Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wolno,absolutnie dawać nic,chyba tylko do POlizania, pier dolonym komunistom,czerwonym łachom, nie wyszło z kasą za fotoradary to teraz łupią gestaPOwcy z drugiej mańki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw to barany zróbcie porządek z dziurawymi drogami i bezsensownymi znakami na drodze ekspresowej 70 to na ch*j ta ekspresowka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba komuś się pomieszało w głowie . Jakim prawem można karać za to samo wykroczenie 3 razy 1 -zabranie prawa jazdy 2-mandat 3-punkty karne Ustawodawca na coś nierównego pod sufitem ,że coś takiego wymyślił >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosuj na BRONKA JEŁOPIE TY, naucz sie wypowiadać a prawa jazdy to Ty nie masz na pewno.
o Odezwał sie PISIOR zasrany.Przyjdzie nowy zdalnie sterowany prezydent z jamy wylezą na czas wyborów ukryci MACIREWICZ jaśnie oświecony pan PREZES i jeszcze pani profesor PAWŁOWICZ i oni to porządek zrobią w jeden miesiąc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Odezwał sie PISIOR zasrany.Przyjdzie nowy zdalnie sterowany prezydent z jamy wylezą na czas wyborów ukryci MACIREWICZ jaśnie oświecony pan PREZES i jeszcze pani profesor PAWŁOWICZ i oni to porządek zrobią w jeden miesiąc. 
O czym ty piszesz komunistyczna,czerwona świnio ? jaka ciepła woda w kranie barani łbie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Odezwał sie PISIOR zasrany.Przyjdzie nowy zdalnie sterowany prezydent z jamy wylezą na czas wyborów ukryci MACIREWICZ jaśnie oświecony pan PREZES i jeszcze pani profesor PAWŁOWICZ i oni to porządek zrobią w jeden miesiąc. 
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tępa,pier dolona  " DZIDO " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  byłeś kiedykolwiek poza granicami Polski ?  widziałeś kiedyś tam tyle bezsensownych znaków poustawianych byle gdzie i w takich ilościach jak u nas ?  bo w tym dzikim kraju głupich i głupio postawionych znaków jest więcej jak drzew w lesie,tyle razy dęte  "chóje "-komuniści mieli to unormować i po układać i co ? wszystkie PO je bane przepisy na DUDĘ czekają ?
Spokojnie bo ci korek puści. Mam pomysł, zamiast pluć jadem na forum pojeździj trochę po okolicy i pospisuj te nieprawidłowe znaki a potem przekaż listę policji, może się wreszcie na coś przydasz. Pamiętaj tylko, że w zabudowanym jedziemy 50 km/h. Teren zabudowany zaczyna się za takim białym znakiem z narysowanymi domkami. A za granicą mieszkałem 4 lata i tam wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami poza Polaczkami cwaniaczkami, ale i ich powoli nauczyli porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce wprowadza się przepisy tylko że wszystko jest odwrotnie niż w cywilizowanym kraju. Najpierw zbudujmy infrastrukturę - drogi ekspresowe do każdego miasto wojewódzkiego, obwodnice miast gdzie mogę jechać przepisowo 120km/h i wiem że w 2 godziny pokonam 240km a nie jak ocenie 240km pokonuje w 3.5 do 4 godzin...jakas paranoja. Po drugie to nie jest dla poprawy bezpieczeństwa tylko jak biednych ludzie ciemiężyć żeby się nie mogli podnieść. Gorzej jak za komuny....Po trzecie będzie jechał prokurator albo synek komendanta i policja zatrzyma takiego to będzie musiał się liczyć że zostanie oddelegowany do psiego patrolu albo legitymacje w zębach przyniesie...Podsumowując: prawo jest dla "szlachty" szeroko rozumianej a nie dla biednych ludzi...biedny polak ma go przestrzegać.
Co ty pieprzysz? To do tego czasu ileś ludzi ma zginąć bo ty musisz szybko? Idź sobie walnij baranka może coś w końcu trafi w ten zakuty łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W polsce wprowadza się przepisy tylko że wszystko jest odwrotnie niż w cywilizowanym kraju. Najpierw zbudujmy infrastrukturę - drogi ekspresowe do każdego miasto wojewódzkiego, obwodnice miast gdzie mogę jechać przepisowo 120km/h i wiem że w 2 godziny pokonam 240km a nie jak ocenie 240km pokonuje w 3.5 do 4 godzin...jakas paranoja. Po drugie to nie jest dla poprawy bezpieczeństwa tylko jak biednych ludzie ciemiężyć żeby się nie mogli podnieść. Gorzej jak za komuny....Po trzecie będzie jechał prokurator albo synek komendanta i policja zatrzyma takiego to będzie musiał się liczyć że zostanie oddelegowany do psiego patrolu albo legitymacje w zębach przyniesie...Podsumowując: prawo jest dla "szlachty" szeroko rozumianej a nie dla biednych ludzi...biedny polak ma go przestrzegać.
Sądząc po poziomie który prezentujesz ty i tak nie będziesz jeździł te 120 bo dla ciebie nie ma przepisów tylko twój zafajdany interes. jesteś typowym Polakiem prostakiem który widzi tylko koniec swojego nosa. Albo będziecie jeździć jak się należy albo będzie chodzić piechotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie bo ci korek puści. Mam pomysł, zamiast pluć jadem na forum pojeździj trochę po okolicy i pospisuj te nieprawidłowe znaki a potem przekaż listę policji, może się wreszcie na coś przydasz. Pamiętaj tylko, że w zabudowanym jedziemy 50 km/h. Teren zabudowany zaczyna się za takim białym znakiem z narysowanymi domkami. A za granicą mieszkałem 4 lata i tam wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami poza Polaczkami cwaniaczkami, ale i ich powoli nauczyli porządku.
