Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni odwołali przewodniczącego. Był przeciwny podwyżce diet

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 08:38 Powrót do artykułu
Nie mam ręki po wypadku - mam 935 złotych renty ale nie narzekam, dziękuję WSZECHMOGĄCEMU JEZUSOWI za to co mam, za drugą rękę i że zmienił moje życie, daje doskonałą miłość, nigdy nie zostaw na lodzie i prowadzi do miejsca które jest miliardy razy lepsze niż wszystko co w tym świecie _________ google : " Koniec entropii - wspaniała wiadomość dla chrześcijan" _________ polecam na kompleksy, depresje ---------> wyszukiwarka : " Sens życia i prawda w 4 minuty "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bonzo spółdzielczy (w roli radnego oraz kandydata do Sejmu RP) przeciwko pazernym radnym. Samorząd terytorialny to rak na współczesnej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kimś ten Tomasiak potrafi się dogadać ? może podpytacie o prawdziwe powody tarcia Tomasiak - Wspólny Lubartów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pic na wodę foto montaż co ten Tomasiak bredzi ? „Miałeś chamie czapkę z piór ...” 19. do 2 to o czymś świadczy . Jeżeli ktoś ma inne zdanie to go brzytwą? Nie masz monopolu na mądrość i władze startuj sobie i rządź powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że tereny SM w Lubartowie mają być zamknięte szlabanami? Widziałem przetargi ogloszone w lokalnej prasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak był przeciwny podwyżkom     diet radnych bo sam miał niemożliwe  wysoką dietę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cooo ! Chce przyczynić się do by nam z koryta ubyło !!!! Za burtę go !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak był przeciwny podwyżkom     diet radnych bo sam miał niemożliwe  wysoką dietę .
 Czy to prawda że zarabia w Spółdzielni jako prezes 20 tysięcy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, szpiegują tymi kamerami ludzi, nawet jak śmiecie wyrzucamy to podgladają, a te szlabany to podobno żeby taczkami po Zarząd Spółdzielni ludzi nie przyjechali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jeszcze uwierzy temu .,,,,pajacowi i wichrzycielowi. ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam pierwszą sesje po gumofilcowym CUDZIE NAD URNA w listopadzie 2014 - sojusznicy SLD-ZSL-P0 chociaż nic jeszcze dla podatnika nie zrobili, to uchwalili sobie podwyżki diet po kilkadziesiąt procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będą się przeciwstawiał inicjatywie referendalnej wszelkimi możliwymi środkami prawnymi." (Gregorowicz). Czyli p. Gregorowicz nie chce żeby mieszkańcy wypowiedzieli się w referendum tylko chce nie dopuścić do referendum? A zaraz potem "Wierzę w rozsądek mieszkańców Lubartowa..."? Kiedyś myślałem ,że to rozsądny facet a tu się taki dyktator robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to radni teraz będzie "hulaj dusza piekła nie ma". A teraz jaką dacie sobie podwyżkę diet, wzieliscie 100 procent, no to może teraz 200 procent, a co tam, pozbyliscie się przeciwnika a co tam, dawajcie jak Lubartowie nie myślący to wykorzystujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że tereny SM w Lubartowie mają być zamknięte szlabanami?  Widziałem przetargi ogloszone w lokalnej prasie?
 I bardzo dobrze, że będą szlabany, co jeździsz po moim terenie, won, zapłacisz to bedziesz jeździł. Jakoś w dużych miastach sa ogrodzone osiedla i bramy na pilot i nikomu to nie przeszkadza. Podwyżka diet o 100 procent dla radnych za jeszcze nic nie zrobienie ci nie przeszkadza. Pewnie radny to pisze albo rodzina, bo fajnie miec 1100 zl za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda, szpiegują tymi kamerami ludzi, nawet jak śmiecie wyrzucamy to podgladają, a te szlabany to podobno żeby taczkami po Zarząd Spółdzielni ludzi nie przyjechali
 To wynieś sie do bloku gdzie zarządzają wspólnoty, mnie jak  nic nie rozrabiam  to kamery nie przeszkadzają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że tereny SM w Lubartowie mają być zamknięte szlabanami?  Widziałem przetargi ogloszone w lokalnej prasie?
I bardzo dobrze, że będą szlabany, co jeździsz po moim terenie, won, zapłacisz to bedziesz jeździł. Jakoś w dużych miastach sa ogrodzone osiedla i bramy na pilot i nikomu to nie przeszkadza. Podwyżka diet o 100 procent dla radnych za jeszcze nic nie zrobienie ci nie przeszkadza. Pewnie radny to pisze albo rodzina, bo fajnie miec 1100 zl za darmo
  • Mocna jest natura niewolnicza u potomków chłopstwa pańszczyźnianego (czyli faktycznych niewolników)!
