Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliźnięta z dwóch ojców. Siódmy przypadek na świecie

Utworzony przez -ja-, 26 grudnia 2010 r. o 11:10 Powrót do artykułu
gość napisał:
jak juz ktos napisal a ja powtorze do tanga trzeba dwojga wiec jedna osoba zeby nie wiem jak chciala to i tak nic nie osiagnie
Tak też dobrnęliśmy do finału.Masz rację. Jeśli w małżeństwie nie ma miłości i zrozumienia to nic na siłę nie sklecisz. Stąd te zdrady,kłótnie,nieporozumienia,rozwody. Życie jest brutalne,ale nie można się poddawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłość jest po prostu bardzo silnym bodźcem chemicznym ,o podłożu psychologicznym -pojawiającym się u danego osobnika średnio kilka razy do roku.Tyle nauka,a życie............?!!!Pomimo najlepszych intencji różnych religii ,biologia jest nieubłagana...............!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie zastanawia, co powie bliźniętom, jeśli będą się pytać o dwóch tatusiów "wiesz kochanie, rozstałam się z tatusiem, strzeliliśmy sobie pożegnalny numerek, potem poszłam do domu, i tam rozłożyłam nogi przed konkubentem. Normalka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
a mnie zastanawia, co powie bliźniętom, jeśli będą się pytać o dwóch tatusiów "wiesz kochanie, rozstałam się z tatusiem, strzeliliśmy sobie pożegnalny numerek, potem poszłam do domu, i tam rozłożyłam nogi przed konkubentem. Normalka"
nic nowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mańka napisał:
Nie plujcie już tak tak na te kobiety bo gdybyście wy rodzili to by rodziły się pięcioraczki a każde z nich miałoby innego ojca!! Potraficie w jedna noc zaliczyć kilka panienek. Pozdrawiam wszystkich wiernych mężów! Ps. Całe życie miałam jednego mężczyznę a wiele razy kiłę, trypra i inne syfy!
Toś trafiła gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No lepiej tego bym nie ujął, jakby nie jej kur....ski charakterek to pewnie byli by normalnym małżeństwem, ale cóż może młoda i głupia, może on za biedny, a może dali się zmanipulować jak nie raz to bywa, rodzinka nie wierzy że córuś jest zdolna do puszczenia się, a ona robi co chce - tak z moja sąsiadka jest, a ona lata z facetem, koleżką z pracy, on szlaja się koło jej domu jak zbłąkany ( nie obrażając zwierząt ) a mąż co - święta mu wyprawił niezłe, dzisiaj widziałem go w kościele, jak słuchał tego listu, o rodzinie popłakał się, aż szkoda na chłopaka patrzeć, młody nawet przystojny, z pozycją i poszanowaniem - a on płacze jak dziecko bo nie sprostał oczekiwaniom żony, teściowej i cholera wie kogo jeszcze - ale w 2 miesiące po ślubie to co można zrobić, dla niej małżeństwo to był chyba żart i jak teraz zobaczyłbym ja rozmodloną jak to było przedtem to chyba bym się porzygał - paranoja [/quote] Czytam i czytam te różne komentarze a temat mężów, żon zwykłej ludzkiej przyzwoitości - to świat stoczył się. Takie laski jak ta tutaj to myślą albo pupą albo portfelem. Fakt bywa tak że mężuś to pijak, rozrabiaka, ku***arz - no to wtedy dobrze zrobiła, ale jak biedny nie sprostał jej oczekiwaniom i jak tu piszesz jeszcze teściowa i inne ... no tak 2 miesiące heeee mam nadzieje że to zwykły dowcip i taka laska to fikcja literacka - ale jak to prawda uuuu dziewczynka godna podziwu, chyba inne wątki też jej dotyczą. spokojnie laska dupy podaje tu i tam i jak już jej będzie dobrze to może zatęskni za mężem, a ten koleś i tak w końcu trafi na swego - co mu jajca w gardło wciśnie heee trzymam kciuki za jakiegoś rezolutnego męża bo jak by z moją tak wywijał - nie pozwoliłbym sobie na coś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
nic nowego
Gratuluję poczucia humoru -chyba dla niej. Dla mnie abstrakcja,coś nie do zrozumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
nic nowego
mowisz, ze to nic nadzwyczajnego?? No coz, granice Twoich norm sa dosyc.... SZEROKIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Ps. Całe życie miałam jednego mężczyznę a wiele razy kiłę, trypra i inne syfy!" Ha ha, ten tekst normalnie mnie powalil komentarz chyba jest tu zbędny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
""Ps. Całe życie miałam jednego mężczyznę a wiele razy kiłę, trypra i inne syfy!" Ha ha, ten tekst normalnie mnie powalil komentarz chyba jest tu zbędny
Z kim ona żyła?! Co za wyrozumiała kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...