Bo tam CYCU są NORMALNE przepisy i normalny kraj itd,a tu za tej władzy jest dzicz a zamiast policji GESTAPO,jak jest znak to coś on znaczy i ZAWSZE jest ustawiony w odpowiednim miejscu a nie tak jak w tym dzikim kraju,od tablicy teren zabudowany jest jeszcze 2km lasu itd.po wszelkich robotach drogowych znaki wiszą jeszcze przez dwa lata co daje PAŁOM okazję do pożywki. Widziałeś gdzieś w normalnym kraju tępa DZIDO takie wałki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno,absolutnie dawać nic,chyba tylko do POlizania, pier dolonym komunistom,czerwonym łachom, nie wyszło z kasą za fotoradary to teraz łupią gestaPOwcy z drugiej mańki !!!!
Ale głupoty piszesz. No i co ci to da, jeszcze dostaniesz mandat za brak dokumentów a i tak nie będziesz mógł jeździć. Zabranie prawa jazdy to nie tylko zabranie papierka ale zakaz jazdy. Jak cię złapią na takim zakazie to dostajesz kolejne 6 miesięcy. Trzeba być ciężkim frajerem, żeby nie wiedzieć że policja może takie rzeczy sprawdzić od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty piszesz. No i co ci to da, jeszcze dostaniesz mandat za brak dokumentów a i tak nie będziesz mógł jeździć. Zabranie prawa jazdy to nie tylko zabranie papierka ale zakaz jazdy. Jak cię złapią na takim zakazie to dostajesz kolejne 6 miesięcy. Trzeba być ciężkim frajerem, żeby nie wiedzieć że policja może takie rzeczy sprawdzić od ręki.
Tylko 50 zeta i mnie mogą w du psko cmoknąć,wszędzie poza tym dzikim krajem będą go nadal używał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale głupoty piszesz. No i co ci to da, jeszcze dostaniesz mandat za brak dokumentów a i tak nie będziesz mógł jeździć. Zabranie prawa jazdy to nie tylko zabranie papierka ale zakaz jazdy. Jak cię złapią na takim zakazie to dostajesz kolejne 6 miesięcy. Trzeba być ciężkim frajerem, żeby nie wiedzieć że policja może takie rzeczy sprawdzić od ręki.
I co z tego że mogą sprawdzić,to tylko na moją korzyść bo będą wiedzieli że nie jeżdżę bez uprawnień,niech się  "chóje " walą,prawo jazdy im tylko wtedy oddam gdy wrócą mi koszty jego uzyskania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że mogą sprawdzić,to tylko na moją korzyść bo będą wiedzieli że nie jeżdżę bez uprawnień,niech się  "chóje " walą,prawo jazdy im tylko wtedy oddam gdy wrócą mi koszty jego uzyskania.
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi albo po prostu udajesz, ale to twoja sprawa. Za którymś razem jak cię złapią to ci nawet te uprawnienia za zabiorą a wtedy pójdziesz prosto na egzamin i tak skończy się twoja "walka" opresyjnym państwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie bo ci korek puści. Mam pomysł, zamiast pluć jadem na forum pojeździj trochę po okolicy i pospisuj te nieprawidłowe znaki a potem przekaż listę policji, może się wreszcie na coś przydasz. Pamiętaj tylko, że w zabudowanym jedziemy 50 km/h. Teren zabudowany zaczyna się za takim białym znakiem z narysowanymi domkami. A za granicą mieszkałem 4 lata i tam wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami poza Polaczkami cwaniaczkami, ale i ich powoli nauczyli porządku.
4 lata ? co tam robisz ? kradniesz, w sklepach,samochody,gwałcisz jak inne polaczki ? tylko wstyd buce ojczyżnie przynosicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi albo po prostu udajesz, ale to twoja sprawa. Za którymś razem jak cię złapią to ci nawet te uprawnienia za zabiorą a wtedy pójdziesz prosto na egzamin i tak skończy się twoja "walka" opresyjnym państwem.
Jak ci mogą cokolwiek zabrać jak tego nie chcesz ? daj im kserokopie na odpier dol się i tyle w tym temacie,prawa jazdy używaj w normalnych krajach na zachód od Odry a nie w tej dziczy gdzie można je tak łatwo stracić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za bardzo wiem o co ci chodzi albo po prostu udajesz, ale to twoja sprawa. Za którymś razem jak cię złapią to ci nawet te uprawnienia za zabiorą a wtedy pójdziesz prosto na egzamin i tak skończy się twoja "walka" opresyjnym państwem.
Jak ci mogą zabrać? za wycieraczką wozisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata ? co tam robisz ? kradniesz, w sklepach,samochody,gwałcisz jak inne polaczki ? tylko wstyd buce ojczyżnie przynosicie.
Po pierwsze mieszkałem, po drugie miałem pracę o której możesz pomarzyć więc kraść nie musiałem, gwałcić zresztą tez nie bo miałem co pukać a największy wstyd to przynoszą takie Mariolki jak ty stałe bywalczynie solariów w obciachowych ubraniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci mogą zabrać? za wycieraczką wozisz ?
Tak oczywiście, paru cwaniaczków zrobi wała ze wszystkich policji Europy. Żałośni jesteście w tej swojej głupiej walce. Jedynym skutkiem tego jest to, że cała te Europa się z nas śmieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak oczywiście, paru cwaniaczków zrobi wała ze wszystkich policji Europy. Żałośni jesteście w tej swojej głupiej walce. Jedynym skutkiem tego jest to, że cała te Europa się z nas śmieje.
Europa się śmieje tylko z tej POst i żydokomuny która na własne życzenie dzisiaj POzbywa się wszystkiego,przede wszystkim POLSKOŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...