Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziewczynka KARYNA coś pięknego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brajan,Dżesika, kto wymysla takie imiona? naoglądają się filmów amerykanskich i robią z dzieci hamerykanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na cześć Tuska nadałem synowi w 2008r. na imię Donald i do dziś przeklinam ten dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu jest tych Januszy? Bo w artykule brak info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są pewne cykle. Przed wojną popularne były Feliks, Antoni, Józef, Stanisław, Jan, w latach 60 i 70 tych XX wieku Mariusz, Zbigniew, Sławomir, w latach 80 Kamil, Daniel, Sebastian. Np. w latach 70-tych rodziło się od zarąbania Mariuszy i Darków, a znajdźcie mi 70-90 letniego dziadka który ma na imię Mariusz, Kamil czy Sebastian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak skrzywdzić dziecko i nazwać je Brajan czy Dżesika??? Co taki "wiejski" imbecyl ma we łbie robiąc coś takiego???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie wiejski imbecyl, a miejski dres ma to coś we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, gdzie najpiękniejsze imię Krzysio??? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Seba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja się pytam, gdzie najpiękniejsze imię Krzysio??? ;)
 Jak dla mnie P E  D A  L  S  K  I  E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak skrzywdzić dziecko i nazwać je Brajan czy Dżesika??? Co taki "wiejski" imbecyl ma we łbie robiąc coś takiego???!!! 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imiona nadawane dzieciom świadczą o stanie umysłu rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Marian? Gdzie jest Marian?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to znalazłbyś wielu Sebastianów wśród swoich prapraprapradziadków. To było bardzo popularne imię męskie w XVIII w. W przeszłości też były fale mód na imiona, mimo że przy wyborze imion chłopskich często decydował ksiądz wybierając imię świętego, który był czczony w dniu złożonym do daty chrztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię Janusz nie ma nic wspólnego z Janem. Pochodzi od rzymskiego boga o imieniu Janus. Podobnie Darius - Dariusz, Octavius - Oktawiusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez bolka nie ma Bolesławów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni to teraz ministerialne imię :D chociaż będzie tracić na popularności :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziewczyny to Dominika i Agatka nie zrobiłabym im krzywdy jakimiś zagranicznymi imionami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyprian KAMIL Norwid i Michał KAMIL Baczyński - te osoby sugerują, że imię Kamil było popularne już przed wojną ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przez bolka nie ma Bolesławów.
 A co powiesz o Wacku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...