Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 stycznia 2009 r.
17:25
Edytuj ten wpis

Budowę obwodnic czas zacząć

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 16 A A

W styczniu będą finalizowane przetargi na budowę obwodnic Kraśnika oraz Woli Skromowskiej i Kocka. Jak wszystko dobrze pójdzie drogowcy będą mogli rozpocząć roboty jeszcze w pierwszej połowie roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
14 stycznia 2009 roku minie termin składania ofert na budowę obwodnicy Kraśnika, leżącej w ciągu dróg krajowych nr 74 Kielce-Kraśnik oraz nr 19 Suwałki-Rzeszów.

- Firmy budowlane będą miały 19 miesięcy na wykonanie inwestycji od daty podpisania umowy - mówi Krzysztof Nalewajko z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. W sumie obwodnica będzie miała 5,268 km długości.

- Przedsięwzięcie jest skomplikowane ze względu na trudny teren. Wymaga budowy dwóch estakad nad wąwozami - pierwszej o długości 197,20 m i wysokości 32 m, drugiej o długości 66 m. A także wiaduktu o długości 67,16 m i 57-metrowego tunelu - dodaje Nalewajko.

Natomiast do 22 stycznia firmy budowlane mają czas na złożenie ofert na budowę obwodnic Woli Skromowskiej i Kocka, które będą częścią drogi S-19. Obie będą miały 7,87 km długości. - Zaplanowano dwa mosty, nad Tyśmienicą o długości 123,75 m i 220-metrowy nad Wieprzem. Czas realizacji to 32 miesiące od daty podpisania umowy - mówi Nalewajko.

- Jeżeli przetargi przebiegną bez problemów, to drogowcy będą mogli rozpocząć budowę obwodnicy Kraśnika w II kwartale, Woli Skromowskiej i Kocka w III kwartale br. Na obie inwestycje lubelski oddział GDDKiA przeznaczył w przyszłym roku około 100 milionów złotych - kończy Krzysztof Nalewajko.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
? / 18 lutego 2009 o 12:51
0
zobaczcie zdjecie z tego arykulu w takich miejscach sie obwdnice buduje!
Avatar
Gość / 18 lutego 2009 o 11:47
0
tak napisał:
Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci


Myślę, że dla moich dzieci bedzie napewno lepiej jak beda sie wychowywać z dala od takiego czegos od obwodnica, w ciszy i spokoju a nie w takim hałasie, szumie i niebezpieczeństwie. Przyszłość moich dzieci jest najważniejsza a Ty dalej się kisz w miejskim smrodzie spalin i psich odchodów......
zieci jest najważniejsza a Ty dalej się kisz w miejskim smrodzie spalin i psich odchodów...... rozwiń
Avatar
tak / 18 lutego 2009 o 11:01
0
haha napisał:
skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych

Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci
płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci rozwiń
Avatar
haha / 18 lutego 2009 o 08:27
0
tak napisał:
A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.




skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych




skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych rozwiń
Avatar
tak / 17 lutego 2009 o 20:05
0
Konopnica walczy napisał:
to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia

A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.
Avatar
Gość / 17 lutego 2009 o 13:37
0
Ale może tak by się ktoś zainteresował sprawą mieszkańców tej gminy, którym ta obwodnica odetnie dojście do miasta. Czy ktoś bierze to w ogóle pod uwagę? Najprawdopodobniej będzie tak, że mieszkamy praktycznie przy granicach miasta Lublina, ale jak rozpoczną się prace, to aby dostać się do miasta trzeba będzie chodzić jakimiś okrężnymi o wiele dłuższymi drogami (chodzić!, nie tylko jeździć, bo nie każdy ma samochód i ludzie codziennie dochodzą na przystanek autobusowy w Konopnicy przy kościele, by dostać się do pracy czy szkoły ) po mimo, że teraz było zaledwie parę kroków! To będzie na prawdę problem i utrudnienie dla mieszkańców którzy pozostaną po zachodniej stronie obwodnicy, odcięci od miasta!



