Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodel: W kominiarce wbiegł do sklepu

Utworzony przez kl, 22 grudnia 2011 r. o 12:13 Powrót do artykułu
Ta wiocha Chodel jest niezwykle ciekawa, bardzo ciekawi ludzie tam mieszkają, tacy specyficzni.Oj wieśniaki, wieśniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spójrz na siebie, a nie będziesz wyzywał od wieśniaków bucu z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie rzeczy to tylko w chodlu są możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyberpunkers napisał:
hahaha sam paziu jesteś wieśniak ;D jak jakieś "ale" masz to wbijaj do Nas i raz dwa to załatwimy
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiek napisał:
Sama pochodzę z tasm tond,ale jestem szczęśliwa że się wyrwałam.Jest to wieś ludzi zawistnych,gangsterów i pijaków.Umieją tylko zazdrościć i straszyć swoimi gorylami.
Ja się cieszę, że tutaj jestem! "Wieś ludzi zawistnych ..." - a Ty jaka jesteś? pisząc tak miłe słowa m.in. o swoich byłych sąsiadach, znajomych, krewnych????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chodel to widać zadupie jakich mało tutaj mieszkają sami bajdziorze pijacy analfabeci co czytać nawet nie umią i pakerzy co niby przeciw frajerstwu są a jeden na drugiego się sprzedawają wiem co mówie sam tu mieszkam i mam dość tej dziury zabitej dechami czyli chodla całego co tu rządzi sama patologia to jest dziura którzy ludzie sie mają za nie wiadomo kogo a są po prostu marginesem społecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...