Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tysiące rowerzystów w Lubartowie. Trwa Święto Roweru [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2019 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Słabo, nie ma kasku nie ma rajdu. Nauczcie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt przyjemny widok biorąc pod uwagę gdzie ci ludzie wsadzają siodełko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra robota Panie Janusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo jakie 4 tys. litrów grochówki skoro owej nie było lecz był bigos a dwa jakie 20 rowerów skoro było 26! Redakcja niedoinformowana i ciekawe skąd te 'źródło'?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizacja Święta Roweru z roku na rok coraz gorsza. Bigos był, ale czekać trzeba w gigantycznych kolejkach, a przestoje ponad godzinne. Dla miejscowych to bez znaczenia, ale dla osób przyjeżdżających rowerami z Lublina i innych dalszych miejscowości to już ma znaczenie. Koszulek L i XXL już o 15 zabrakło. Po co zamawia się tyle małych rozmiarów? Kolejka ponad 100 m. Miejscowi po chamsku wchodzą bez kolejki. Na scenie bardzo długo nic się nie dzieje. Kilka/kilkanaście lat temu były występy uczniów, zespołów a teraz nic. Robi się taki spęd w bliżej nieokreślonym celu. W tym roku najlepsza była pogoda. Za rok już nie przyjadę do Lubartowa. Szkoda czasu. Strona internetowa organizatora więcej niż skromna. Właściwie nic z niej nie wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed urlopem warto wejść w kartę Curve. Oto powody dlaczego: 1. zastąpi wszystkie posiadane w portfelu karty - portfel będzie w końcu cieńszy! W aplikacji wybieram którą kartą chcę płacić 2. przez pierwsze 90 dni z trzech wybranych sklepów będę otrzymywał dodatkowy cashback 1% (ja wybrałem BP, Lidl i Aldi) 3. W przypadku gdy zapłacę nie tą kartą, którą chciałem to do 14 dni mogę przesunąć płatność na inną kartę! 4. za wyrobienie otrzymałem bonus w wysokości 5 funtów (przy pobieraniu aplikacji na telefon wpisz koniecznie kod: N96OQ32N 5. za granicą korzystam z uczciwego przelicznika walut organizacji MASTER a dodatkowo nie muszę uzupełniać "portmonetki" (jak to jest przy karcie revolut) i w ten sposób nie blokuję niepotrzebnie pieniędzy w walucie obcej - płacę bezpośrednio z mojej polskiej karty 6. przez przenoszenie kodu miejsca płatności przez kartę Curve na moją kartę zyskuję w akcjach bonusowych - np za płatności w hotelach, restauracjach, ... 7. niebieska karta Curve jest bezpłatna! 8. zapraszam: ***s://***curve.app/join#N96OQ32N
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle wiadomości wyssane z palca. Grochówki nie ma drugi rok a tu autor o grochówce pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest przyjemność jakaś w obcowaniu z tym tłumem ? ja udałem się rowerem na Działy Grabowieckie, piękne widoki ale teren mocno pagórkowaty , z co rusz stromymi i długimi podjazdami. nie stałem w kolejkach , nie przepychałem się między dziećmi na rowerach , było fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...