersowani.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!