Jak tak można! Ale co tam, z ludźmi to się nikt nie będzie liczył, ani nimi przejmował. Gdyby to chodziło np. o zwierzęta, to zaraz jacyś miłośnicy zwierząt by protestowali. Były przecież przypadki, że właśnie na tego typu obwodnicach budowano specjalne przejścia dla ŻAB, bo te masowo ginęły pod kołami samochodów.

No, ale to żaby, a ludzie niech się męczą, niech chodzą kilometrami.



Czy właśnie o to chodzi!?

Może ktoś sie tym zainteresuje i powie jak miałoby to wyglądać, w jakiej sytuacji znajdzie się część mieszkańców po zachodniej stronie obwodnicy, mieszkająca "prawie w Lublinie", a której dotarcie do niego może być tak utrudnione!
Ale może tak by się ktoś zainteresował sprawą mieszkańców tej gminy, którym ta obwodnica odetnie dojście do miasta. Czy ktoś bierze to w ogóle pod uwagę? Najprawdopodobniej będzie tak, że mieszkamy praktycznie przy granicach miasta Lublina, ale jak rozpoczną się prace, to aby dostać się do miasta trzeba będzie chodzić jakimiś okrężnymi o wiele dłuższymi drogami (chodzić!, nie tylko jeździć, bo nie każdy ma samochód i ludzie codziennie dochodzą na przystanek autobusowy w Konopnicy przy kościele, by dostać się do pracy czy szkoły ) po mimo... rozwiń
Avatar
Konopnica walczy / 17 lutego 2009 o 13:12
0
tak napisał:
No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???




to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia
rozwiń
Avatar
tak / 16 lutego 2009 o 16:21
0
mieszkaniec konopnicy napisał:

wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!


No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???
rozwiń
Avatar
mieszkaniec konopnicy / 16 lutego 2009 o 13:37
0
~kierowca~ napisał:
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki,
podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat




wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!




wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 3 stycznia 2009 o 11:25
0
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki,
podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat
Avatar
? / 18 lutego 2009 o 12:51
0
zobaczcie zdjecie z tego arykulu w takich miejscach sie obwdnice buduje!
Avatar
Gość / 18 lutego 2009 o 11:47
0
tak napisał:
Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci


Myślę, że dla moich dzieci bedzie napewno lepiej jak beda sie wychowywać z dala od takiego czegos od obwodnica, w ciszy i spokoju a nie w takim hałasie, szumie i niebezpieczeństwie. Przyszłość moich dzieci jest najważniejsza a Ty dalej się kisz w miejskim smrodzie spalin i psich odchodów......
zieci jest najważniejsza a Ty dalej się kisz w miejskim smrodzie spalin i psich odchodów...... rozwiń
Avatar
tak / 18 lutego 2009 o 11:01
0
haha napisał:
skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych

Myślę, że to gówniany kraj gdzie paru frajerów może blokować inwestycję potrzebną wszystkim. Ale żyjemy w Polsce, gdzie kilku ważnych kolesi pobudowało sobie domiska!!!! Czekaj, chłopie czekaj i nie płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci
płacz, że musisz stać w długiej kolejce zanim wjedziesz na 19-kę. Może te ważne persony przepchają ci samochód- śpiewająco, dostojnie.... z biznesową klasą Stój warchołku na skrzyżowaniu pod kościołem - stój, tak wybrałeś dla siebie i swoich dzieci rozwiń
Avatar
haha / 18 lutego 2009 o 08:27
0
tak napisał:
A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.




skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych




skoro wybrales sobie panie takie miejsce na dozywocie to sobie tam mieszkaj. Jezeli my mamy szanse temu zapobiec to napewno tak zrobimy Grunt to mieć w gminie senatora Cugowskiego, posła Łopatę, pana biznesmena Jedlinę i wielu innych rozwiń
Avatar
tak / 17 lutego 2009 o 20:05
0
Konopnica walczy napisał:
to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia

A ja mieszkam w mieście 20m od ruchliwej drogi. I co mam zrobić? Brony na środku mam położyć? PISzczeć, PeeSeLić? Drogi gdzieś muszą być Panku, ot co.
Avatar
Gość / 17 lutego 2009 o 13:37
0
Ale może tak by się ktoś zainteresował sprawą mieszkańców tej gminy, którym ta obwodnica odetnie dojście do miasta. Czy ktoś bierze to w ogóle pod uwagę? Najprawdopodobniej będzie tak, że mieszkamy praktycznie przy granicach miasta Lublina, ale jak rozpoczną się prace, to aby dostać się do miasta trzeba będzie chodzić jakimiś okrężnymi o wiele dłuższymi drogami (chodzić!, nie tylko jeździć, bo nie każdy ma samochód i ludzie codziennie dochodzą na przystanek autobusowy w Konopnicy przy kościele, by dostać się do pracy czy szkoły ) po mimo, że teraz było zaledwie parę kroków! To będzie na prawdę problem i utrudnienie dla mieszkańców którzy pozostaną po zachodniej stronie obwodnicy, odcięci od miasta!



Jak tak można! Ale co tam, z ludźmi to się nikt nie będzie liczył, ani nimi przejmował. Gdyby to chodziło np. o zwierzęta, to zaraz jacyś miłośnicy zwierząt by protestowali. Były przecież przypadki, że właśnie na tego typu obwodnicach budowano specjalne przejścia dla ŻAB, bo te masowo ginęły pod kołami samochodów.

No, ale to żaby, a ludzie niech się męczą, niech chodzą kilometrami.



Czy właśnie o to chodzi!?

Może ktoś sie tym zainteresuje i powie jak miałoby to wyglądać, w jakiej sytuacji znajdzie się część mieszkańców po zachodniej stronie obwodnicy, mieszkająca "prawie w Lublinie", a której dotarcie do niego może być tak utrudnione!
Ale może tak by się ktoś zainteresował sprawą mieszkańców tej gminy, którym ta obwodnica odetnie dojście do miasta. Czy ktoś bierze to w ogóle pod uwagę? Najprawdopodobniej będzie tak, że mieszkamy praktycznie przy granicach miasta Lublina, ale jak rozpoczną się prace, to aby dostać się do miasta trzeba będzie chodzić jakimiś okrężnymi o wiele dłuższymi drogami (chodzić!, nie tylko jeździć, bo nie każdy ma samochód i ludzie codziennie dochodzą na przystanek autobusowy w Konopnicy przy kościele, by dostać się do pracy czy szkoły ) po mimo... rozwiń
Avatar
Konopnica walczy / 17 lutego 2009 o 13:12
0
tak napisał:
No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???




to nam przenieś warchołku domy !!! ja 70 metrow od obwodnicy mieszkać nie zamierzam !! A jak Ci sie podoba to sie zamienmy !! POowodzenia
rozwiń
Avatar
tak / 16 lutego 2009 o 16:21
0
mieszkaniec konopnicy napisał:

wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!


No to se te domki przenieś poza teren budowy warchołku, albo kup nowy. Gdzieś muszą być drogi. Najlepiej u sąsiada pod domem, nieprawdaż???
rozwiń
Avatar
mieszkaniec konopnicy / 16 lutego 2009 o 13:37
0
~kierowca~ napisał:
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki,
podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat




wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!!




wez ty baranie zobacz po jakich terenach ma isc obwodnica w konopnicy!!!!!! Chcą ja wybudować w osiedlu domków jednorodzinnych!!!!! To jest chory pomysłł !!!!! Sam sobie mieszkaj w sąsiedztwie z obwodnicą!! rozwiń
Avatar
~kierowca~ / 3 stycznia 2009 o 11:25
0
jacy wy jesteście niedoinformowani, wykup gruntów pod obwodnicę Lublina jest bardzo zaawansowany, właściwie to została jeszcze tylko Konopnica, część prawna to najgorszy fragment inwestycji, później jest z górki,
podziękowania należą się warchołom z Konopnicy, bo to oni przyhamowali inwestycję o parę lat
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 1 0

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 2 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 3

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 11 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 45 18

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!