Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Robią z tm głupim narodem co chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!! DURNY TYUTUŁ TO I PEWNIE DURNY AUTOR ARTYKUŁU !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyzanci dziełają do pierwszego wkur..nia sie gajowego,który to tałatajstwo potem wygania na kopach z lasu razem z niemcami,na razie niech zaczną od czegoś prostszego,mianowicie niech cwiczą rozkręcanie torów na trasie Lublin-Lubartów,mam pytanie do Zydlewskiego; którędy na Kowno? i nie bierz już tych niebeskich pigułek ,szkodzą ci i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszkolić żołnierza może tylko wojsko, żadna inicjatywa społeczna tego nie zastąpi. Emerytowany policjant w tym przypadku to ostania rzecz jaka może mieć miejsce przy szkoleniu kogokolwiek i jeszcze wyciągając kasę od samorządu. Psychiatra z PO o nazwisku Klich rozbroił Polski naród, wojska nie mamy, a to co jest to w dwóch krótkich żołnierskich słowach do chuja nie jest podobne. Armia zawodowa to jest bardzo drogi interes i obciążenie dla budżetu polskiego państwa, mam nadzieję, że nowy polski rząd odwróci tę szkodliwą reformę polskiej armii i powrócimy do armii z poboru, która kształtuje postawy i charakter obywatela. DOŚĆ TEGO LEWACTWA W KRAJU W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obronnością RP powinien zajmować się rząd, a nie samorząd......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stanowcze nie tego typu rzeczą, nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni do I kompanii zapisało się 20 osób. – Trzon kadrowy stanowią doświadczeni ludzie ze służb mundurowych, emerytowani wojskowi i policjanci – dodaje Zydlewski..." wiadomo, emeryci w wieku 40-50 lat życia po 20 latach pracy i czepia się ich głupota, jakby zapieprzali po 35-45 lat to by im się odechciało zabawy. Typowa niewypracowana, rozleniwiona była mundurówka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyzantka, co niektórzy po wojnie niemiło wspominali partyzantkę, która okradała swoich w czasie wojny, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 miechów w MONie zima 97, a to jakiś burdelik dla ciot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszkolić żołnierza może tylko wojsko, żadna inicjatywa społeczna tego nie zastąpi. Emerytowany policjant w tym przypadku to ostania rzecz jaka może mieć miejsce przy szkoleniu kogokolwiek i jeszcze wyciągając kasę od samorządu. Psychiatra z PO o nazwisku Klich rozbroił Polski naród, wojska nie mamy, a to co jest to w dwóch krótkich żołnierskich słowach do chuja nie jest podobne. Armia zawodowa to jest bardzo drogi interes i obciążenie dla budżetu polskiego państwa, mam nadzieję, że nowy polski rząd odwróci tę szkodliwą reformę polskiej armii i powrócimy do armii z poboru, która kształtuje postawy i charakter obywatela. DOŚĆ TEGO LEWACTWA W KRAJU W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA
Racja facet, myślę tak samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka uwag do tej szczytnej inicjatywy: 1- dlaczego chcecie kasę od samorządu? partyzanci raczej obywali się bez takich rzeczy? 2-wojskiem nie jesteście, broni nie macie to jak wy chcecie z wrogiem walczyć? 3- usuwanie skutków klęsk żywiołowych? od tego jest OC i straż pożarna tudzież wojsko, maja odpowiedni sprzęt.... Podsumowując nie macie środków na wasze hobby surviwalowo-obronne? i chcecie wydoić miasto Lubartów na 35 tysia, bardzo nie ładnie policyjni emeryci.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam czy ktoś wojnę może szykuje?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcecie się bawić to bawcie się za swoje pieniądze, to tak samo jak myśliwi, przecież to jest hobby dla osób dla których zabijanie jest zabawą, a to są dla mnie osoby nadające się do leczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszkolić żołnierza może tylko wojsko, żadna inicjatywa społeczna tego nie zastąpi. Emerytowany policjant w tym przypadku to ostania rzecz jaka może mieć miejsce przy szkoleniu kogokolwiek i jeszcze wyciągając kasę od samorządu. Psychiatra z PO o nazwisku Klich rozbroił Polski naród, wojska nie mamy, a to co jest to w dwóch krótkich żołnierskich słowach do chuja nie jest podobne. Armia zawodowa to jest bardzo drogi interes i obciążenie dla budżetu polskiego państwa, mam nadzieję, że nowy polski rząd odwróci tę szkodliwą reformę polskiej armii i powrócimy do armii z poboru, która kształtuje postawy i charakter obywatela. DOŚĆ TEGO LEWACTWA W KRAJU W KAŻDEJ DZIEDZINIE ŻYCIA
brawo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
groby już macie ,można założyć cmentarz woj partyzancki,Polska ,to najwieksza wylęgarnia debili,jak byłem 88 w SPR to przynajmniej wojsko było ,a nie takie popier..ne debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem na tak. Niech się młodzierz czegoś nauczy a nie tylko laptopy
Najlepiej ortografii (młodzieŻ). Tylko czegoś w tym zdaniu nie rozumiem - tylko laptopy się uczą, a młodzież (w oryginale "młodzierz") nie? "Niech się młodzierz czegoś nauczy a nie tylko laptopy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję powołać ORMO ! I nawet mam kandydata na KOMENDANTA Zacny i doświadczony Enkawudzista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie z II wojny światowej. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dziwny projekt pana Kamila. Ciekawe co się stało z pruskim czołgiem z rzeki Wieprz? A co z jego budową samolotu? Odwiedzcie muzeum w Kocku aby zobaczyć że to ściemniacz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe że co jakiś czas ten pan nawołuje by dać kasę qA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...