Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowę obwodnic czas zacząć

Utworzony przez obserwator, 2 stycznia 2009 r. o 12:11 Powrót do artykułu
A o obwodnicach Opola Lubelskiego, Chodla i Bełżyc to Dziennik Wschodni zapomniał? Dla Waszej informacji inwestycje te realizuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalna dyrekcja działa bardzo prężnie czego efektem jest to że nie wykorzystano w 2008r 5 mld pln i środki te przepadają.Na rok 2009 planuje się że przepadną jeszcze większe środki.Gdyby Dyrekcja z Lublina wykonała plan rzeczowy w 2008 r większy niż przyznane środki ,nie było by problemu z ich przekierowaniem.Informacja o tym że środki przeznaczone na 2009 rok mogą być niewykorzystane powinna dopingować do tego by robić więcej. Na tą nadwyżkę znajdą się środki od tych którzy ich nie wykorzystają.No chyba że to właśnie tutaj tych środków się nie wykorzystuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z obwodnicą LUBLINA - Stolicy ? Znowu odłożono na następny wiek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ch*** oni budują jakąś obwodnicę 2 tysięcznego Kocka jak się trzeba zająć się obwodnicą 355 tysięcznego Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przyszlo ci do glowki idioto ze mozna sie jednoczesnie wiecej niz jedna inwestycja zajmowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
l,mnhj napisał:
Na ch*** oni budują jakąś obwodnicę 2 tysięcznego Kocka jak się trzeba zająć się obwodnicą 355 tysięcznego Lublina
Jak wytrzeżwieją, to się zajmą obwodnicą Lublina za ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki, podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki, podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat
wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec konopnicy napisał:
wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!
No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napisał:
No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???
to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale może tak by się ktoś zainteresował sprawą mieszkańców tej gminy, którym ta obwodnica odetnie dojście do miasta. Czy ktoś bierze to w ogóle pod uwagę? Najprawdopodobniej będzie tak, że mieszkamy praktycznie przy granicach miasta Lublina, ale jak rozpoczną się prace, to aby dostać się do miasta trzeba będzie chodzić jakimiś okrężnymi o wiele dłuższymi drogami (chodzić!, nie tylko jeździć, bo nie każdy ma samochód i ludzie codziennie dochodzą na przystanek autobusowy w Konopnicy przy kościele, by dostać się do pracy czy szkoły ) po mimo, że teraz było zaledwie parę kroków! To będzie na prawdę problem i utrudnienie dla mieszkańców którzy pozostaną po zachodniej stronie obwodnicy, odcięci od miasta! Jak tak można! Ale co tam, z ludźmi to się nikt nie będzie liczył, ani nimi przejmował. Gdyby to chodziło np. o zwierzęta, to zaraz jacyś miłośnicy zwierząt by protestowali. Były przecież przypadki, że właśnie na tego typu obwodnicach budowano specjalne przejścia dla ŻAB, bo te masowo ginęły pod kołami samochodów. No, ale to żaby, a ludzie niech się męczą, niech chodzą kilometrami. Czy właśnie o to chodzi!? Może ktoś sie tym zainteresuje i powie jak miałoby to wyglądać, w jakiej sytuacji znajdzie się część mieszkańców po zachodniej stronie obwodnicy, mieszkająca "prawie w Lublinie", a której dotarcie do niego może być tak utrudnione!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konopnica walczy napisał:
to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia
A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napisał:
A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.
skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha napisał:
skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych
Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak napisał:
Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci
Myślę, że dla moich dzieci bedzie napewno lepiej jak beda sie wychowywać z dala od takiego czegos od obwodnica, w ciszy i spokoju a nie w takim hałasie, szumie i niebezpieczeństwie. Przyszłość moich dzieci jest najważniejsza a Ty dalej się kisz w miejskim smrodzie spalin i psich odchodów......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczcie zdjecie z tego arykulu w takich miejscach sie obwdnice buduje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...