Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7 mld zł na drogi (zobacz prezentację GDDKiA)

Utworzony przez walo, 12 lutego 2008 r. o 16:50 Powrót do artykułu
obwodnica Międzyrzeca już jest wybudowana byłaby czynna 2007r gdyby nie fuszerka to może rząd poprawki traktuje jako swój sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POBOŻNE ŻYCZENIA JAK WSZYSTKO W TYM KRAJU ROBIONE PRZEZ ADMINISTRACJĘ PAŃSTWOWĄ!!! MIJAJĄ LATA TWORZONE SĄ TWORY W STYLU FUNDUSZY DROGOWYCH I INNE CUDA BY CIĄGNĄC KASĘ ALBO Z PODATKÓW Z PALIWA, STĄD TYLE KOSTUJE ALBO Z AKCYZY OD SAMOCHODÓW, Z FIRM TRANSPORTOWYCH ALBO BÓG WIE Z CZEGO JESZCZE I CO I NIC MARNE DROGI, PARE KILOMETRÓW DROG O LEPSZEJ NAWIERZCHNI BO DALEJ WĄSKIE I NIEBEZPEICZNE...TO ŻE STOLICA WOJEWÓDZTWA NIE MA OBWODNICY JEST MEGA POŚMIEWISKIEM ALE I MEGA SKANDALEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie to: http://www.gddkia.gov.pl/article/informacj...f2ed89215b5df56 Stwierdzam iż redakcja Faktu w swoim artykule (11.01.2007) miała w pełni rację. Sprostowanie na głównej stronie GDDiK tylko potwierdziło moje obawa. Mapa dróg ekspresowych jest jedną białą pajęczyną (czyli wstępne prace projektowe ). Zastanawiam się co do tej pory robili urzędnicy instytucji odpowiedzialnych za budowę infrastruktury drogowej. Bo z tego co zaprezentowano w sprostowaniu wynika że nic. Wiadomo powszechnie że w poprzednich latach (lata 1990 - 2003) nie było wystarczających funduszy na budowę czy nawet remonty istniejącej infrastruktury. Jednak dlaczego w tak szanowanych instytucjach nikt nie wpadł na „przyszłościowe myślenie” i nie podjął działań, które nic nie kosztowały by wyżej wymienione instytucje, no może poza pracą (tak pracą). A pozwoliłby wejść do UE już z gotowymi konsultacjami społecznymi, decyzjami środowiskowymi, planami zagospodarowania itp. Jakim ułatwieniem byłoby posiadanie tych wszystkich zgód i planów, nie było by problemu Rospudy, specjalnych specustaw do przymusowego wykupu gruntów, NATURA 2000 itp. Nie mam pojęcia jak zostaną wybudowane te „cuda” obiecane przez GDDiK, obecny i poprzedni rząd jeśli przykładowo budowa prostej obwodnicy Garwolina (12 km) trwała 3 lata, a obwodnicy Hrebbenego (14 km) 4 lata. Proszę mi odpowiedzieć jak mając 3 lata chcecie przeprowadzić budowę 1500 km dróg ekspresowych jeśli dla 1200 km stan zaawansowania wynosi 0 (słownie: zero) – czyli wstępne prace projektowe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZWYKLE POMPA DUżO GLęDZENIA,RYSUNECZKI ,POKAZAKI,PGADANKI,A EFEKTY NA MUR BETON żADNE.RZYGAć JUż SIę CHCE A PRZECIEż WIADOMO żE TYM LUDZIOM CHODZI OTO żEBY SIę TYLKO PRZY STOłKACH I PENSJACH UTRZYMAć I NIECH KTOś MI UDOWODNI żE TO CO MóWIę JEST NIE PRAWDą,OD ROKU 89 UPłYNEłO JUż DUżO WODY W BYSTRZYCY A TU SIę NIC NIE ZMIENIA NA TYLE żEBY TO MIASTO WYNIEść PONAD Tę MIERNOTę I ZAśCIAN WSCHODNIEJ POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wszystko pięknie, ale czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak zjechać z S-17/ obwodnicy do Lublina?? Jak widać na rysunkach obwodnica budowana jest przez GDDKiA tylko do granic Lublina, a o dojazdach do niej które budować ma miasto ani słowa. W budżecie Lublina też nie przeznaczono na ten cel nawet złotówki. Szykuje się kicha na całą Polskę z udziałem lubelskich samorządowców i prezydenta, którym buduje się drogi od Warszawy a oni nie potrafią dobudować 2km w samym mieście. To chyba skutek uboczny handlu stołkami i budżetem. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to może od tych chińskich konsorcjów to sie nie uczmy,bo wszystko bedzie o tyci,tyci... malutkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...