  • Spółdzielnie mieszkaniowe oraz część deweloperów i niewiele wspólnot mieszkaniowych (głównie mających u siebie działaczy, np. spółdzielczych) to beneficjenci ogólnopolskiej afery gruntowej, którą opisałem na blogu pod tytułem "Ratujny Grunty" (łatwym do znalezienia w sieci).
  • Gdy działacze PiS'u: Tomasz Pitucha (mający czelność pchać się do Sejmu) oraz Piotr Popiel byli członkami Rady Nadzorczej SM Nałkowskich w Lublinie, to spółdzielnia ta zażądała haraczu za chodzenie bo Bożym świecie - w tym od Gminy Lublin (bo najemcy mieszkań komunalnych mieszkają w dwóch blokach pozbawionych prawnego dostępu do drogi publicznej).
  • Nadzielanie spółdzielniom mieszkaniowym ogromnych terenów (a nawet wprost terytoriów) - nawet tych, gdzie dana spółdzielnia nie inwestowała - to jeden z przejawów ogólnopolskiej afery gruntowej. Proszę sprawdzić (np. w Geoportalu lub e-Mapie) podziały gruntów, także w Lubartowie.
  • Łatwo jest (np. bez zastanowienia się) mówić o "moim terenie". Proszę się jednak zastanowić nad kosztami. Masa spółdzielców oraz innych mieszkańców budynków na "terenach spółdzielczych" lub w ich bezpośredniej bliskości faktycznie płaci haracz za coś, co miliony innych ludzi mają za darmo: skwery, place zabaw, chodniki, alejki, a nawet często ulice (np. większość lubelskiej ulicy Jana Samsonowicza oddano w użytkowanie wieczyste SM Nałkowskich). Z tym wiążą się wydatki - poza podatkiem (głównie podatkiem od nieruchomości): opłaty za użytkowanie wieczyste (tam, gdzie ono pozostaje) oraz nakłady (na: remonty, naprawy, przebudowy).
  • Skandaliczne (bardzo często dokonane na korzyść spółdzielni mieszkaniowych) podziały gruntów skutkują dyktatem spółdzielni mieszkaniowych wobec wspólnot mieszkaniowych - zwłaszcza powstałych na bazie bloków "spółdzielczych". Masę takich bloków pozbawiono bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. W przypadku próby wyzwolenia się spod dyktatu spółdzielczych bonzów dochodzi do odbierania możliwości dojazdu (a może nawet dojścia pieszo) i żądania haraczy.
  • Ileś milionów ludzi "zrobiono w jako". Płacą haracz za coś, co masa innych ludzi ma gratis. Z tym wiążą się spory (niekiedy nawet awantury) oraz dalsze wydatki (np. na jakieś szlabany lub ogrodzenia) - bariery mogą skutkować tragediami (np. w czasie pożarów lub innych sytuacji kryzysowych). Osiedla miejskie zamieniane są w obozy koncentracyjne, w których ludnośc jest pilnowana przez nadzorców, często wspomaganych kamerami. Za to doskonale mają się spółdzielczy bonzowie - upasieni na ludzkiej krzywdzie, a niekiedy wybierani przez faktycznych niewolników do różnych instytucji (np. rad jednostek samorządu terytorialnego); faktyczni niewolnicy dodatkowo wzmacniają swych ciemiężczów.
  • Faktyczne struktury bezprawia udają państwo prawa lub jego składniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Japolan- i kto by czytał te Twoje durne poematy. Komuna wam przeszkadzała, wolny kraj i dalej źle. Przecież jak komuś nie podobają się bramy, płoty, kamery to nie musi mieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Japolan- i kto by czytał  te Twoje durne poematy. Komuna wam przeszkadzała, wolny kraj i dalej  źle. Przecież jak komuś nie podobają się bramy, płoty, kamery to nie musi mieszkać
  • Skorzystałem z wolności wypowiedzi - co (jak widać) wnerwia zwolenników zamykania Polaków w faktycznych obozach (pod pozorem odgradzania się od "obcych").
  • Piszę w imieniu swoim - a nie zbiorowym; spokojnie: omamy da się leczyć.
  • Na różnych płotach, barierkach i kamerach zarabiają "krewni i znajomi królika" - z uwagi na plagę korupcji, także w sektorze prywatnym.
  • Co za POpis POgardy dla ludzi & by się wyprowadzali, jeśli im przeszjadza zamykanie ich w obozach.
  • Won - okupanci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam pierwszą sesje po gumofilcowym CUDZIE NAD URNA w listopadzie 2014 - sojusznicy SLD-ZSL-P0 chociaż nic jeszcze dla podatnika nie zrobili, to uchwalili sobie podwyżki diet po kilkadziesiąt procent.
 Pamiętam wypowiedź Broszki ,,nam się po prostu należy,, kilkadziesiąt tysięcy nagród na brudny łeb pisowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako podmiot współpracujący lub firma. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. Wyślij wiadomość e-mail na adres: boggiegroup@gmail.com Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...